Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pechlinka
12. dub 2012

@mijadave
Ahoj, som tu nova, chcela by som si popisať s babami , ktore maju rovnake problemy ako ja... ☹

mijadave
12. dub 2012

@pechlinka vitaj, kludne napis, ake mas problemy, ked budeme vediet, poradime 😉

luckamb
12. dub 2012

Ahoj holky,
jdu se na vás podívat, jaks e tu máte :D

sonelka
12. dub 2012

ahojte 🙂
zavítala som sem k vám, nakoľko aj ja beriem clostilbegyt, teraz to bude 2. mesiac. prvý mesiac som brala 5. - 9. dc a na 13 dc mi pichol doktor pregnyl, ale bábo sa nepodarilo, tak teraz to vyskúšame po 2. krát a uvidíme, inak som z toho celá na nervy ja neviem, cigáni majú aj 13 detí a furt im to "ide". a my, čo vieme dieťa zabezbečiť a dať im nejakú budúcnosť tak sa nám nedarí. máme už jednu dceérku, ale aj to bol boj na dlhé trate, ale chvalabohu bez liekov, teraz na to tlačím, vek sa nedá zastaviť... nieže by som bola stará, ale mm má dosť a predsa, po druhom by som chcela šup šup do robotky 😉

luckamb
12. dub 2012

Já už od pátku špiním a MS nikde, takže nakonec jsem Clostil ještě nasadit nemohla a čekám co se bude dít. Nesnáším čekání!!! :_D

bambul7
12. dub 2012

@pechlinka @sonelka ahojte 🙂
Sonelka, ja som tiez uz druhy cyklus, minuly sa nepodarilo, hoci vsetko bolo da sa povedat ukazkove.. snad teraz 🙂

pechlinka
12. dub 2012

@mijadave

Ahoj, dakujem velmi pekne za odpoved... Chcem len vedieť ako to je s uzivanim Clostilbegytu.
Mam anovulačné cykly. Minulý mesiac som bola na laparoskopii. Teraz čakám už týžden na menštruáciu.
Na piaty den mam zacat brat clostilbegyt, ak zaberie a folikuly narastu čaká ma inseminácia... 🙂

pechlinka
12. dub 2012

@bambul7 Toho sa ja bojim , ze sa fixjem na to ze sa to teraz podari...a ked nie...tak sa zrutim... ☹

majushkab
12. dub 2012

Ahojte ja vas ani nestíham čítam ako ste sa rozpísali 🙂 @pechlinka nezrútiš sa neboj sa toho aj ked to nevyjde teraz možno vyjde nabuduce 🙂 ja som brala clostil 5 cyklov s prestavkami a nezrutila som sa sklamanie bolo aj som si poplakala ale treba veriť 😉

mijadave
12. dub 2012

@pechlinka moja, ja som sa tiez upla na to, ze to vyjde na prvy sup a potom som si dooost poplakala, ked to nevyslo... ja som ho brala 7 cyklov... uz sme to vzdali 😒 bola som 5x prirodzene na prvy sup tehotna (3x som mala spontanny potrat) a teraz, ked chceme tretie babo, tak to nejde ani prirodzene ani s liekmi 😒 ale je tu vela bab, co im to vyslo... ved aj v nasej tabulke je vela takych 😉 tiez mam za sebou laparku a clostil som mala 5-9DC, potom podla ultrazvuku pregnyl a po nom duphaston 😉 merala som aj teplotu, no uz nerobim nic z toho, len si nedavame pozor 😉 tak Ti drzim pasticky, nech pekne rastu foliky a nech Vam to vyjde na prvy sup... ja som nebola ani na inseminacii ani na IVF, mm s tym nesuhlasil, ved mame dve zdrave krasne deti, ze to nebudeme silit 😉 a ake mas davkovanie toho clostilu? mas k tomu aj pregnyl a duphaston?

pechlinka
12. dub 2012

@luckamb Ahoj, ja mam presne ten istý problém....menštruácia mi mala prísť minulý týžden v piatok...teraz iba špiním...a stále nič... ☹

bambul7
12. dub 2012

@pechlinka nefixuj sa. nezrutis sa. Pravda je taka, ze ked ti dojde mrcha, mozno vypustis slzicku, ale pojdes dalej. vzdy je to tak. Ale je lepsie sa neupinat na to, pretoze sklamanie je nanic vec...

