Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacule1978
30. bře 2012

jo holky, já po clostilu zhubla, takže žádnej stres 😀

majushkab
30. bře 2012

@kacule1978 picha sa aby foliky praskli a uvolnilo sa vajko a bola ovulka lebo niekomu neprasknu same od seba

kacule1978
30. bře 2012

a jak se zjití, jestli praskne nebo ne? to se možná ani dopředu nedá říct, ne? 🙂

majushkab
30. bře 2012

@kacule1978 dopredu asi nie ale niektory dr.davaju kontrolu aj po pregnyle a robia usg...mne nerobil 😒

kacule1978
30. bře 2012

no ja jsem zvedava co reknou mne...nevim, jestli jsem ten clostil nebrala zbytecne.....kdyz jsem krvacela malinko, zacala ho brat a po peti dnech krvacela hodne......... ☹

majushkab
30. bře 2012

@kacule1978 no to zvedava aj ja ešte som tu nečitala nič podobne ani ja som nič take nemala čiže k tomu ti neviem vôbec poradiť ☹ ale určite daj potom vedieť ako si dopadla

kacule1978
30. bře 2012

@majushkab no já myslím, že to špinění nebylo menzes a tím pádem jsem to začala brát ve špatný den......já mám měsíčky děsně nepravidelně a většinou skoro nekrvacim....a když jo tak málo a tak max dva dny........tak když mi tekla krev, brala jsem to jako menzes......ale asi to nebylo 🙄

majushkab
30. bře 2012
milacik3
30. bře 2012

@kacule1978 pregnyl je injekcia ktora dokaze vyvolat prasknutia vajicok ak sa nedari samovolne

milacik3
30. bře 2012

@majushkab asi mas pravdu mozno to nevide lebo sa nestihne stretnut vajicko a spermia...skoda, je to tažke len tak načasovat ked nikto nevie ako idu rychlo (lebo u kazdej je to ine) 😒

kacule1978
30. bře 2012

holky stejne zaplat panbuh za dnesni medicinu a za leky a ultrazvuky a tak...vezmete si driv...proste jste nemohli mit deti a nevedelo se proc tak jste je treba vubec nemeli 😒

milacik3
30. bře 2012

Ja som este ani len ,,nezacala,, a uz mam strach ze to nevide...sveta zit optimistom...keby som sa dokazala aj ja nim stat ☹ neviem prečo ale ja uz myslim na tie najhrsie scenare... 😨

milacik3
30. bře 2012

@kacule1978 ja neviem ale podla mna je to aj dnes....napr. ja nemam MS a ani ovulku a preco?? to do dnesneho dna neviem a lieky na MS beriem od svojich 16 r. nevedia preco sa mi ,,stratila,, lebo ja som mala ju od 12 r. do 16 r. a odvtedy nic..a vysledky aj na stit.zaze som bola a vsetkov poriadku...(chybaju mi hormony) a da sa to vobec liecit? nevedia...povedali ze lieky budem brat uz stalee. ..a co mi ostava len vyrovnat sa s tym...alebo ich prestat brat a deti nebudem mat... (ale chcem bojovat a spravit pre moj vytuzeny sen vsetko)

kacule1978
30. bře 2012

@milacik3 neboj sa, moja, teras se da liecit skoro vsetko. urcite sa Ti zadari, nevzdavaj sa 😵

milacik3
30. bře 2012

@kacule1978 dakujem, co mam robit ked babetko chcem nemozem sa vzdat...by som sa s tym nikdy nevedela vyrovnat ze som nespravila vsetko pre to... 😉

kacule1978
30. bře 2012

@milacik3 presne tak, musime to zkusit

evusaa
30. bře 2012

ahojte dievcata chcem vas len povzbudit a drzat palce 😉 ja mam doma krasne dvojicky po prvom cykle clostilu takze niekedy aj clostil zafunguje na prvy krat 😀

milacik3
30. bře 2012

@evusaa jeeeejdaa bodaj by to kazdej tak rychlo vyslo ako tebe 🙂 😵

bambul7
30. bře 2012

@milacik3 ako tu zaznelo, tiez nesuhlasim s tym, ze vela sa nepodari s clostilom a potom, ked na to nemyslia, tak odrazu otehotneju. Uznam, ze psychika robi toho vela, ale vezmime to inak. Ja osobne ovulaciu proste nemam, clostil vajecniky stimuloval a jupi, folikuly dozreli, aj ked som v strese (ci clovek chce alebo nie, tak tie ultrazvuky a vecne kontrolovanie, aby ovulka bola skombinovana s milovanim, spravia svoje.. a co si budeme klamat.. to cakanie na // da tiez hlave zabrat 🙂 Clostil ma ucinok aj po dobrati po tych 3mesiacoch nejaku dobu. A k tej psychike.. ked raz nemam ovulaciu pre zly hormonalny profil, tak sa mozem aj na hlavu postavit a pocuvat na zene hudbu a pozerat vlnky na mori , aj tak mi to bude figu platne 🙂

bambul7
30. bře 2012

@elizabeth453 je jedno, ci ti menzes pride rano alebo vecer... takze vezmi, ze ten vecer sa uz pocita ako prvy den cyklu. a na treti zacnes brat lieky. Mne dr. kazal prist na prvy ultrazvuk uz 11.DC, ci cosi neuvidi a potom ma uz nasmeroval podla svojich "pozorovani" 🙂 🙂 🙂 Ucinky zvladnes... , mozno ani ziadne nebudes mat 🙂

jej, ahojte, aj som pozdravit zabudla, nevychovana.. inak hlasim zatial snehobiely test... zacinam panikarit tusim..i ked na FF grafy ukazovali u niekoho aj na 14.DPO negativ a na 15.DPO ducha ...

