Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lorreine
6. led 2012

@antana123 Pozitivne myslenie je zaklad. Nic sa nepokazilo, proste Tvoje telo si robi, co chce. to je normal... 😀 aspon u mna to tak bolo vzdy. Ja som od malicka mala divne choroby, ktore nikto nevedel identifikovat (napriklad mi na pate rastol vyrastok). Vzdy do mna len pchali lieki a nic...az moja sestra vyvinula teoriu, ze moje choroby pramenia z toho, ze ma uniesli mimozemstania a robili na mne pokusy 😀.
K tej laparke. Asi to bude jedna z moznosti, ktora ich napadne. Ale to nieje nic strasne 🙂

strawbery
6. led 2012

@antana123 nehovor hop.....aj ked číta sa to pekne 😀

majkushka
6. led 2012

@strawbery no napriklad s clostilu mi nič nebolo , ani som nevedela že ho berem , z duphiku ten som mala minuly a predminuly mesiac to som myslela ze zomrem , srdce mi buchalo hlava sa mi krutila , a na vracanie a brucho že neskutočne ma bolelo od začiatku , a teraz berem utroš dnes 5 den nič mi s neho nebolo až včera večer mi začalo byt zle od žaludka tak neviem

strawbery
6. led 2012

@lorreine hahaaa, dobrá teoria 😀 .....mi pripomínaš moju mamu.......odpadla pri umývaní vlasov a týžden jej v nemocnici nevedeli prísť na diagnozu a ked na nu prišli,tak dr. jej povedal, že za celú svoju karieru sa s takou diagnozou nestretol: že zápal nervových zakončení

strawbery
6. led 2012

@majkushka oj, tak to si mala blbé 😖 .....no veru, uvidíme

timona
6. led 2012

@lorreine myslis ze ak si dnes odlepim tu naplast t.j. po 48 hod(pospravnosti by sa mala odlepit po 7 dňoch) od nalepenia a duphaston ani nezacnem brat, tak by to nejako negativne ovplyvnilo o pripadnu ovu a nasledne uhiezdnenie ak by to nastalo v najblizsich dnoch a ak by ovu uz prebehla pred dvomi dnami, tak by som aspon dostala skorej MS...lebo aj podla mna bola ta naplast aj duphaston uplne zbytocne..

lorreine
6. led 2012

@timona Duphaston nieje od veci, pokial sa teda nasadi po ovulacii, pomaha pri uhniezdovani. Ale co sa tyka naplasti, nemam skusenosti. Skus si ju este nechat a skusit zajtra ovu test.

lorreine
6. led 2012

@strawbery No vidis, aj take stvory ako Tvoja mamka a ja behame po svete 🙂. Mna vlastne to PCO neprekvapilo pri tom vsetkom, co som mala v minulosti 🙂.

jeny
6. led 2012

ahojte baby tak uz testujem ako diva 😀 aspon viem ze pregnyl uz nie je v tele 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/38f81a takto sa mi lahsie zije aspon sa mam kazde rano na co tesit a dufam ze uz nejaky duch by tam byt mohol keby som netestovala tak som nervozna ze neviem na com som

kacnov
6. led 2012

@lorreine já jím lipoxal extreme a půjdu na vacushape 🙂

stella881
6. led 2012

@jeny a ako vyzera tvoj test? ja som dnes testla po 13dnoch od pichnutia a negativny ☹

jeny
6. led 2012

@stella881 mam iba / ciarku ziadny duch po pregnyle takze uz v tele nie je ziadne hcg momentalne, na 13dpo uz urcite nie je ale ty si 13dni od pregnylu takze 11DPO? to este test nemusi ukazat, este nezufaj. Aj ked na tej 11dpo by uz mohol byt nejaky duch, ved niekto ma ducha uz aj 8dpo takze je to velmi individualne, ja budem testovat kazdy den az do mrchy 🙂 uz teraz sa neviem dockat rana 😀

