Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
24. bře 2012

@dadanr moja a kolky den po ovulke si? podla toho mozme zistit, ci je este skoro na testik alebo nie 😉

mijadave
24. bře 2012

ahojte dievcata, tu je nasa dnesna tabulka: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉

dadanr
24. bře 2012

@mijadave od dnes 10 deň.

dadanr
24. bře 2012

@dadanr včera keď som testovala bol 9-ty.

mijadave
24. bře 2012

@dadanr tak to bolo este skoro ;)

smudlinka10
24. bře 2012

Ahojky,
tak jsem 2DC a v pondělí běžím na hormonální profil, od úterka začínám closík. Měla bych jeden dotaz, je pravda, že po něm můžou být návaly, větší únava a celkově z toho může být člověku zle? Docela se toho bojím, protože mě čeká pěkně náročný týden - jak fyzicky, tak psychicky 😖 no budu to muset nějak všechno ukočírovat 😅

mijadave
24. bře 2012

@smudlinka10 ahoj, no je to mozne, no nemusi to byt, ja som navaly nemala, je to velmi individualne... ako pri kazdych liekoch... 😉 ale co zena nevydrzi kvoli dietatu 😉

smudlinka10
24. bře 2012

@mijadave to máš pravdu, já jen ať se na to připravím 😀

mijadave
24. bře 2012

@smudlinka10 jasne, treba sa pripravit, no je rozumne nepozorovat sa, lebo sa moze stat, ze si ich aj sama privolas 😉

dadanr
24. bře 2012

@mijadave hej asi to bolo skoro. Uvidíme možno aj nie. 😒

dadanr
24. bře 2012

@smudlinka10 no mne bolo strašne. Ale kamoška ani nevedela, že to berie. Možno citlivejšie reagujú baby, ktoré majú citlivejšiu ovu.

mijadave
25. bře 2012

dobre ranko, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

iinka
25. bře 2012

od zajtra posledný krát clostyl☹ ani po polroku nepomohol☹

dadanr
25. bře 2012

@iinka no neboj tento posledný zabarie. A keby nie sú ešte aj iné možnosti. Ale zaberie. No a keď nie vraj jeho účinok sa drží až 4 ďalšie mesiace.

jerry23
25. bře 2012

Baby..vo stvrtok mi povedali na gynde,ze clostil sa moze brat len polroka a potom musi byt pauza. Vraj to sposobuje rakovinu vajecnikov. Tak opatrne s tym

manamani1
25. bře 2012

@iinka
@dadanr
@jerry23 ja som ho mala pol roka a teraz prvý mesiac bez neho.

lorreine
25. bře 2012

Ahoj, holky! Len vas chcem trochu podporit. Mrkala som na tabulku a ja osobne pamatam casy, ked v tabulke tehulky bola iba terioza1 sama samucka. A pozrite, kolko je tam holiek dnes. Dockame sa vsetky! Drzim palceee!

dadanr
26. bře 2012

@lorreine to je pravda veď preto aj niečo robíme tak to musí raz prísť. 🙂 Jateraz čakám ako to dopadne po 1 mesiaci brania clostilu.Tiež dosť vsádzam na túto kartu. Zajtra čakám mrchu. Tak dúfam, že ak bude náhodou meškať nebude to pre clostil ale pre tehu.

bambul7
26. bře 2012

ahojte, babulky 🙂 tak ako isiel vikend?
@dadanr netestnes? 🙂 Este som nepocula, ze by pre clostil meskala mrcha 😕 Nepredpisali ti k tomu duphaston alebo utrogestan? Hypoteticky po dobrati toho by si mala do cca 3 dni dostat mrchu, ak tehu nebudes...
ja som dnes skusila testovat, ale samozrejme snehobiele 🙂 Ale este je skoro a posledne tehu mi ukazalo az 13.dpo aj to len ducha, ze som "overovala" digitalnym clearblue ... teplota mi dnes isla dost dole, tak som zvedava na zajtra (snaaad implantacny pokles 😵 )

bambul7
26. bře 2012

@mijadave ja som celkom zabudla na tabulku, prepac 🙂 Tak ak , prezyvka je jasna, snazenie 3m, DC 29, DPO 9, Clostilbegyt, Duphaston, Femibion 800 ak som nieco zabudla, tak doplnim 🙂

