Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
16. led 2011

@linka v ISCARE ho vysetruju iba od Novembra 2010 a su jedin na slovensku...........najlepsia je hodnota okolo 1, max 1,5.dvojka je uz horsi vysledok.3 je velmi zle a vidi sa malo............ja mam 12,4..je to ovarialna rezerva.......a cim vyssie cislo tym horsi stav PCO a horsia odozva na stimulku......nesmierne vysoke riziko OHSS.......aspon tak som to pochopila od Valkyho

lifinka
16. led 2011

adusskat no já jsem tam teď dávala fotky a najela jsem na to, že to změním, ale ještě to nechám chvíli přeci jsem jen 12DPO....až půjdu k dr. tak změním 😉

linka
16. led 2011

@aduskatt a ako sa lieci?

aduskatt
16. led 2011

@lifinka no to sa budem tesit a gratulujem samozrejme🙂

aduskatt
16. led 2011

@linka ako sa lieci teda netusim...asi skor nijako, tam sa lieci to PCO.............len ja mam aj to v hroznom stave.4xhorsie ako je najhorsi znamy vysledok....zatial mi dal clostil.............ale v podstate, ak sa mi podari tehu, uz to riesit nemusim🙂

linka
16. led 2011

@aduskatt bodaj by to tehu uz bolo a co najskor 🙂

aduskatt
16. led 2011

@linka no aj ja v to dufam...tento mesiac isto nie, lebo na uzv bolo zasa veeeela vajicok a clostil som nestihla..takze mozno dalsi mesiac.......dohodli sme sa s mm, ze max do konca 2012, ak sa nezadari, kasleme na to........tak teraz musime vyuzit, co sa da🙂

cabalkova
16. led 2011

@aduskatt Tak aspon ze uz jedno robatko mas, tak to neni takovy stres jako pro nas holdy bezdetne. 🙂 Kazdopadne drzim palce, aby se zadarilo!!

aduskatt
16. led 2011

@cabalkova tak to ano, to si uvedomujem, som na tom lepsie ako babenky bez deticiek, takze ak sa nezadari, predycham to tazko, ale predsa.......🙂 len to prve tehu sme si neuzili....ale to je ina tema......

cabalkova
16. led 2011

@aduskatt To vis, ze by bylo bezva, kdyby se vam zadarilo a tehu bylo bez problemu... ale my zrovna dneska u obeda resili, jestli adopci uz jo, nebo jeste cekat... prece jen uz se snazime dost dlouho, ze me nekdy prepada skepse, jestli to vlastni mimi vubec budeme mit...

aduskatt
16. led 2011

@cabalkova my sme sa prvykrat snazili 5 rokov a teraz uz to tiez bude tolko

cabalkova
16. led 2011

@aduskatt Tak to musis mit hodne pevne nervy... ja tu mam jedny sousedy, co maji chlapecka po deseti letech snazeni... ja mam pocit, ze bych se na to asi po tak dlouhe dobe vykaslala, tak je obdivuju, ze to nevzdali... kazdopadne se jim to ale vyplatilo. 🙂

aduskatt
16. led 2011

@cabalkova no, my sme prvykrat uz hadzali flintu do zita a zrazu dve ciarky............a teraz sme sa dali po 4 rokoch do CARu, tak uvidime......

cabalkova
16. led 2011

@aduskatt My jsme taky chodili do CARu, mame za sebou dve IVF plus dvakrat // po clostiku, ale pokazde to odeslo... tak jsem od podzimka najela na novy jidelnicek a doufam, ze by to mohlo prinest tehu uspesne az do konce. ALe uvidime, no...

kamillka100
16. led 2011

ahojte baby, je tu niekto? chcem sa vas opytat, ci nahodou neviete, mam ist na druhy den mrchy odobrat krv asi na hormonalny profil a potom az na 22DC, ale testy mi bude robit enokrinolog, tak neviem ci mam brat clostil alebo nie, ci mi to nemoze na 22DC ukazat v krvi a svojho gynekologa sa nechcem pytat, lebo on mi ziaden hormonalny profil nerobil a ani ma na endokrinologiu neposlal, isla som tam sama

cabalkova
16. led 2011

@kamillka100 Ahoj kamil... clostil by se projevit v hormonalnim profilu nemel a hlavne pri hormonalnim profilu sleduji hladiny jjinych hormonu, nez ktere ovlivnuje klostik, takze v klidu ber, v poho.

