Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
6. led 2011

mna priatel az teraz pustil ide pozerat tv stiahol si film saw- 😝 a ten ja teda vaazne nemusim

linka
6. led 2011

aj moj muz ide pozerat nejaky film na dvd,tak budem sledovat jednym okom aj tv a kona 😅

nathali
6. led 2011

mozno by som aj ja jednym okom pozrela na film ale ked sa tam budu rezat a zabijat tak to nechcem vidiet blee 😝 a nejak ma nic nebavi a nic sa mi nechce asi som unavena alebo neviem-celu noc som poriadne nespala a stale nad niecim premyslala 😒

veronicka33
6. led 2011

@kamillka100 dík moc za podporu ja už mám jednu dcérku volá sa Veronika a má 11r.ale chceli by sme ešte jedno dlho sme to odkladali že ešte je čas a vidíš teraz to nejako nejde ☹ je to super že je tento koník človek sa tu aspon môže vyrosprávať a nedusí to v sebe ked sa nemá s kým o tpm rozprávať no nie? 😉

kamillka100
6. led 2011

@veronicka33 presne tak, aspon nieco na povzbudenie, uz mas velku dcerku, ale aspon mas pre koho zit, chcela by som dve deti, ale tesila by som sa aj z jedneho, len aby bolo ☹ , co je to za zivot ked nie su deti, zivot o nicom, asi si problem pri prvom nemala, urcite keby si vedel, ze taky problem bude tak skusate uz skor, to iste aj my ☹

veronicka33
6. led 2011

@lifinka ja by som aj išla ale aj sa trochu bojím že čo a ako ma čaká,a ešte je tu aj moja dcéra čo by som jej povedala strašne na mne lipne asi by preplakala celé dni keby že idem do nemocky chcela som počkať do leta ked bude na prázdninách u babky 😒

linka
6. led 2011

@nathali nepremyslaj tolko,praskne ti hlavka 😉

veronicka33
6. led 2011

@kamillka100 skúšali sme skoro necelé dva roky a ani neviem ako a podarilo sa,ale vtedy som mala 22r a brala som to uplne inak ako terazstrašne som bábo chcela a teraz už mám také nervy až mi je do plaču niekedy ked dostanem ms,a včera tiež som dostala a strašne som bola nervozna ☹ a zlá až nepríjemná 😒 ale s tým asi nič nenarobím už neviem čo skúsiť aké vitamíny alebo čo,čítala som že velmi pomáha sarapis soja ale neviem 😒 či si to kúpiť ☹

nathali
6. led 2011

@kamillka100 ja som chcela tri deti 😀 ale budem tiez rada aspon za to jedno
tento rok sa nam to proste uz m usi vsetkym podarit 🙂
@veronicka33 takze premyslate aj o CARe??ja premyslam ze tomu dam este tento rok priestor a ked tak ten dalsi by sme isli tiez do centra(snad to nebude treba)

linka
6. led 2011

@veronicka33 taketo stavy mam aj ja ked dostanem mrchu,citim sa taka menejcenna,jak jalova krava ☹

nathali
6. led 2011

@linka no ved ja sa snazim ale ked niekedy to proste nejde a myslim aj na hluposti 😀
@veronicka33 ja som nasal sypany caj MACA niekto to tu spominal ze to bere ako vitaminy no ja chcem skusit ten caj musi nam uz nieco pomoct 😉

veronicka33
6. led 2011

@nathali ja som aj uvažovala ale manžel nechce zatial že dajme tomu ešte šancu ked sa nám podarilo jedno tak musí aj druhé 😒 lenže eraz je už 11r rozdiel a človek a organizmus sa mení tak neviem čo mám robiť,či ísť na tu laparku alebo ešte chvílu počkať naozaj neviem ☹ ale čím dlhšie budem čakat tým horšie už niesom najmladšia 😒

kamillka100
6. led 2011

@veronicka33 ja prezivam to iste, ked pride mrcha,tak sa zamknem na wc a preplacem tam, prenasam to aj na manzela, ale stym sa neda nic robit, proste musime tym prejst, ale verime, ze toho roku budeme tehulky 😉

