Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janielik87
28. říj 2011

@aduskatt to je fakt nanic, boze... este viac som smutna, ked citam toto trapenie... Nik si to nezasluzi.

aduskatt
28. říj 2011

@janielik87 a preco akoze mas byt egoistka?

lorreine
28. říj 2011

@janielik87
@aduskatt Diky baby, ste zlate...ako nejako som dnes asi v podobnom rozpolozeni ako janielik. Po potrate som si tiez od manzela vypocula, ze neberiem v uvahu jeho pocity, ze aj on stratil dieta...bola som vtedy nejaky cas fakt dost mimo...ale nemoze to uplne pochopit, ked sa to nedialo v jeho tele...stale si myslim, ze mame kvalitny vztah, ale v tomto ohlade sa citim nepochopena. Proste by som od neho cakala viac podpory...vobec mam pocit, ze nasmu vztahu davam viac nez on a ze si toho nevazi...neviem, proste mam dnes blby den 😒

lorreine
28. říj 2011

Holky, idem na HEAT trochu sa hybat, potom sa ozvem...majte sa pekne...

aduskatt
28. říj 2011

@lorreine pa, uzi si

janielik87
28. říj 2011

@aduskatt no pretoze mi vycita, ze sa netesim z bytu a z auta noveho a ze myslim len na to, ze ja chcem toto a toto a ze stale len rozpravam o tom, aka JA som sklamana a nestastna a neuvedomujem si , ze aj on je smutny a ze kolkym ludom sa nedari a deju sa im ovela horsie veci..a ako mi je dobre a len sa stazujem atd... 🙂 ale uz sa ospravedlnil. Ja si myslim, ze len nezvladol ten napor vzlykania a revania hodinu vo vani a potom hodinu v spalni...
@lorreine no ved aj ja ho milujem najviac na svete, je ku mne uzasny a asi som naozaj len strasne netrpezliva a strasne taka, ze chcem mat vsetko hned...ale ked na vsetko si tolko pockam, az sa potom z toho uz ani netesim, lebo som otupena... A cim sa dlhsie snazime , tym mam pocit, ze to tazsie beriem. Ze este tie prve mesiace to bolo viac v pohode. Ale aj minuly...a cely cyklus som bola celkom v dobrej pozitivnej nalade, ale teraz ma to cele chytilo extremne.

mijadave
28. říj 2011

@janielik87 no neviem, uz tomu nejak neverim 😒
@aduskatt pomaly ale isto smerujem tak isto k Tvojmu postoju - bude, bude, nebude, no co nevadi....a tie zachvaty emocii, tie mavam... dooost casto podla mna... no ja som taka strasna citlivka, mna rozcitliveju veci, ktore iny nechapu... 😒

aduskatt
28. říj 2011

@mijadave tak to jo, mna rozreve barsaka hovadina🙂))to uz ani neriesim......mne staci film nejaky na to🙂

aduskatt
28. říj 2011

@janielik87 nuz, tak ked nie z bytu a auta, asi nie si materialista.......

nellinka30
28. říj 2011

@dur ja som si urobila pat testov a tie mi vysli pozitivne,len ked som prisla k doktrovi a pozrel mampovedal,ze tam nic nevidi.tak mi dal dvojitu davku vyvolavacky a za styri dny som dostala menzes.ja si myslim,ze mi uskodila ta vyvolavacka.urcite som bola tehotna.

veji
28. říj 2011

baby, myslite ze do pondelka by sa mi mohol vytvorit nejaky folikul, ked vcera tam ziadny nebol?? ☹

aduskatt
28. říj 2011

@nellinka30 vyvolavacka, ak si bola tehotna, neuskodi, naopak, udrzi plod.....

janielik87
28. říj 2011

@aduskatt presne tak, ja tuzim uz len po tomto jednom...vstko som ochotn tomu prisposobit a aj tak k nam nechce prist do bruska

aduskatt
28. říj 2011

@veji no, vytvorit sa moze, otazka je, ci aj narastie, kolko treba.........kolky DC si bola vcera?

janielik87
28. říj 2011

@veji ja vobec neviem ako to rastie, a ci tie moje rastu, takze vsetko je mozne...a mozem ti len velmi drzat palceky !!!! A aj budem!!!! Myslim na teba!

aduskatt
28. říj 2011

@janielik87 nuz, nie je to lahke, viem..........

veji
28. říj 2011

@aduskatt vcera som bola 10DC , v pondelok budem 14 DC
@janielik87 moja, dakujem ☹

aduskatt
28. říj 2011

@veji tak tam este sanca je.....mne obvykle 10 DC tiez este nic nevidno, ale ja mavam ovulu tak 18 DC

veji
28. říj 2011

@aduskatt och boze moj, dakujem ti za povzbudzujucu spravu! naozaj, dakujem 🙂

mijadave
28. říj 2011

@veji urcite tu sanca este je, mozno sa Ti posunie trosku ovulka... 😉 foliky vraj rastu tak 2mm za den... 😉

aduskatt
28. říj 2011

@veji ja som len odpovedala na otazku, xixi....neupinaj sa na to, ja hovorim,ze sanca je...neznamena to vsak, ze to tak byt musi....v kazdom pripade tio velmi drzim palce, aby nieco vyrastlo

aduskatt
28. říj 2011

@mijadave no, a moje pstrosie 3 mm za den🙂

veji
28. říj 2011

@mijadave kiez by....dostala som sok ked tam nic nebolo ☹ vdaka za povzbudenie 😉

veji
28. říj 2011

@aduskatt ja viem ze to tak nemusi byt, lenze ja som si myslela ze uz nie je sanca,

janielik87
28. říj 2011

@veji drzim ti palceky!!! a informuj nas 🙂 a hlavu hore, ja idem teraz domov sa pekne usmievat a pretvarovat...este stastie ze uplakane oci mozem zvalit na nezamestnanost moju momentalnu...

aduskatt
28. říj 2011

@veji ta je🙂 mne obcas vidno, obcas nie.......uz som zazila, ze na 12DC nic a narastlo.......

veji
28. říj 2011

@janielik87 jooojjj, neplac. kasli na to. ja uz plakat nemozem. mam zakazane 😀 moj muz je zufaly ked placem 😀

janielik87
28. říj 2011

@veji detto moj, ja ho uz lutujeem... ale co narobis, ked srdiecko je smutne a tazko je

mijadave
28. říj 2011

@veji to Ti verim, ja som mavala foliky vzdy, no malinkate alebo druhy extrem - prerastli do cyst... 😒

janielik87
28. říj 2011

@mijadave to po clostile? a ovu si ale mala, nie?