Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
12. led 2012

@mijadave booooze, ved na fotke do tváre si tenučka, tak nesranduj! 😀 😀 😀

strawbery
12. led 2012

@mijadave ale vydržíííííš,určite 😀 ......mna drží to, že ešte nikdy v živote som na teste ani len ducha nevidela, tak preto som taká odhodlaná čakať tak dlho

kacicqa
12. led 2012

@jeny Ten metformin je fakt hnusny, mali by to predavat ako nehumannu otravu na potkany. Dnes mi je uz lepsie..aj ked som celu noc nespala a tiez je pravda, ze som este nic dnes nejedla.

jeny
12. led 2012

@mijadave ano dnes som volala ako mi kazali ze 14dpo ma slabu ciarku tak mi kazali prist hned zajtra na krv aj sono, dufam ze zajtra bude aj vysledok krvi kedze sono bude asi uplne zbytocne pretoze na 15dpo tam nebude nic vidiet

mijadave
12. led 2012

@manamani1 to sa Ti len zda... ved pozri, teraz som hanodila par fotiek z leta do albumu, jednu som dala z boku, aby si videla, ze som ako v 6-7 mesiaci.... ☹

manamani1
12. led 2012

@mijadave tak vymeňme postavy, som za, okrem maternice 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....práveže dobre vypadáš!

mijadave
12. led 2012

@manamani1 moja, na 158cm 70kg je doooost vela... nie som so sebou spokojna, ale Ty vyzeras super 😉

manamani1
12. led 2012

@mijadave jasné, som ako teliatko🙂

kacicqa
12. led 2012

@kacnov Ja v podstate ani neviem na co mi ten metformin dali. Inzulin mam zvyseny o jednu desatinu nad normalom, ale stale to nieje v hraniciach potvrdenej rezistencie. 2x v priebehu dvoch mesiacov mi nepraskol folik, co lekarov len utvrdilo v tom, ze to moze byt sposobene rezistenciou. Taq uvidime, zatial mi neostava ic ine len doverovat doktorom..

strawbery
12. led 2012

@mijadave
@manamani1 jooo ženy,ani pri jednej keby som vás stretla nemala by som potrebu hodiť penaženku o zem a utekať 😀 😀 😀 .......takže mijadive schudne,aby sa cítila super a mamimami1 priberie (max.9mesiacov),aby sa cítila dobre a je to!!! 😀 😀 😀 ,no a mijadive potom zase zas ,,hrozí,, že priberie-tiež mám na mysli 9.mesiacov

strawbery
12. led 2012

@kacicqa no,tiež dúfam, že vedia čo robia prečo to robia........ale už,aby si mala po tých tabletkách 😠

mijadave
12. led 2012

@strawbery jeej, dakujem 😉 moja, ja velmi rada zas budem priberat, ked budem mat // a prastim s dietou 😀 hoci tato dieta ma vsetky a dostatok zivin aj pre tehulky 😉

strawbery
12. led 2012

@mijadave nemáš zač 😉 ......to je super, že držíš takú dobrú dietu 🙂 ...držíííííím palce

mijadave
12. led 2012

@manamani1 ake teliatko, vobec nie, kocica si na tych foteckach 😉
@strawbery 😉 dik, dufam, ze to zvladnem... kolega mi prave povedal, ze neveri, ze vydrzim viac ako 30 dni, tak uz len kvoli tomu musim vydrzat 😀 😀 😀

manamani1
12. led 2012

@mijadave ak robis 90 dnovudietu,tak moja kolegyna to vydrzala 2 mesiace a schudla...viac nevedela, slo to na nervy. Minule som vsak citala v jednej poradni,kde baba sa pytala gynekologa na dietu a snazilkovanie sa....a odpoved bola: buď chcete schudnut,alebo otehotniet 😒

mijadave
12. led 2012

@manamani1 jasne, to je bezny nazor gyndosa ;) ja som sa dala na to, aby ma to trosku zamestnavalo, aby som nemyslela stale na to jedine... 😉 moji rodicia tiez s nou schudli a aj kamosky 😉 a vydrzali to 90 dni, 1 kamoska pokracuje dalsich 90 😉

manamani1
12. led 2012

@mijadave áno,je dobá!!! 😉

jania023
12. led 2012

@mijadave no a ja som pri tej diete neschudla ani gram zato manzel az nejake 15kg a aj svagor a svagrina..no a ja nic ta neporazi ma? 😀