stella881
6. led 2012

@jeny 23.12 mi bol pichnuty pregnyl...a ze mame sa snazit 24.12 (vecer o 9 to bolo 36hodin od podania pregnylu) cize ratam ze 14dni od styku a 13DPO...tak to aspon ratam ja tak neviem....no ale bolia ma len prsia taky tlak....tyzden po pichnuti som mala bolesti v podbrusku a pichanie vo vajecnikoch ale teraz celkom nic len tie prsia....myslis ze este by som mohla byt tehu?mam este testnut v nedelu??tebe kolko meska?

jeny
6. led 2012

@stella881 no jasne v nedelu skus testik a snad tam uz nieco najdes 🙂 mne ms nemeska zatial ja som mala ovu az na 19den cyklu a moj posledny cyklus bol 37dnovy takze do ms mam este vela casu ale od ovulky som dnes 8 dni, no vies nie vzdy praskne folik do tych 36hodin, ja som mala 2velke foliky a pregnyl som si bola dat pichnut o 21hod vecer a potom o 36hodin mi robili iui a bol prasknuty iba jeden folik zatial takze aj tvoj mohol prasknut neskor

stella881
6. led 2012

@jeny mne ho pichla na 20DC

safirah
6. led 2012

Ahoj kočky! Dlouho jsem tady nebyla, nějak jsem na koníka neměla čas. Vidím, že se spodní tabulka krásně rozrůstá 😵 Kromě teriozy a Nathali jsou ty termíny pěkně po dvou v měsíci, takže teď je na řadě září! 😀 Takže kdo jde to toho!? Já bych si ten zářijový termín klidně a moc ráda rezervovala! 😀 😵 Ale uvidíme! Mrchu očekávám příští víkend tak snad se jí nedočkám. 😵 😔 😀

jeny
6. led 2012

@stella881 podla mna este nie je nic stratene a obvykle ake dlhe cykly mavas?

stella881
6. led 2012

@jeny no pomocou liekov tak 29-30 ako kedy....takto dlho mi este nikdy nemeskali....

jeny
6. led 2012

@stella881 a co si uzivala duphaston alebo utrogestan?

stella881
6. led 2012

do oktorbra duphaston a teraz dva mesiace clostilbegyt

strawbery
6. led 2012

@jeny ahojky,no pekne si to vyriešila,aby si nebola nervozna 😀 ....tie velké bolesti už zmizli?

jeny
6. led 2012

@strawbery nechces ma nasledovat? 😀 teraz som nervozna aj za teba 😀 ano uz uplne zmizli

strawbery
6. led 2012

@jeny no, tak aspon si nervozna namiesto mna 😀 ,aaaale ,nebud, pretože ja sa nevzrušujem a počkám si až do toho štvrtku 😀 ...to som rada,že už nemáš bolesti

antana123
6. led 2012

@jeny krásný grafík 😉

antana123
6. led 2012

holky chtělo by to zase nějaké // 😀
@jeny to testování ti závidím 😀

jeny
6. led 2012

@stella881 no po uzivani duphastonu by si mala dostat ms tak do 3 dni, takze uz si ho douzivala? alebo tento mesiac si mala iba clostil bez duphastonu v druhej faze cyklu??

stella881
6. led 2012

@jeny tieto posledne dva mesiace som mala iba clostil.....duphaston som teraz nebrala vobec......

jeny
6. led 2012

@stella881 tak to meskanie moze byt aj tym sposobene, bez duphastonu clovek nikdy nevie 😒 a bazalnu teplotu si nemerias?

stella881
6. led 2012

@jeny ale minuly mesiac dosla nacas.... nie BT nemeriam

jeny
6. led 2012

@stella881 to mohlo byt ovplyvnene aj liekmi este z minuleho cyklu, no len pockaj do tej nedele bud uz bude nieco na testiku ale ms dorazi