Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

safirah
20. led 2012

@ili08 Ahoj, ráda tě čtu! 😀 U nás vše při starém, jen se pokouším změnit práci. Ti prcci okolo mě v práci mě akorát deptají.

ili08
20. led 2012

@manamani1 taky beru jeden ráno a jeden večer,ale zatím na sobě nic nepozoruji-ten první cyklus mě docela pobolíval podbříšek a teď zatím nic 😒 Tak nevím co se tam zase děje...

manamani1
20. led 2012

@safirah juuuj, to som aj ja zvedava..este beres stale clostil?hej, som nervozna, a pribrala som 10kg za 2 mesiace 😒

ili08
20. led 2012

@safirah a už víš jak jsi dopadla u těch trestanců? 😉

manamani1
20. led 2012

@ili08 to podbruko bolelo ked bola ovulka?

ili08
20. led 2012

@ili08 no ono mě to tak nějak pobolívalo celý ten cyklus-myslela jsem že by tam mohla být třeba cysta,ale to z ultrazvuku vyloučila

drndapetka
20. led 2012

@lorreine jééé, tak to se Vám podařilo "celkem" rychle 🙂 Mě už z těch 4 let snažení někdy hrabe 😀 Jsem ráda, že vidím, že Clostík funguje. U nás je vlastně problém hlavně to, že neovuluji, a taky že mám průchodný jen levý vejcovod. Pravý vejcovod mi po mimoděložním těhotenství nechali, takže to je celkem problém, protože se to může klidně stát znovu ☹ Je tam prostě ta šance, že to dopadne opět mimoděložním 😢 Ale nad tím nesmím tak moc přemýšlet, to bych se zbláznila 😝

safirah
20. led 2012

@manamani1 jj, beru ho teď 4 cyklus a ještě 2 mě čekají 😒
@ili08 nevím. Byla jsem tam dnes na pohovoru a těžko říct. Jejich výraz když jsem řekla že pracuju teď na dětské klinice mluvil za vše.... 🙄 Něco jako a co tady chceš, teď si hraješ s miminama a chceš k vězňům a klientům detenčního zabezpečení? 😝 No uvidíme, ale moc šancí tomu nedávám. Škoda.

drndapetka
20. led 2012

Jinak holky, já jsem včera už píchla Pregnyl v 23 hod. večer. Měla jsem ho teda píchnout až dnes ráno, ale už se mi nechtělo čekat a navíc by nám to s manželem nevycházelo se snažením, protože dneska je pryč a v neděli budeme na návštěvě, tak by nám to nevyšlo. Tak jsem si vypočítala, že ovulka by měla dojít někdy v sobotu dopoledne, a to se snažit můžeme, tak snad se trefíme 🙂 Všude píší, že ovulka po Pregnylu přijde po 32-36 hodinách, někde uvádí jen těch 36 hod. a někde dokonce píší, že dojde až za 48 hodin 😕 tak jsem včera počítala a apočítala, aby nám to dobře vyšlo 🙂 Jinak jsme se snažili poctivě i včera večer, tak snad to bude stačit 1x za 2 dny 😉 Duphaston nasadím asi až v pondělí, co myslíte?

drndapetka
20. led 2012

@manamani1 já brala také 2 tabletky Clostíku denně a brala jsem ho vždy ráno se snídaní a pak o 12 hodin později, tedy ve 20 hodin večer při večeři 🙂 Je lepší je brát 2 x denně , né najednou, myslím si, že tak můžou i folíky růst rovnoměrněji 😉

manamani1
20. led 2012

@drndapetka dakujem ti 😉

drndapetka
20. led 2012

@kacnov ahojky,já gynex brala a neupravil mi bohužel ani cyklus, ani jsem po něm neměla ovulku. Zkoušela jsem i Femigard a stejně ☹ Jediné, co mi opravdu pomohlo na PCO, tak bylo cvičení podle Mojžíšové, díky tomu mi začala MS chodit po 38 dnech ( což byl pro mě úspěch) a taky jsem začala po 2 měsících cvičení ovulovat 🙂 Bohužel jsme ale byla líná a cvičit jsem přestala, protože mi bylo řečeno, že mám kyčle, bederku,a vše v pořádku, že an těhotenství jsem připravená.

jeny
20. led 2012

@mijadave ahoj ked budes robit tabulku mozes ma premiestnit dole, dufam ze tam budem do konca, dnes som 5tt+0 a je vidiet zatial iba gestacny vak ale je to tam 🙂

mijadave
20. led 2012

@safirah dakujem moja... 😉 uz je to v pohodke... ;) zivot ide dalej... aj ked priznam sa, take kusy so mna uz davno nesli a tak to mam, ze ked vstanem, musim bezat na zachod, bo preteciem... take silne som daaaaavno nemala... posiel za 1,5 dna 1 balik vloziek 😕 a s tym pohovorom - to ma mrzi, ale ved nevies, moze sa to obratit v Tvoj prospech 😉
@manamani1 ja som brala clostil 1 rano a 1 vecer 😉
@ili08 dakujem, nevadi, ide sa dalej 😉
@jeny jeeeeej, super, hned to idem prerobit 😉 taketo presuny v tabulke robim veeeeeelmi rada 😀 este mi napis bud termin porodu, alebo kedy si mala posl. menzes, nech tam doplnim udaje a tiez co beries a kedy mas dalsiu kontrolu u dr. 😉

lorreine
20. led 2012

@drndapetka Videla som, ze uz si tu pisala, ze si mala mimodelozni. A to prosim Ta, preco Ti teda ten vejcovod nechali, myslela som, ze sa vacsinou pri mimodeloznom odstranuje uplne. Ale asi to zalezi na okolnostiach. Nemozes ale na to mysliet, to mas pravdu, aka je sanca, ze sa to stane znovu...povedala by som,ze mala.
Ako sa to vezme, rychlo sa nam to podarilo az s Clostikom. Ale viem, ze to neboli 4 roky ako u vas. Teraz ma zacinaju trapit otazky,ako to zvladnem a ci bude dobra matka. Doteraz som nejak nepremyslala o tom, co bude potom. Islo len o otehotnenie... 🙂

antana123
20. led 2012

@jeny super gratuluju 😵 😵 😵

lorreine
20. led 2012

@veji No vidis, hovorili sme Ti to. To je super, ze uz mas aj knizku, mne ju da nabuduce. Cakame na NT screening.
Takze si nemusela stresovat, ale niekedy je lepsie pre klud duse ist k doktorovi..