kamillka100
16. led 2011

@cabalkova ok dakujem, no mam poslednu sancu ho brat a potom pauza ☹ vraj sa ma brat len 3 mesiace

cabalkova
16. led 2011

@kamillka100 Ja uz jsem to tu psala: treba v Americe ho holky berou furt pryc, jen se postupne zvysuji davky... u nas v caru nas ho nechali brat na IUI taky radu mesicu po sobe, takze si myslim, ze to tak striktni neni... ale je fakt, ze ted mi ho doktor napsal taky jenom jedno baleni, tedy na dva mesice, a pak uvidim dal. Drzim palecky, aby se povedlo.

lussynka
16. led 2011

@kamillka100 ahoj, mne gynekológ povedal, že clostil sa prejavuje v hormonálnom profile ešte 2 mesiace 😒 tak neviem, či je to len vyhovorka, aby mi ho nemusel robiť alebo je to fakt

lucka_0906
16. led 2011

Baby ja neviem..ale citali ste pribalovy letak? Aj mne lekarka vravela, ze max. 3 mesiace, potom to nema zmysel, ze nas posle do CAR. Okrem toho sa v pribalovom letaku pise, ze pokial sa Clostil berie dlhodobo, tak moze prist k vypadaniu vlasov, slepote a neviem akym inym hroznym veciam. Samozrejme ide o dlhodobe uzivanie..nie ked to beries napr. 3 mesiace, pauza a dalsie 3 mesiace. Ale o suvislom uzivani som fakt nepocula a necitala..

aduskatt
16. led 2011

@cabalkova drzim palce🙂
ja som clostil brala mesiac, teraz dva mesiace pauza, a zacinam znova pol roka, ale kazdy druhy mesiac.........takze asi zavisi od lekara ako rozhodne

aduskatt
16. led 2011

@lussynka clostil by nbemal ovplyvnit ine hormony

jika10
16. led 2011

Ahoj holky, tak u me to vypada na MS. Dnes rano teplota 36,7 a tehotensky test negativni. Takze jsem to uz krasne obulela, pockam na mrchu a jedeme novy pokus ... Jinak my se snazime cca 10 mesicu, takze uz je to taky dost dlouho.

Tenhle mesic asi zkusim ke clostiku gynex, uvidim co to se mnou udela. Jinak me doktor rikal, ze mi clostika bude predepisovat tak dlouho, dokud neotehotnim. Nevim jestli poci s tim, ze se nam to behem pul roku povede, nebo jak to mysli

nathali
16. led 2011

Tabulka 16.1.2011

Snažilky:
puckal...........28r.....snž.....7m....45DC...(PC35dní)
cabalkova.....36r....snž......3r.....30DC....(PC35 dni)
jika10.............31r.....snž.............33DC....(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...32DC...(PC28dní)
lifinka..............30r....snž...5m......32DC.....(PC34dní)
eerikaa3.........39r.....snž..14m...28DC...(PC27dní)
kamillka100...25r....snž..............24DC....(PC28dní)
chersi...............23r....snž....20m..21DC...(PC 32 dní)
vera_j...............26r.....snž....6m...21DC....(PC32dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...19DC...(PC29dní)
kkamca...........31r....snž......5r......19DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....17DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....17DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž..14m.......12DC...(PC27dní)
nathali...........23r....snž....1,8r.........3DC...(PC35dní)
linka..............29r....snž....4,5r..........3DC....(PC31dní)
pici..................27r....snž.....25m.......1DC...(PC?dní)

nathali
16. led 2011

ahojky babulky dnes som tu bola vazne len na skok cely den som nieco robila a potom som bola aj s priatelom na navsteve u mojej sestry a bolo super 🙂 a potom prisla este kamoska ku mne na pokec takze super nedela 🙂
dala som nove baby do tabulky keby bolo nieco treba zmenit alebo pridat kludne mi napiste alebo doplne 🙂
no a zajtra si vas pekne dociitam 🙂tak dobru noc 🙂

cabalkova
17. led 2011

Holky a mate vsechny ke clostiku taky utrogestan??

cabalkova
17. led 2011

@lucka_0906 Tak mne moje predchozi gyndr. taky rikala, ze tri mesice a dost... a pak jsme presli do CARu a brali jsme ho pul roku v kuse... tak co je pak spravne, ze jo...

lucka_0906
17. led 2011

@cabalkova neviem co je ustrogesan..ale ja beriem Duphaston a par kociek tu tiez rovnako..
Co sa tyka toho davkovania.. vsak to.. keby sme vedeli, co je spravne. Ale medicnu studoval oni, tak im asi musime len doverovat 🙂

vera_j
17. led 2011

@cabalkova ahoj ...já teké beru duphaston, to si myslím, že je na stejném principu co utrogestan.

chersi
17. led 2011

Ahojky holky, tak včerejší injekci jsme zvládli a už jen přřežít zítřek .....