veronicka33
6. led 2011

@linka presne tak ☹

kamillka100
6. led 2011

@nathali presne tak, musi sa podarit a hotovo

veronicka33
6. led 2011

@kamillka100 musíme verit a nevzdávať sa 😒 a určite sa to tento rok podarí 😉

nathali
6. led 2011

baby mali ste niekedy pocit ze za nic nestojite?? mna to niekedy tak chyti ze aka som neschopna ked neviem mat dieta a inym to ide ako na beziacom pase poplacem si ale pritel je zlaty ten mi stale vravi ze mame este cas(ale ja to tak nevidim) alebo mi povie ze sak si adoptujeme-to je sice pekne ale ja chcem zazit ten pocit ze som taka tucna a velka a citit kopanceky mimisa -boze to su normalne zufale slova co tu pisem ☹ 😖

veronicka33
6. led 2011

@nathali ja pijem čaj Gravozen na plodnost no zatial žiadny úspech ☹

kamillka100
6. led 2011

@linka rozosmiala si ma 😀 , ale myslim to v dobrom 😉 /jalova krava/ 😀 😀 😀

linka
6. led 2011

@nathali kazda do jednej sme zufale,ze to nejde a ine problem nemaju a potom to aj tak vyzera,nevazia si svoje deti a ublizuju im ☹ ja si tiez tak ako ty nadavam,ze som neschopna a cudujem sa,ze muz to zvlada,ze si nenasiel nejaku zenu,ktora mu to dieta da 😔

kamillka100
6. led 2011

@nathali presne tak, to iste preziva asi kazda jedna, ktora nemoze mat deti, minule som svojmu manzelovi povedala, ze ked mi doktor povie, ze nemozeme mat deti, ta ze sa rozvediem, nech si najde inu,ktora mu porodi potomka ☹ a rozplakala som sa, on mi na to povedal, ze si kupime psika, ale chel ma podrzat 😉 , nic nenahradi to ako pocit ked zena je tehotna, ani peniaze, naco su mi peniaze ? proste na nic ☹

linka
6. led 2011

@kamillka100 pohoda 😎
ja som toho popila tiez vela,aj gynex ci ako sa to vola,uz ani nepamatam,na mna nic nezabera 🙄

veronicka33
6. led 2011

@nathali už sto krát aj sme sa s manželom kolko krát už pohádali že asi sme navzájom neschopný, ☹ ale potom sa udobrýme a už je to ok 😉 ano to kopkanie by som chcela ešte raz zažiť,už ani neviem aké to je 😒

linka
6. led 2011

oprava-femigard,zbytocne vyhodene peniaze,aspon pre mna,no ale vtedy som mu verila 😖

veronicka33
6. led 2011

@linka ja už ani neviem no vela vitamínov aj čajíkov aj clostilbegyt a a nič u niektorej ženy to zaberie hned alebo aspon na druhý krát a u mna nič divné ☹

veronicka33
6. led 2011

chodievam na jednu stránku volá sa to Prirodzené plánovanie rodičovstva tam su tiež diskusie a dá sa am na všeličo opýtať poznáte to? 🙂

linka
6. led 2011

@veronicka33 ja uzivam teraz iba kyselinu listovu,aspon na nieco bude dobra,ak sa nahodou zadari 😉

nathali
6. led 2011

@kamillka100 aj ja som povedala priatelovi ze ak nebudem mat dieta tak ze sa s nim rozidem a ze nech si najde druhu co mu tie deti da a on ze neni som nou len preto aby mi deti spravil ale ze ma lubitaaak som bola rada ze to bere takto 🙂
no ale uz som sa vratila s popcornom a cajikom v ruke a idem si pri vas zlepsit naladu takze uz ziadne vycitky ok 😉

nathali
6. led 2011

@veronicka33 ja som tiez brala 3 mesiace clostil a to sa vela babam hned podari a u mna tiez nic a nic si s toho nerob k nam to mimi este len pride 🙂 asi zacnem znova s clotilom na dalsie tri mesiace
inak tu stranku nepoznam

veronicka33
6. led 2011

@nathali ja neviem či mám íst ku DR a povedat nech mi predpíše znovu clostil,už mi je to trapné tam chodiť netuším čo bude ale asi by som si mala dať pauzu brala som ho min rok, po jednej tabl 3-7 den a potom na 10den na folikulometriu a nikdy mi nepovedal ako to vyzerá a ani mi nepichol ten pregnyl raz som bola v piatok a povedal že v pondelok na injekciu mám príst ale to nezapísal do karty tak sestrička mi to nedala to je čo?neviem či by som nemala zmenit dr 😒