pechlinka
12. dub 2012

@bambul7 ...jojo..uz som sa prestala fixovat...len na to stale myslim...a to ma ubíja...dufam, ale ze tam hore ma má niekto rad a podari sa.... 🙂

bambul7
12. dub 2012

@pechlinka treba verit 🙂 Viem, ze je to tazke, neupinat sa. Mne dlho trvalo, nez som sa spamatala z potratu. potom som bola presvedcena, ze clostil proste zaberie a ked som pozerala na ten snehobiely test, tak to na mna dolahlo. pretoze VSETKO bolo perfektne naplanovane, ukazkovy graf BT, ukazkove vsetko, dokonca pokles ako pri implantacii.. a nic z toho. Preto som si povedala, ze musim prestat na to tolko mysliet a tolko to riesit, lebo sa z toho clovek zblazni. "Ten hore" presne vie, kedy a pre koho je ten spravny cas ;)

pechlinka
12. dub 2012

@mijadave Tak ti budem drzat palce aby to tretie prislo čo najskor...pre mna to je zatial prve... 🙂 Clostilbegyt mam zacat brat na 5 den - 2x tabletku...potom na kontrolu..a ak porastu folikule tak inseminacia...dostala som aj recept na nejaku injekciu na prasknutie, len si nepametam aku.. 🙂 po inseminacii..mam zacat brat nejake tabletky...zase si nepametam to meno...tak uvidime...

kacule1978
12. dub 2012

@lorreine to je skvelé, moja! velmi gratulujem!

pechlinka
12. dub 2012

@majushkab Dakujem...ja stale dufam, ze sa to podari...viem..urcite sa nezrutim...ale aj tak dost to bolí...pri srdiečku...keď vidím...že 13-ročné cigánečky..majú deti...ani sa o to postarať nevedia... ☹

pechlinka
12. dub 2012

@bambul7 Ahoj...budem drzat paste...nech sa to podari... 🙂

mijadave
12. dub 2012

@pechlinka dakujem, budeme si drzat navzajom, potom daj vediet, kedy pojdes na tu inseminaciu 😉

mijadave
12. dub 2012

dievcata, tak sa majte, idem domkov, posledny den v praci za mnou, aj mi je smutno 😢 pa

pechlinka
12. dub 2012

@mijadave ...jojo..budeme...dam vediet...ja dufam, ze co najskor... 🙂

kacule1978
12. dub 2012

holky, jukněte na moji fotku, myslíte že ovu přijde???????? je tam čárka......přišly mi nové ovu testy tak snad to není testem .-D

lorreine
12. dub 2012

@kacule1978
@mijadave Ďakujem, dievčatá...včera večer, keď som už šla spať, tak manžel sa prišiel pritúliť a hovorí: "Dobrú noc, dievčatká moje..."
Počuť to takto prvý raz bolo krásne 🙂

mucha11
12. dub 2012

Ahojte dievčatá, rada by som sa pridala do Vašej skupiny. Tiež som Clostilka, síce len druhý mesiac, ale: Mám 6 ročné dievčatko, ktoré prišlo ani nevieme ako 🙂 Pred rokom a pol sme si povedali, že ok chceme pre Alžbetku súrodenca. Po pol roku sa mi podarilo otehotnieť, ale skončilo to mimomaternicovým ☹ V máji bude tomu rok. Teraz sa znova snažím už 7 mesiacov, možno viac a stále nič. Pri prvej dávke Clostilu som mala dosť veľké bolesti vaječníkov, ale lekárka ma neposlala na žiadne vyšetrenie. Pri tejto druhej dávke sa cítim celkom ok. Veľmi túžime po dieťatku a veríme, že príde. Už dlho čítam Vaše riadky a postrehy a povedala som si, že som medzi svojimi, vy ma určite pochopíte, ako sa cítim.

kacule1978
12. dub 2012

@lorreine to je krásné. Můj přitel / tedy už snoubenec 🙂 / to říká mně a mýmu pejskovi. Je to taky holka 🙂 Tak Lorreine a Dianko, ať se Vám daří!!!

kacule1978
12. dub 2012

@mucha11 moja, neboj sa, zadarí sa. A Mudr Tě kontrolovat musí! kdyžtak změň doktorku, kdyby Tě tato nekontrolovala PS: bolesti jsou normální, já jsem měla asi všechny vedlejší účinky

mijadave
12. dub 2012

@lorreine jeeeej, to je mile, az mi slzy vybehli 😉 zlaty...
@mucha11 ahoj, vitaj, jasne, vieme, co citis a co prezivas... 😉 vsetky tu tuzime po babatku - prvom, druhom, ci tretom... u mna to slo tiez lahko, ale uz skoro 2,5 roka to nejde ☹ dufam, ze sa coskoro vsetky dockame 😉

lorreine
12. dub 2012

@mijadave Tiež som mala slzičky v očiach a mám aj teraz...bóóóóóže tie hormóny 🙂

isabellaa
12. dub 2012

Caute baby,
ja som mala tuto noc hroznu, nevedela som co so sebou, myslite, ze je to kvoli clostili?
Nemohla som spat, zacali sa mi tvorit v ustach sliny - to uz viem, ze je to na grcanie, na wecku som bola asi hodinu, ale nic, bolelo ma brucho, nie podbrusko, mam ho od vcera take ako naliate vodou, divny pocit. No hruza, je to clostilom? Robila som ovu test, negativny, som 10dc.

kacule1978
12. dub 2012

@isabellaa moja ano, ja som nespala dva dny....pak sa to ustalilo. BOlest brucha je normalna. Ja som mala aj navaly horka, pak zimnice, tocenie hlavy....je to normalne, neboj 😉