Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
6. bře 2011

@lifinka asi mas pravdu..tak pockam tak do stredy alebo stvrtka a testnem...vo stvrtok cakam ms.to budem uz14DPO

lifinka
6. bře 2011

@jania023 držím pěsti, aby nedošla, je tu potřeba těhulek na povzbuzení ažaž 😉

jania023
6. bře 2011

@lifinka 😀 no ved uvidime ci to bude alebo nie..ale myslim ze skor nie ako ano..no ale niesom negativne len skor realna...mam este mesiac z clostilom takze som pripravena

lifinka
6. bře 2011

@jania023 neboj, když by to náhodou nevyšlo teď ještě je šance na další pokus.Já si pamatuji, jak jsem běžela před Vánoci za dr, že chci do 4ce clostyl, že když to nevyjde dám si pauzu pak, protože dr. chtěl, abych si udělala pauzu po 3 cyklech s clostylem, ale mě to nedalo a také to vyšlo 😀 prostě bylo to silnější než já, nevím, co si o mě dr., myslel, ale když jsem mu v lednu oznámila // byl rád a smál se...

barcaldine
6. bře 2011

Dievcata dakujem za skusenosti.
Aduskatt, ja som pri stimulacii Clostilom mala ovu az na 18ty den, pokial si dobre pamätam pregnyl pichnuty na 17ty, potom 19 a 21. Takze nemyslim ze ovu musi byt s clostilom na 14 den, ale to je len moja skusenost. A brala som ho 5-9 DC.
Liffinka a bez Clostiku si mala ovulaciu alebo len s Clostilom?

jania023
6. bře 2011

Kocky co napisat do FF?vysledok testu aky negat ??ked tam bol duch

gabriellka
6. bře 2011

@lifinka a ty si mávala koľko dňové cykly? Lebo mne teraz dr.zvýšil dávku na 3 tbl, ale budem brať 5 - 9 DC. S clostylom budem teraz štvrtý cyklus, takže si môj veľký vzor, dúfam že mi to dopadne tak ako tebe 🙂

aduskatt
6. bře 2011

@lifinka ja tiez od tretieho dna a viem, ze drzuhy mesiac som mala podla uzv 19 DC, preto sa mi nezdalo, co hovorila lekarka.a teraz tiez mam pocit, ze to bolo dost po 14 dni, mozno tiez az tak 18, mozno 19

lifinka
6. bře 2011

@gabriellka já právě 3,4cyklus brala už 3x1tbl.A jinak já ms nemám bez vyvolávačky, tudíž ani ovulku, takže když jsem měla clostyl tak 34dcyklus.A 4cyklus jsem si měřila prvně BT.Tak ať ti to vyjde!!!!!!!

lifinka
6. bře 2011

@aduskatt tam jde o to jaké jsou folíci a kolik jim zbývá mm k dozrání, takže je fakt dobré to sledovat na utz, popř, příjít znovu na utz...a nemusí to být když máš 28dc na 14dní ovulku si myslím, tak radši sleduj své tělo!

aduskatt
6. bře 2011

@lifinka to ja viem, mna len zarazilo, ze mi lekarka povedala, ze jednoducho to clostil upravi na 14 a 28, co sa mi nezda, lebo mne sa to jednoducho nepotvrdilo🙂

lifinka
6. bře 2011

@aduskatt ok 😉 a bereš jen clostyl?

lifinka
6. bře 2011

@barcaldine jen s clostylem, já totiž od 20 let nemám ms, takže jen přes vyvolávačky, takže ovulku vůbec bez prášků nemám, nevím co se to stalo tenkrát brala jsem prvně HA Logest 3/4 roku a pak už mi nikdy ms sama nedošla ☹ po vysazení HA

aduskatt
6. bře 2011

@lifinka k tomu utrogestan

lifinka
6. bře 2011

@aduskatt tak to je fajn. 😉

aduskatt
6. bře 2011

@lifinka isto je, len mi jaksi nepovedali, kedy ho pridat, preto som to riesila s doktorkou a ta mi tvrdila, ze ovu pirde na 14den.este ze som pockala s tym utrosom podla seba, lebo keby som ho nasadila fakt na ten 14den, tak sa ovulky ani nedockam.....asi je to o tom, ze ja si poznam telo lepsie, ako ucebnice a lekari, aspon obcas, xixi

lifinka
6. bře 2011

@aduskatt já brala jen clostyl, takže nevím, kdy se berou tyto další léky, asi po ovulce, jak píšeš, že?Tyjo no je to někdy věda, co?

