Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

chersi
14. únor 2011

@leeena_4 to by znamenalo, že laparka 9.3 duben nic a pak v kvetnu stimulace ???

leeena_4
14. únor 2011

@veronicka33 veru já už moc na grafíky nevěřím :-/. Ale držím pěstičky, abys na laparku nemusela a byla těhulka 😉
@chersi jojo, to byste měli stihnout 😉 aspoň to jsem se dozvěděla já, když jsem to zkoumala teď o víkendu 😉

veronicka33
14. únor 2011

@leeena_4 no ved práve ani ja neverím,ale dúfam že to vyšlo snažilkovali sme sa aj pred aj po to bola úplná náhoda,aj ja ti držím palce nech všetko výde ako má 🙂

leeena_4
14. únor 2011
veronicka33
14. únor 2011

@leeena_4 tak ja vás opúšťam 🙂 večer sa zastavím zatím pa

chersi
14. únor 2011

@leeena_4 no ja jen co přijdu domu tak to budu také zkoumat , ale děkuji

leeena_4
14. únor 2011

@chersi nemáš zač, snad to byla dobrá zpráva 😉

lienkapp
14. únor 2011

musia sa robiť aj USG pri clostile? Ja som teraz brala len prve balenie, ale kazal mi prist až 21. dne cyklu na odbery, inac nič. Mne to bolo cudne ze ako bude vediet či bola ovulka. Ja mam dokonca aj PCO.

jika10
14. únor 2011

Teda holky, mam pocit ze spis prijde prcha nez mimco 😒 Uvidim, zitra skusim testnout, ale moc nadeji si nedavam 🙄

vera_j
15. únor 2011

dobré ráno holky, tak jak? jika10? puckal?...co testy?...já dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/33843b
zatím moje nejvyšší teplota....co nathali??? už tu dlouho nebyla....

jika10
15. únor 2011

Ahoj holky, tak ja nevim TT negativni, ani dousek tam neni, nevim,jestli je to tim, ze mam citlivost 20, jestli bych nemela zkusit nejakou lepsi treba 10. Teplota vypada takhle http://www.fertilityfriend.com/home/333757 , tak nevim co si o tom myslet

jika10
15. únor 2011

Asi se moje telo nemuze rozhodnout, jestli je nebo neni tehotny 😀

vera_j
15. únor 2011

@jika10 ale teploty jsou hezké...nenervuj se a čekej...netestuj...buď přijde nebo ne, alespoň do pátku bych vydržela a pak zkusila s citlivostí 10. 😉

jika10
15. únor 2011

@vera_j No, ja jsem puvodne chtela vydrzet do patku, ale holkam to nedalo a me taky ne, tak jsem to dneska zkusila. Kvuli negativnimu TT se nenervuju, spis v praci je to horsi ☹

vera_j
15. únor 2011

@jika10 A jaké problémy máš v práci jestli se mohu zeptat?...mě už to tu taky neba, mam hroznou šéfku, chtěla jsem jít jinam, ale s manželem jsme se domluvili na mimi...no a nedaří se....a v dnešní době hledat něco jiného...je to těžké.

lucka_0906
15. únor 2011

Ahoje kocky, takze dnes som 29den, TT negativny (citlivost 10). Cakala som to, ani som si tento krat nepoplakala. Trochu som vsak smutna. Robila som si ho len pre to, aby som vedela, ci mam brat nadalej Duphaston (aspon tak mi lekarka odporucila). Vcera som ho dobrala, takze do 3 dni je ta hnusna potvora isto tu.
@jika10 sme v tom asi zase rovnako ☹

zuzka1.
15. únor 2011

dobre ranko,
kocky mrzi ma to velmi,ide sa na dalsie kolo 😉

nataly ma hneva,snad nedepkuje, bola vzdy najvaic pozitivne nabudena 😒

jika10
15. únor 2011

@vera_j Jo, ja mam jednoho sefa hroznyho kretena, mam bohuzel 4 (advokaty), no a je na me hnusnej. Pracuju tady uz 6 let a chova se ke me, jako bych tu pracovala tyden. Navic mi dava sezrat i to, co neni vubec moje chyba. Jako ze jim nejaky zamestnanec odjede na dovolenou a me rekne, jak se to mohlo stat, jak zamestnance hlidam. No, jenze ja jsem pouze asistentka a ne zamestnavatel tech lidi. tak asi tak

jika10
15. únor 2011

@vera_j Jo a taky ma u sebe v kancelari spisy a on mi zavola, at mu jdu nejaky spis vytahnout. To nemuze zprominutim "do prdele" udelat 5 kroku a ty spisy si vytahnout. A az je bude chtit uklidit, tak mi ty spisy sonese a ja je ponesu k nemu do kancelare. No fakt magorinec. Ja si taky nehledam novou praci, doufam ze se nam podari otehotnet a rychle pryc

jika10
15. únor 2011

@lucka_0906 No, ja nevim co se to deje, teploty jak na houpacce a TT negativni.. Jak rikam, moje telo se jeste nerozhodlo, jestli teda bude tehotne nebo ne 😀

lucka_0906
15. únor 2011

@jika10 ja uz na teploty neverim ☹ Leena, Kamilka mali ukazkove teploty a mrcha dorazila..nechapem
Ale v kazdom pripade, drzim paste, mozno budes tiez ta svetla vynimka 🙂

jika10
15. únor 2011

@lucka_0906 No ja na teploty taky neverim. Vlastne ani moje telo nedava zadne znamky tehotenstvi ☹ . A prece s tebou nebudu trhat partu ne 😀

lucka_0906
15. únor 2011

@jika10 😀 😀 😀 daj priebezne vediet. Teda teraz ides robit pauzu? Ja sa akurat preluskavam prispevkami tu na fore o Soji. Citala si?

lifinka
15. únor 2011

@jika10 ahojky, no zkusit bys to mohla s 10 citl. ale víš co si myslím podle grafu? že mohlo být hnízdění později až na ten 12DPO a potom je to pouze dva dny a může být slabý test ještě, HCG se vylučuje až když se vytvoří placenta!šance tu je podle mě! ale test 10

jika10
15. únor 2011

@lucka_0906 No, pokud to ted nevyslo, tak bych si chtela od clostiku dat pauzu alespon jeden mesic. O soje jsem necetla, to je ta fytosoja??

lifinka
15. únor 2011

@zuzka1. říkám, že se něco stalo....od soboty to říkám...ach jo...kdybych na mi měla číslo písnu jí...dělá mi starosti

jika10
15. únor 2011

@lifinka No, mozna ten 12 DPO mohlo byt uhnizdeni, vsak uvidime, bud prijde mrcha nebo bude pozitivni TT. Nic horsiho me snad potkat nemuze, ne 😀

lifinka
15. únor 2011

@jika10 držím pěsti 🙂

kamillka100
15. únor 2011

@jika10 joj to ma mrzi, no bola si moja tutovka ☹ , nechapem, ja uz grafom neverim, moj vyzera ako EKG 😀 , strasny, no uvidime zajtra, zajtra skusim testnut, som zvedava, ale pripravujem sa na to sklamanie 😉

lifinka
15. únor 2011

@kamillka100 kami hlavu vzhůru co třeba tam fakt budou //