harley26
30. bře 2012

Holky, vy co začínáte s clostilem. Určitě je potřeba jít na folikulometrii - bez ní to nemá smysl. Doktor musí potvrdit, že vám prášky zabírají a to pozná jen pomocí ultrazvuku. Vnitřního. Najde si vaječník a ukaže vám folikuly, ten dominantní změří. Musí mít min. 18 mm, aby mohl prasknout, ale lepší je trošku větší. Po injekci pregnylu, která by měla zaručit ovulaci, je na to nejlepší "hupsnout" za 36 hodin 🙂 No a pak nezbývá než čekat a doufat. Ale bez řádné kontroly - ultrazvuku, je to opravdu velmi neprofesionální - od vašeho doktora.

harley26
30. bře 2012

jo a na tu folikulometrii je nejlepší jít v pulce cyklu. Záleží, jak dlouhý ho máte. Já většinou plus minus 28-30 dní, takže chodím 13-14 DC na ultrazvuk.

beju
30. bře 2012

@harley26 no a práve pre tento veľmi pekne napísanú vec som ja tento týždeň po 12 rokoch zmenila svojho gynekológa. Ten predchádzajúci mi po skonštatovaní nedozrievania vajíčok na ďalší cyklus predpísal clostil, počas cyklu mi nepovedal, že mám prísť na folikulometriu ani mi nič nepovedal ohľadom účinkov tohto lieku - počas ovulácie som mala také bolesti v podbrušku, že som normálne zvažovala ísť na pohotovosť - nevedela som sa poriadne postaviť. Cyklus bol neúspešný.
Dnes som bola u svojho nového lekára na folikulometrii 1x - folikulik mal 11 mm som asi 10 deň cyklu. V utorok si ho kukneme znova, či podrástol beťárik jeden. Ale úplne iná komunikácia, humorne odľahčená.
Jaj a chcela som sa opýtať možno niektorých z vás takú prvácku otázku - môže vaječník "cestovať" v rámci svojich možností zo svojho miesta? Ja som ho dnes podľa sona mala tak divne uložený pod maternicou. Už sa vám to niekedy stalo?

Jáj a ešte môj osobný oznam - od tohto cyklu si odmietam kupovať ovulačné testy, strašne sa potom pozorujem. Jednoducho kašlem na to.

beju
30. bře 2012

No ešte sa vás opýtam jednu vec. Máte niektorá skúsenosti s produktami Forever-Aloe? Dnes ma tu bola oblbovať jedna známa. Hlavne taký ten nektár Aloe berry je vraj super vec a ešte jeden produkt mi veľmi odporučovala, tak neviem .....
Inak beriem od Valoviča tie femi kvapky - asi 2 mesiace.

Ak ich nájdem niekde na nete, tak ich sem hodím, nech si prečítate.

mijadave
30. bře 2012

@kacule1978 rada Ta tam pridam, no treba mi aj to, ktory den cyklu si a kolko trval posledny cyklus 😉

kacule1978
30. bře 2012

ježiš.....cyklus jako menzes? ja som teraz 3 den menzes.....asi / mam to rozhozene /.....uvidime ako sa to srovna....niekedy mam az 40-50 dni 😒

harley26
30. bře 2012

@kacule1978 A beres neco na upravu menstruacniho cyklu?

harley26
30. bře 2012

@beju udelalas tu nejlepsi vec, jakou si mohla! Zmena gynekologa byla urcite krokem vpřed! Dodá ti nový elán do dalšího snažení, ted už pod řádným dohledem 🙂 Jinak s tim vajecnikem nemam tuseni .... A s tvym predsevzetim ohledne ovulacnich testu naprosto souhlasim, ja se na to taky vykaslala. Navic ted mas tu nejlepsi kontrolu - sveho doktora, takze budes vedet na den presne, kdy ta ovulace je 🙂 drzim palce, at se zadari co nejdriv!

lorreine
30. bře 2012

@kacule1978 Pregnyl je čistý hormon hcg, ktorý zaručí, že do 48 od pichnutia odovuluješ...dáva sa skor pre istotu, aby folík naozaj praskol...A mám pocit, že u mňa účinkoval príliš skoro, pretože nikdy som neotehotnela, keď som si ho pichla...Dvakrát som ho nepichla a dvakrát som bola v tom 🙂...

lorreine
30. bře 2012

Holky, niesom tu preto, aby som prudila alebo niečo. Ale chcem vám dodať silu a vieru! Verte, že naozaj veľa holiek, ktoré pomocou Clostíku otehotnelo sem už nechodí...majú už mimčá alebo su tehotné, takže samozrejme chodia do iných diskusií...Ale je nás naozaj veľa, ktorým Clostík pomohol. Všetkým Vám prajem, aby ste mali čo najskor dovod na obrovskú oslavu a pritom na tejto oslave nemohli piť 😀 .