lorreine
12. led 2012

Holky, ja som skusala vselijake diety, ale nikdy ma to velmi nebavilo. Az potom som sa rozhodla vo februari natvrdo a proste som len zacala jest zdravo a vela cvicit. Kombinacia aerobneho cvicenia a posilovania. No a funguje to. Ja uz na ziadne zazracne diety neverim. Je proste potrebne zmenit zivotny styl a hybat sa. Pokial je to len o diete, tak sa clovek citi unaveni a sice trati kila, ale nezpevnuje svalstvo. A to, co pisala @mijadave o nazore gynekologov neplati pre vsetkych. Skvely gynekolog (co sa o mna staral v Gennete a bohuzial sa vratil na Slovensko) povedal, ze pokial sa zena snazi schudnut a vedie zdravy zivotny styl a cvici, moze to len pomoct, nielen psychicky ale aj fyzicky je to lepsie...

lorreine
12. led 2012

No a ja sa aj teraz snazim cvicit kazdy den. Ale s ohladom na tehu som si postahovala z netu cvicenia pre tehotne a davam si velky pozor na tepovku. Ale som zrava, takze neviem kolko kg budem mat nakoniec navyse. A nejak extra sa neobmedzujem.

kacnov
12. led 2012

@kacicqa jasný no já jsem to brala když se chodila do CARu vlastně zkoušeli na mě všechno asi si to vysvětluji jako příprava na IVF však uvidíš třeba ti pomůžou 🙂

mijadave
12. led 2012

@jania023 to vazne, nic si nezhodila??? 😲
@lorreine ahoj, ja potrebujem zhodit na povodnu vahu pomocou tejto diety a od bud. piatku zacinam chodit aj na zumbu 😉 a potom s upravenym jedalnickom si chcem svoju povodnu vahu udrziaviat 😉 a co sa tych gyndosov, ja som napisala vacsina, no moj tiez taky nie je... tiez mojej kamoske povedal, ked sa ho pytala na toto iste, ze to urcite neublizi, skor naopak... 😉 to je super, ze aj v tehu cvicis 😉

jania023
12. led 2012

@mijadave ani gram 😀 asi som nejaky exot 😀

mijadave
12. led 2012

@jania023 fuha, tak to si prva, fakt som sa stretla zatial len s ludmi, ktorym pomohla... ☹

jania023
12. led 2012

@mijadave no ved vsetkym pomohla aj muzovy svagrine,svagrovy iba mne nie 😠 a to som sa mucila hladom 😀 ale asi nema co chudnut kedze mam na 163cm 54kg

ili08
12. led 2012

Ahoj holky,můžu za váma?Od prosince mi má gng napsala clostík na ovulku-mám diagnostikované PCO a k tomu ještě i endometriozu-každopádně jsem v prosinci měla svoji první ovu 😉 Bohužel to nedopadlo a každým dnem čekám rudou armádu.Dávkování jsem měla jednu tabletu večer,tento cyklus bych už ale měla brát jednu ráno a jednu večer-mám ale trochu strach abych nebyla nějak moc přestimulovaná.Měla jste to některá taky tak?Že ovu byla a přesto vám zvýšil dr.dávkování?Jinak ke clostíku ještě beru utrogestan a estrofem.

lorreine
12. led 2012

@mijadave Vies no snazim sa, napriklad som sa nevzdala HEATu, ale samozrejme nemakam tak, ako predtym. Proste si kontrolujem tepovku. Ale vypustila som body styling, kedze na zaciatku na kardio casti sa dost skace. Ale na nete som nasla video na 20 minutove cvicenie pre tehotne od trenera fitness, ktory ho vytvoril pre svoju tehotnu manzelku. Precvici sa tam vsetko a dlzku si mozes upravovat. Ale v tehotenstve ide o udrzovanie kondicky, takze sa snazim o to a pocuvat svoje telo 🙂. A si zvyknuta vela pit?

antana123
12. led 2012

@ili08 Ahoj já začínala na 2x1tbl a ted mám 3x1tbl a přestimulovaná nejsme tak se neboj 😉

ili08
12. led 2012

@antana123 a ovulka byla i u toho když jsi brala 2x1?

antana123
12. led 2012

@ili08 jo jo na 14DC jsem měla 20,5mm folík a na zvášenné dávce jsme měla 25mm