Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
13. únor 2012

@antana123 ja viem, poznam taketo stavy.... 😒 presla som si tym a vies co? nejak som sa obrnila.... nechapem, no je mi to uz lahsie.... 😉

diapozitiv01
13. únor 2012

Baby treba verit a skusat do nekonecna.
My sme tiez dlho skusali skoro 2 roky. Maximko sa nam podaril rychlo na druhy cyklus, no o Maximka sme prisli velmi skoro uz 4 den po narodeni. Takze sme boli opat len 2 - fyzicky. Teraz mame za sebou 2 roky ´gymnastickej pripravy´ a dufam ze teraz sa nam postastilo.
Takze nezufat a plodit 😉

mijadave
13. únor 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................66..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m................59...............28.......................Duphaston
Kacnov....................23..........13m..............35...............50.......................Gynex
Nativanativa...........29..........12m..............35...............29.......................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Ili08.........................28...........5m................33...............29.........11..........Clostil, estrofem, utrogestan, listovku
Strawbery...............27...........2r..................33...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Majkushka.............32...........9m................31...............28.........16..........Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r...................31...............29.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34...........2r..................28...............28.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Ingris......................31..........6,5r................27................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Manamani1...........25...........6m................27................45.......................Clostil,duphaston,Alchemilka,myší chvost,gravital,maca,grep.dzus
Kessica..................24.........13m...............26...............28..........8............Clostil,duphaston,estrofem
Mijadave.................35..........2r...................26...............28..........9............Alchemilka, grep. dzus
Pancuska...............31..........2,7r...............25...............30..........9............Femibion,gynex,caj gynastan,clostyl,pregnyl
Zana21...................31...........8m................24...............36......................Clostil, merional, listovka
Jania023................30............3r.................22................30.....................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Janusa_.................19...........8m................19................27........7............Clostil, vit. E, alchemilka,Thiamin
DaDenKa111.........31..........4r...................13................33..................... Clostilbegyt,Pregnyl,Utrogestan,Femibion 800
Janielik87..............24...........9m................13................32......................Femigard, E, Maca, Femibion
Petulak1988..........23.........18m.................8.................28.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Drndapetka...........27.............4r...................6................33.....................Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Govinda .................31.........35m.................5................49.....................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Stella881................22..........14m................4...............32.......................femibion,alchemilka,maca,grep. dzus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................32+2...................32+2............8.-10.4.2012.......................................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........28+5............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................23+4.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............21+4..................20+5................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............17+6..................18+1................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............16+2..................16+3................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............13+3............................................17.8.2012............12.3......
Veji......................25................8m...............12+5..................12+6..............22-28.8.2012.......................
Jeny....................30................2,5r.................9+0....................8+3.................21.9.2012...........................listovka

kessica
13. únor 2012

@harley26 juuuj keby si tak pravdu mala 😀 😀 😀 by som ta hned pozvala 😉 😉

kessica
13. únor 2012

@mijadave aha no sak nic sa nebude diat uvidime 😉 ak klesne zmierim sa s tym hehehe 😀 😀 😀 a kolko dni pred ms ti klesla BT ???

kessica
13. únor 2012

@ili08 😀 😀 dufam ,ze teda neklesneeeee 😉

iinka
13. únor 2012

ahojte baby, tak som sa rozhodla že od dnes mesiac nemeriam BT...
ale moja mrcha ešte furt nedorazila, ani naozaj a ani pocitovo...

kessica
13. únor 2012

@diapozitiv01 Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 to z clostiluuuu ???? kolko si ho brala ? 🙂 🙂

mijadave
13. únor 2012

@kessica ked mi BT klesla, vedela som, ze v ten den vecer, pripadne na druhy den vecer dorazi 😉

elys
13. únor 2012

@lorreine ahoj 🙂 krasna fotocka, miminko vyzera velmi spokojne. dufam, ze si dnes nakazila tehu virusom vela babeniek. ja mam zajtra test na glukozu a poobede 4D sono. ak vyjdu pekne fotky, tak tiez sem pridem nakazit nase kolegynky.
@mijadave Jani gratulujem k 8 kg 🙂 clovece, ja si ani nepamatam kedy sa mne podarilo schudnut tolko kilov, asi dakedy v 2005, potom to uz slo zasa len hore. mas moj obdiv, palec hore 😀

veji
13. únor 2012

@lorreine jeeeeej, krasne babo. som rada ze ti NT vysiel dobre. bolo to super, ze? my sme sa tiez nevedeli vynadivat na toho drobca. ja este neviem ake su vysledky z krvných testov, ale dufam ze bude vsetko ok. aj nas doktorka na sone pochvalila 🙂 pri tych slovach mi spadok obrovsky kamen zo srdca.

mijadave
13. únor 2012

@elys dakujem, toto je moj najvacsi ubytok kil... 😀 sa z toho vytesujem, priznam sa, ze som si neverila... aspon som zistila, ze sa to da... aj ked som parkrat porusila dietu, zatial je vysledok krasny... takze mi chyba do mojej vahy dat este dole 5,5 kg, mam na to este 55dni 😀 ale aj keby zislo menej, uz teraz som spokojna 😉 panecku, ten cas leti, Ty si uz v 24tt.... fu a sa mi zda, ze len nedavno si nasla // 😀
@veji to som rada, ze aj Vy ste v poriadku 😉

joj baby-tehulky, tak sa s Vami tesim, no aj tak priznavam, ze trosicku zavidim, ale v dobrom... 😉 moj cas mozno este pride a ak aj nie, nevadi 😉 zivot ide dalej 😉

diapozitiv01
13. únor 2012

@kessica
Clostyl som brala prvy mesiac, od5 DC, mala som ovulku dost vzacne. Z poslednych 4 cyklov boli 2 anovulacne a MS bola vyvolavana.