aduskatt
6. bře 2011

@lifinka presne tak, az po, ak si das skor, zablokuje to ovulku

nathali
6. bře 2011

Tabulka 6.3.2011

Snažilky:
pici..................27r....snž.....25m.....58DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m.....55DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......39DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......39DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......35DC..(PC45dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.........29DC...(PC40dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m....27DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž....................27DC...(PC31dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.....26DC....(PC31dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......26DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........20DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........18DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........18DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........18DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................17DC...(PC28dní)
kamillka100...25r....snž......................15DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........14DC....(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......9DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m.........6DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....11tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......10tt..........(snž..3r)
jessika............27r......7tt...........(snž.3m)

nathali
6. bře 2011

ahoj kocky tak som sa k vam dostala az teraz
dnes tu bola moja mama na navsteve a aspon sme si troska pokecali
@jania023 ja by som do FF este nepisala o teste nic a pockala by som ze ako sa to vyvinie no moc moc drzim palceky aby to sililo ja na tom testiku vydim slabeho ducha

inak tu je moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
tak som zvedava ze kedy bude ovulka?
a FF jak vynovili?? 🙂 skoro som sa stratila 😅 😀

jika10
6. bře 2011

Ahoj holky, tak uz mam vyzehleny 2 kose pradla 🙄 a ted cucam na televizi 🙄

No jina FF vylepsili, ale ja se uplne ztratila. Dokazu zadat teplotu a vsechno kolem, ale jaksi nemuzu najit ten odkaz, abych Vam sem mohla dat odkaz 😒
No a u me to asi vypada na anovulacni cyklus ☹

jania023
6. bře 2011

ja som nejak zaspala ta nedela ma skonala 😀

linka
6. bře 2011

ahojte
@jika10 ja som tiez akurat dozehlila,uz ma nebavilo vytahovat z kosa veci a manzela duplom 😀 no a zabudla som co som chcela napisat 😅

jika10
6. bře 2011

@linka No sem rada, ze nejsem jedina, kdo si udelal pracovni nedeli 😀
Ja jsem dozehlila, ale uz tady mam pripraveny 4 pracky pradla, teda jedna bude zachvilku vyprana a budu hazet dalsi, takze zehleni bude dalsi 😖

linka
6. bře 2011

@jika10 este ze niekto vymyslel pracku,ze aspon tak si pomozeme,ale aj na to zehlenie by mohli nieco vymysliet,aby to slo samo 😅

nathali
6. bře 2011

cau holky 🙂 pozeram ze vsetky tak nejak upratujeme a zehlyme 😀

@jika10 ked si na FF na svojom grafe tak na pravo hore mas napisane: HOME,DATA.........SHARING-na to poloz len mys a ono sa ti tam objavi take policko-a pod CHARING HOME PAGE je napisane SETUP-na to kliknes a uz sa ti zobrazi odkaz ktory len skopirujes a vlozin k nam do diskusii 🙂

ja som prave prisla z vonka bola som s kocurom trocha na prechadzke ale sa ochladilo ☹

aduskatt
6. bře 2011

@nathali ta tabulecka mi prave prisla vhod, xixi🙂

jika10
6. bře 2011

@linka No na zehleni ja mam vymyslenou pani, ktera chodi k nam domu i uklizet, ale ted je nemocna, tak jsem musela sama 😝

jika10
6. bře 2011

@nathali Noooo diky, bez tebe bych to asi nenasla. Ted si to budu pamatovat, jen doufam, ze neplanuji na FF dalsi zmeny 😀

No a tady je muj grafik, nevim co si o tom myslet, snad se ovulka vyznaci a nebude to anovulacni cyklus ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/333757

nathali
6. bře 2011

@jika10 myslim ze ked zacne BT stupat tak by to mohlo byt aj ten 17DC ovulka ved uvidis myslim ze to anovulacne nebude
ja som si vyznacila dalsie dva dni so stupajucou teplotou a vyzera to ze by bola potom ovulka na 19DC tak som zvedava ze ako to nakoniec dopadne 😀