Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bambul7
4. dub 2012

@kacule1978 ach.. moja.. ja som myslela, ked si sa na clostilbegyt dala, ze tuto otazku mate vyjasnenu... mrzi ma to. skuste sa este raz pozhovarat a vysvetli mu svoje dovody... 😔

kacule1978
4. dub 2012

@bambul7 nevim co bude.....myslim ze otazka ditete ted asi neprijde.....pripada mi ze se hadame kvuli blbostem....rekl ze odejit nechce, ale.....je studeny

bambul7
4. dub 2012

@kacule1978 drzim palce, snad sa to urovna.. krizou si prejde kazdy vztah.bud potom dvaja maju zaujem o spolocnu buducnost a dohodnu sa, alebo ide kazdy svojou cestou 😔

kacule1978
4. dub 2012

@bambul7 rekl at zitra k doktorovi nechodim.......a ja brala hormony,vedel o tom, je to pro me zrada, strasna zrada ☹

bambul7
4. dub 2012

@kacule1978 postav ho pred hotovu vec a povedz mu, nech si uvedomi, ze mas uz vek, kedy je nacase popremyslat nad rodinou. Ze si kvoli tomu zacala brat hormony, ktore sa smu uzivat len istu dobu a len dvakrat v zivote. cize mas obmedzene moznosti a je to od neho podraz. A tiez sa ho rovno opytaj, co hodla robit dalej... ked nic ine, aspon budes vediet, na com si.. tazko poradit, ked clovek nevie, o co ide... ale tak predpokladam, ze ste sa o babatku bavili, nez si nabehla na clostil... ☹

kacule1978
4. dub 2012

@bambul7 bavili, ano, ja ho chtela vice, ale .....on souhlasil, ja mu nuz pod krk nedala. Myslim, ze je konec.....on dite nechce......je mi 34 a budu sama.......zhroutil se mi cely svet

nativanativa
4. dub 2012

@dadenka111 no rozmyslam , ze pojdem do toho a pohyby u prvorodiciek su ovela neskor , okolo 20 tt 🙂 , mame casu dost

ematko29
4. dub 2012

harley26.ja som ti len chcela napisať ,ze som po uživani klostilu bola na ultrazvuk atiež mi lekarka povedala ,že folikul je maly ana ovulku to nevidí.povedala ,že o mesiac zvíšime dávky.ale nebolo treba lebo som ten mesiac otehotnela.nezúfaj.Dávky sa dajú zvíšiť amožno ani nebude treba. 😉

bambul7
4. dub 2012

@kacule1978 niektore holky maju babatko aj neskor.. napriklad to proste prirodzene nejde a podobne. Urcite sama nezostanes.. chce to len spravneho cloveka, ktory bude chciet to, co aj ty ...

mijadave
4. dub 2012

@nativanativa opravene 😉 tabulka sa robi teraz takto: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
@luckamb dakujem, chces sa pridat do nej? tak mi napis udaje ako vek, dlzka snazenia, den cyklu, dlzka posledneho cyklu, pripadne ktory den po ovulke si a co beries 😉

nativanativa
4. dub 2012

@mijadave dakujeeeem , ooooo a este som zabudla , den kontroly 1.5. dakujeeeem 🙂

lorreine
4. dub 2012

@kacule1978 Mrzi ma, co sa medzi vami stalo. Ale skus sa nadychnut, zahnat vsetky emocie a pozriet sa na vec z jeho strany. Co Ti presne povedal, ked si zacala hovorit o dietati? Nebol to len neurcity suhlas typu "raz mozno"? Viem, ze beries hormony a viem velmi dobre, ako sa citis podvedena, ze Ti teraz povedal, ze nemas ist k doktorovi. Ale neciti sa podvedeny aj on? Neciti, ze Ty proste chces dieta stoj, co stoj a je Ti jedno, ci prave on bude otec? Uz sme si my dve o tom pisali...viem, ze to znie absurdne...zeny chcu deti s konkretnym chlapom v 99% pripadoch. Ale chlapi to vidia inak. Urci si, co je pre Teba teraz primarne. Mat vztah s tymto chlapom a casom bude dieta alebo je primarne dieta a on je druhorady? Ak si uprimne odpovies na toto, budes mat jasno, co robit. Drzim palce. A inak naozaj nejedzte kasu horucu, u nas to vyzeralo na rozvod tiez par raz, ale zvladli sme to.

ingris
4. dub 2012

@mijadave hlásim 1 den ☹

tommy83
5. dub 2012

Baby prosim vas, ktore ste otehotneli po clostile, kolko z vas ma dvojicky?? Zaujimalo by ma to, pretoze mne ho dr. nasadila, po dvojkach velmi netuzim 😖 . Inak som uplne ok, ovulacia prebieha, toto je vlastne len na podporu. Potom mi chce pichnut aj pregnyl na cca 11 DC. Mali ste aj vy takuto liecbu, aj ked ste uplne ok? ja mam tuto liecbu z heliosu. a este prosim vas, ake ste mali neziaduce ucinky po clostile? V pribalovom letaku ich je dost 😔

kacule1978
5. dub 2012

@lorreine ahojky..no ano, ja to dieta chcela viac, ale on suhlasil a pak ked som sa ho pytala ci ho vobec chce / asi 3x / hovoril ze ano..... Vcera sme sa rozisli. Povedala som mu ze takto nemozem, ze to je pre mna zrada.... V noci prisiel a poprve mi povedal, ze ma miluje. Poprve za cely cas. A vraj at na tu gynekologiu dnes idem. Tak snad to vse bude dobre, dievcence. Dakujem za podporu 😵