mijadave
20. led 2012

@lorreine netrap sa, je to normalne, kazda tehulka si kladie tieto otazky a vies co? budes skvela mamina... 😉

antana123
20. led 2012

@lorreine aa tyhle pochybnosti jsme měla celé těhu až do porodu jak mi ho donesli do náručí tak všechny pochybnosti zmizeli a zvládla jsme to aspon zatím myslím že jo, není to vždycky jednoduchý být mámou ale je to skvělý 😵 😵 😵 neboj zvládneš to

lorreine
20. led 2012

@mijadave Jankaaaaa, Dakujeeeeeeeeeeeeem 😀 . Ale je to sranda, ze sa par snazi otehotniet a ked sa to podari, tak potom zas strach pred screeningami a testami a take napady, ako mam ja...ze co ak to nebudem zvladat...no, som trochu mimo, nejaka tehotenska depka ma chyta... 🙂

mijadave
20. led 2012

@veji ozaj, Tebe som zabudla odpisat 😉 prepac... ale v podstate Ti chcem napisat to co @lorreine 😉 ale je super, ze dr mal pochopenie a vzal Ta, aby si bola v klude 😉 takze bud v klude, vsetko bude ok a uzivaj si tehulkovanie 😉

lorreine
20. led 2012

@antana123 Dakujem za podporu. Jasne, ze to mimino milujem uz teraz. Akurat ja som taky typ, ze casto o sebe pochybujem (to vraj preto, ze som sa nikdy nedockala pochvaly od mojho otca)...

mijadave
20. led 2012

@lorreine ako som Ti pisala, uplne normalne pocity... ja som si tym presla, takze to poznam 😉 hlavne mysli pozitivne 😉 a vsetko bude ok 😉 si skvela osobka, takze nie je pochyb, ze budes aj skvela mamina... kazda z Vas tu, ved uz len to, kolko ste podstupili a cim ste vsetkym presli, co vsetko ste obetovali, len aby prisiel medzi Vas ten maly cloviecik... klobuk dole 😉 a jedno mame urcit e spolocne - ani moj otec ma nechvalil, vzdy si najde nieco, ze co ma zjazdi... ale uz som si zvykla 😉

drndapetka
20. led 2012

@lorreine vejcovod mi při tom mimoděložním nechali, protože to bylo ještě hodně malé těhotenství a nepoškodilo mi ten vejcovod úplně. mysleli si asi, že se vejcovod "zregeneruje" a bude zase o.k. a průchodný, ale bohužel rok na to, když jsem byla na laparce mi zjistili, že je neprůchodný a nadávali, proč mi ho raději nevzali, že mi tím přitížili ☹ Když jsem byla na IVF , tak těhu bylo v děloze, tak to jsem si strašně oddechla, protože prý u IVF je šance , že to bude mimoděložní ještě větší 😲 Bohužel nám ale přestalo v 7tt bít srdíčko 😔 Ale povede se to určitě teď, já Clostíku hodně věřím 😉

mijadave
20. led 2012

@drndapetka teda, si si tiez prezila, to mi je luto... ☹ prajem Ti, nech sa Ti to s clostikom cim skor podari 😉

drndapetka
20. led 2012

@mijadave děkuji moc. Každý prohraný boj mi dává sílu bojovat dál a ještě víc 😉

mijadave
20. led 2012

@drndapetka to je super pristup 😉 mne uz v poslednej dobe ubera... 😒 ale ked pride ovulka, zas sa vo mne nieco zapne a nejde to vypnut 😀 kym nedorazi ms 😒

drndapetka
20. led 2012

@mijadave taky mívám výkyvy a padám do depresí , ale víc převažuje ten optimismus, že to bude dobré. Je normální, že člověk je z toho smutný, ale každá jsme na stejné lodi a věřím, že každý jednou uvidí ten břeh a vyhraje 😉

lorreine
20. led 2012

@drndapetka Obdivujem Tvoj pristup po tom vsetkom, co mas za sebou. Drzim velmi palce, aby sa to co najskor podarilo.
@mijadave Vies ja som si este nezvykla,ale mozno to pride vekom. Moja sestra je pre mojho otca poloboh...a nikto to ani v rodine nechape, pretoze moja sestra no...ako to povedat, proste je dost neprajna a sebecka a tak. Ale moj otrc ju stale chvali a urobil by pre nu prve posledne. Chcela byt. Ma byt. Chcela vascie auto, ma ho, a tak by som mohla pokracovat...des. Ale to sem nepatri 🙂

mijadave
20. led 2012

@lorreine chapem Ta.... 😉 je tazke si na to zvyknut, stale ma to vytaca, hlavne, ked sa to tyka mojich deti... u mna - ja to prekusnem... viacmenej som si nezvykla, skor rezignovala, lebo viem, ze to ja nezmenim ☹ ale mas pravdu, nepatri to sem... 😉