dadanr
26. bře 2012

@bambul7 jej ahoj pár dní si tu nebola. čo ja viem s tým testom. Ja som sa testla 9 DPO a nič. Tak do sklamania si dám ešte aspoň 4 dni. Ten Duphaston mi nedal budem ho pýtať veď aj ja mám nepravidelnú MS. Čo je to ten clearblu to je tehu test či čo? 😒

bambul7
26. bře 2012

@dadanr hypoteticky 14. az 16.DPO by mal byt aspon slabucky podla mojho dr.. ale kedze hniezdenie je individi, tak sa ani ja zatial nevzrusujem nad mojim 🙂
clearblue je test , ano.
Duphaston sa zvykne davat aj preto, ze clostil vraj znizuje trosku vystelku a dufik to naprava.. teda aspon mne to tak bolo vysvetlene. ale ja mam aj nedostatok progesteronu, takze u mna to ma dvojaky ucinok, v pripade ak by som zostala tehotna, tak ho ani nemam vysadzovat

par dni som nemala co napisat 🙂 Ale mrkla som. travila som cas s rodinkou 🙂

bambul7
26. bře 2012

@smudlinka10 vedlajsie ucinky su veeeelmi individualne. Napriklad mne prvykrat pri nom nebolo absolutne nic a otehu som na prvy sup. Tento mesiac mam po 9rokoch opat prvykrat clostil a mala som tyzden pred ovulaciou nenormalne bolesti vajecnikov (sex stal za figu, ale presne ako sa tu pisalo, co clovek pre dietatko nevydrzi). A po ovulacii na mna dolahla taka 5dnova unava, ze som o osmej s malou vecer zalahla a rano sotva vstala ... teraz je to vcelku ok 🙂 Urcite to zvladnes. Hlavne na tie priznaky nemysli, vela si toho clovek vsugeruje. samozrejme, ak by si mala nejake silnejsie bolesti, tak pre istotu zajdi na gyndu. i ked predpokladam, ze ak mas prvy mesiac clostil, tak ti doktor bude chciet robit folikulometriu..?

jerry23
26. bře 2012

@manamani1 tak to je super....dobry lekar...xixi...treba to vysadit na dalsi pol roka radsej

dadanr
26. bře 2012

@bambul7 sme na tom podobne asi ty tiež snažilkuješ 3 mesiace a 1 mesiac clostil? ja som myslela 4 dni po ovu, že mi kríže skapú a pri vaječníkoch ma pichalo a tiež v mechúre mi tak išlo na kŕč. No nechápala som prečo 4 dni po ovu a samorejme pri ovu som mala bolesti ale to ja vždy tak som to neriešila. Kríže ma prestali bolieť cca len 2 dni dozadu. Toto čudo čo som čítala tu nemala ani jedna. ☹ únavu cítim stále mám 2r. dcérku a veľmi živú. 🙂 Dr. mi chce tento mesiac robiť folikulom... ale keď to padne na sviatky tak to bude ... mesiac v čudu. 😠

bambul7
26. bře 2012

@dadanr snazilkujem ako sa to vezme. v auguste som absolvovala dva kyrety pre MA.. takze od decembra sme sa akoze snazili, ale kedze uz v januari sa zistilo, ze nemam ovulku, tak to bolo take akoze snazilkovanie.. clostil som zacala brat zaciatkom marca, takze o par dni sa dozviem , ci sme boli uspesni. mne dr. robil folikulometriu poctivo trikrat do tyzdna dva tyzdne, kedze sa mi ovulacia posunula... tie vedlajsie ani neviem .. dnes mi uz zacina byt aj nevolno, test je ale negativ a neviem neviem tak skoro,ci to vobec sa da brat do uvahy 🙂
preco mesiac v cudu? Ja som kombinovala folikulometriu aj s ovulacnymi testami na radu dr. takze viem presne, kedy bola ovulka (vysla na vikend) adr. mi ju len potvrdil v pondelok ultrazvukom 🙂

dadanr
26. bře 2012

@bambul7 moja zlatá MA je mimomaternicové? Tak máš teda aj ty naložené. No ja zatiaľ iba takto uvidíme čo sa bude diať.

dadanr
26. bře 2012

@bambul7 koľko dní po ovu ti začína byť zle??

bambul7
26. bře 2012

@dadanr nie mimomaternicove nie, nastastie.. zamlknuty potrat... utesujem sa tiez malou, ale tak.. tuzba po babatku je silna.. tak clostil svoju pracu spravil, my sme si svoju tiez spravili a zbytok je na prirode 🙂

bambul7
26. bře 2012

@dadanr ja som 9.den po ovulke este iba