bambul7
5. dub 2012

@tommy83 ja som otehotnela po clostile a narodilo sa jedno dievcatko 🙂 min. mesiac som opat zacala s clostilom, teraz som druhy cyklus, lebo sa nepodarilo. Takze ber to tak, ze clostil ti k ovulke moze pomoct, ale nezaruci ti ani jedno dietatko nie to este dvojicky. vsetko je to vec prirody a zhoda viacerych faktorov...
ak ta to ale potesi, tak by ti mali robit folikulometriu pravidelne, aby videli, co clostil robi, ako dozrievaju foliky, ci mas nejaky dominantny, ako rastie... atd. ak ti povedia, ze mas viac dominantnych, ze je potencionalna moznost na viacpocetne tehotenstvo, tak sa proste neposnazite a nechas ten cyklus padnut... ina moznost zrejme nie je. Ale citala som tu prispevky dievcat, ktore mali viac folikov, pekne rozmery a i tak sa im vobec nepodarilo otehotniet...
neziaduce ucinky su velmi individualne. ja som uuuplne prvykrat ani nevedela, ze clostil mam, nic mi nebolo. Min. mesiac som mala neznesitelne bolesti vajecnika a bola som unavena ako pes. Predpokladam , ze si pod kontrolou lekarov, takze nechaj pribalovy letak tak a ak by sa ti nieco nezvycajne prihodilo, kontaktuj lekara. Inak ten letak vie cloveka docela odradit 😉

@kacule1978 lorreine ti to pekne napisala.. som rada, ze sa to utriaslo . verim, ze babatko sa podari a obaja sa z neho budete tesit 🙂

tommy83
5. dub 2012

@bambul7 dakujem ti pekne za odpoved, jasne ze som pod lekarskym dohladom. u nas je to vlastne tak, ze ja som uplne na 100% ok, ovulujem, ale manzo ma sice pohyblivost aj pocet spermii ok, ale co sa tyka tvaru, tak vraj miesto nejakych 4% min. niecoho, ma len 2,5 %. Ale ze vraj kludne mozeme otehotniet aj prirodzenie, akurat, ze sa snazime uz vyse roka a nic, tak mi vlastne predpisali v heliose na tento cyklus clostil + potom ten pregnyl. Ja sa len bojim, ze ked som inak ok, aby mi ten clostil s pregnylom nenarobil v tele "bordel" 🙂 , tak dufam, ze to bude ok.

bambul7
5. dub 2012

@tommy83 no.. na toto ti lepsie odpovie asi lekar. Vacsinou holky asi maju problem s ovulaciou, ked im nasadzuju clostil. ale urcite doktori vedia, co robia aj v tvojom pripade 🙂

mijadave
5. dub 2012
bambul7
5. dub 2012

@mijadave dnes zacinam clostil , tak dufam, ze o mesiac sa ocitnem na opacnej strane tabulky 🙂 🙂 🙂
inak ahoj 🙂

mijadave
5. dub 2012

@bambul7 ahoj, tak drzim pasticky 😉

tommy83
5. dub 2012

@bambul7 ok, dakujem ti za odpoved 🙂

bambul7
5. dub 2012

@mijadave dakujem.. trosku sa toho mesiaca desim, dufam, ze to bude lepsie s tymi bolestami ako minuly... ale zvladam nejako , len by to uz mohol byt posledny snaziaci mesiac 🙂
@tommy83 vobec nemas za co 🙂 Neviem vsetko, ale co viem, to ti poviem 🙂

mijadave
5. dub 2012

@bambul7 neboj, bude to lepsie, nemusia sa tie bolesti opakovat, ja som sa tiez pri dalsom cykle citila lepsie 😉

bambul7
5. dub 2012

@mijadave super, teraz si ma potesila... aj ked neviem-neviem, lebo po ovulke trosku ta bolest ustupila, cez ms sa to malicko zhorsilo a v podstate si ho citim stale. ALe podla uzv. je vsetko v najlepsom poriadku. asi len hormony... 🙂

mijadave
5. dub 2012

@bambul7 to som rada, pre mna bol najhorsi prvy cyklus s clostilom, potom to uz bolo lepsie 😉 a tie hormony, tie vedia riadne narobit sarapatu 😉

milacik3
5. dub 2012

Ja som z toho uz zufala ☹ tento cyklus som asi ,,pokazila,, a nebude nic...
na 9-10 den uzivania utorgestanu som zacala krvacat a vcera som zacala uzivat clostil. Vcera a ani dnes nic (po MS - vlozku mam cistu) ☹ ja tomu nechapem co sa stalo..
Moze byt ovulka aj ked MS nebude (alebo bude ale len take slabucke spinenie) ???

bambul7
5. dub 2012

@milacik3 pises, ze si zacala krvacat na ten 9 ci 10 den.. teda ms si mala a clostil sa teraz postara o to, aby rastli folikuly... na kt. den si zacala clostil?

bambul7
5. dub 2012

@mijadave tajne dufam, ze to bude znesitelnejsie tento mesiac 🙂

kacule1978
5. dub 2012

Holky, tak se to vyjasnilo a ode dneška budeme oficiálně zkoušet.....kontrola u doktorky byla děsná. Zastupující doktorka mi předepsala utrogestan a vůbec mě po tom clostylbegytu nechtěla prohlédnout. řekla jsem" a prohlédnete mě?" a ona: to nemá cenu. A já" můžete mě i tak prohlédnout?" tak znuděně řekla" No tak si odložte"
To je fakt strašné, tento přístup. A to není žádná poliklinika, ale soukromá klinika ☹ Nález žádný, prý tam něco roste, ale neví jestli folikul nebo cysta ☹