lorreine
13. únor 2012

@elys Určite sem daj fotečky, že sa pozrieme na vášho drobca. A už viete, čo to bude alebo to ani nechcete vedieť?
@veji Hej, to máš pravdu, ako som tu písala...kvalitný utz a vidieť všetko super...tiež sme na to čumeli jak blázni...to by si človek moho púšťať namiesto večerníčka 🙂. Bola som pred vyšetrením vystrašená, ako to dopadne a tiež som sa ukľudnila, že je všetko ok. Ďalšie veľké utz v 20 tt a teším sa, že sa dozviem pohlavie. Chcela by som holčičku, ale vlastne je to jedno 🙂

elys
13. únor 2012

@mijadave Jani tvoj cas pride, len ono to babatko vzdy chodi tak necakane, ako naschval. ale tesi ma, ze vzdy sa tu objavi dalsia a dalsia tehulka, strasne moc by som chcela, aby sa tu vsetkym holkam zadarilo. kazdy smutok z kazdej mrchy tu prezivam s vami. tazko opisat ten pocit, ked tu clovek stravil s vami nejaky cas, potom sa tesi z tehotenstva ale zaroven stale mysli na svoje kolegynky snazilky a tak rad by im doprial to iste :(
... veru, zajtra koncim 24.tt, v tabulke sice den meskam, ale to nevadi, aj tak skutocny den splodenia ani srnka netusi, kedze som vtedy nechodila na folikulometriu.

elys
13. únor 2012

@lorreine z krvi nam vyslo na 95,5% ze chlapec, v 16.tt mi doki hovoril, ze tam vidi brmbolec medzi nozickami a na poslednom sone, ked krpec vystrel nohy, tak tam mal taky kopec... musi to byt chlap, lebo uz mam vsetko kupene vacsinou do modrej farby 🙂 a vy ako? uz mas tipy?

kessica
13. únor 2012

@mijadave aha cize ak dnesny den neratam tak za 2dni mam dostat tedaak zajtra BT klesne tak asik dotazi mrška 🙂

petulak1988
13. únor 2012

@mijadave ahojky no jde to..porad chodim o berlich nemuzu na to stale stoupat...jinak to jde...vse pri starem 🙂 tak drzim pesticky aby sla na dovolenou ... 🙂

kessica
13. únor 2012

@diapozitiv01 no aj ja beriem clostil tiez prvy cyklus tak uvidime 🙂 ako dopadnem 😀

lorreine
13. únor 2012

@elys My zatiaľ nevieme nič 🙂. Počkáme si do 20 tt. Ale chcela by som dievčatko. Ak bude chlapec, budem tiež hyperšťastná, ale proste mám nejak tucha, že to bude dievčatko. Zatiaľ nič nekupujeme, uvidíme, čo to bude...Zatiaľ to nevie celá rodina, takže počkáme...určite niečo dostaneme.

kacnov
13. únor 2012

čauvec holky to je šílený.. MS ještě nedorazila ani nevím kdy dorazí, no ale mám šííílený hlad a celý den :( nevím jestli je to tím že jsem přestala před měsícem kouřit ale to je až ted :( sakra co to je s takouvou ty kila pujdou zas nahoru :-/

zusanna
13. únor 2012

@kessica ahoj, srdečne ťa zdravím-tak ako?vieš už niečo nové?

janusa_
13. únor 2012

@kacnov a tehu nie si ? 😉 a k tomu fajceniu, organizmus mal este zasoby nikotinu tak sa to mohlo prejavit az teraz.

kacnov
13. únor 2012

@janusa_ asi néééé hmmm no ale až po měsíci myslíš? to je děs

zusanna
13. únor 2012

@zusanna dnes som bola na odber, vraj pre istotu aby sa uistil či mi prebehla tá ovulka alebo nie, zistí to podľa krvných testov...a najbližšia kontrola so štítnou ma čaká až v apríli, tak sa uvidí ako zaberú tablety a potom sa ďalej uvidí

janusa_
13. únor 2012

@kacnov moze byt aj p omesiaci, ja som prve 2 mesiace bez cigarety bola uplne v pohode a az potom to bol des 😔

kacnov
13. únor 2012

@janusa_ ou no snad to bude ok já mám tu elektronickou když se to nedá vydržet tak sáhnu po ní ale to už ted není vůbec mi to nechybí

veronicka33
13. únor 2012

@diapozitiv01 wááááu to je nádhera gratulujéééééééééééééééééém 😀

veronicka33
13. únor 2012

Jooooj mrcha zatím nikde,ale kríže nenormálne bolia tak ju očakávam zajtra ☹

kessica
13. únor 2012

@zusanna ahooooj 🙂 ja nove este zatial nic uvidim tak o dva dni 😀 a ty ako ??? si sa dlho neozvala 🙂