Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lucialen
17. pro 2009

Bobi, no ved ked pozeram, kolko tam mate niektore mesiacov, tak mi je do placu ☹ Je to hrozne nespravodlive ☹ My s kamoskami sme sa pred dvoma rokmi rozpravali, kedy chceme byt tehu a ja jedina som chcela uz vtedy, a oni ostatne, ze nehrozi v najblizsich rokoch. A teraz jedna uz kocikuje, jedna za mesiac rodi, dalsia je v 20tt a posledna 6tt a ja ze nemam na to mysliet. Uz mi to ide riadne na nervy. Ale samozrejme im to prajem, ale fakt to nieje fer 😔

jaspina
17. pro 2009

Bobi dík 😉
Lucialen - u delších cyklů prostě asi bývá ovulka pozděj.. myslím. A člověk to musí sychrovat, kdyby praskl dřív.. ale já byla třeba minula na UTZ 16DC a nebyl prasklý.. Tak ona se dnes ptala na cykly a já mám 31-32 tak říkala, že pregnyl dát až ten 17DC.. a to je právě ve středu 23.12 - tak se mi to líbí.. Že bude volno, svátky, pohoda.. 😵
I když se to nepodaří, tak to bude hezké 😉

bobi3
17. pro 2009

lucialen, moje kámošky niektoré už čakajú druhé a to sme začínali snažilkovať spolu 😔 Ani mne to občas nepripadá fér, ale asi taký je život ☹

denkap
17. pro 2009

ahojte,
som sa vyskrtla z tabulky, lebo mi vcera nasla na preventivnej prehliadke cystu, asi este z minuleho mesiaca. takze najprv musim poriesit to a potom neviem, kedy nabehnem na clostil. krasny darcek pod vianocny stromcek
😠
tak sa vsetky drzte a nech tu pribudne co najviac tehuliek, kym sa vratim
🙂

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............60DC/34dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............48dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

juliet2812.................30 r..............0d..........39DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
mireag.......................28r.............0d..........37DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........30DC...........................1x1cl..............39snažení
nela00......................32 let..........0d...........29DC/14dpo/..................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........29DC/14dpo/..................2x1cl...............9měsíců
jane86.....................23 let...........0d..........27DC.............................2x1cl..............12měsíců
dasa.77....................32let............0d..........25DC/8dpo/....................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d..........23DC/10dpo/....................3x1cl......1x ivf 32mesic
govinda .....................29r............0d...........16DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d...........16DC/2dpo/.................4x1cl.............23 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d............11DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d.............9DC..............................0cl................9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d.............5DC.......................... 1x1cl.................9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d............5DC............................2x1cl..............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d.............5DC.........................1x1cl.................15mesiacov
wera.........................26let...........0d.............1DC...........................2x1cl...............? snažení
bobi3........................32let..........0d............. 1DC...........................2x1cl..............19mesiacov

gingera
17. pro 2009

Ahoj holky, měla bych na vás prosbu ... nemáte některá zkušenost s kombinací clostilu a kontryhele. Clostil prý snižuje sliznici a čaj z kontryhele jí zvyšuje, ale nevím jestli se užívání obojeho najednou nějak nevylučuje.
Děkuju moc za radu 🙂

lucialen
17. pro 2009

Gingera ja pije alchemilku uz pol roka a teraz som zacala s clostylom a pokracujem nadalej. A k tomu este beriem aj femi kvapky 😅 No to su len bylinky, myslim ze sa to moze brat dokopy 😉

jaspina
17. pro 2009

Já jsem to dohromady pila a pak jsem místo MS jen špinila.. Ptala jsem se doktorky a ta mi říkala, ať to dohromady nepiju. Měla jsem pak sliznici nízkou.. teď jsem kontryhel neměla tak 4 měsíce a sliznice je 11DC 12mm - což je při clostilu paráda. Jinak se mi zdá dobrá mateří kašička. Měla jsem v ampulích a teď jsem koupila v tabletách..

gingera
17. pro 2009

Děkuju za odpovědi ..... Jaspina, o mateří kašičce jsem už taky slyšela a ty jí užíváš současně s Clostilem? A užívá se jen do OVU nebo po celý cyklus?

jaspina
17. pro 2009

Ginger - ty ampule jich bylo jen 5, tak jsem je brala chvíli před ovu a přes ovu a ty tablety se berou 1 denně furt.

gingera
17. pro 2009

Jaspina, děkuju za tip. 🙂

jaspina
17. pro 2009

Ginger - jinak se dá zobat vit. E, selen, zinek - ale toho je všeho moc.. Já ještě piju čaj od Diochi myslím Astomin? A mám kapky Estrozin - ale na ně furt zapomínám. Čaj piju denně..

wera
17. pro 2009

ahojte žienky 🙂 tak ja som bola dnes u dokiho, takže začínam v pondelok zase s clostylom, o dva týždne potom na folíky, drahého poslal na spermiogram do iscare /nemáte niektorá skúsenosť?/ no a povedal že ak sa nezadarí tento alebo budúci cyklus tak pôjdem na laparku... no ale tak aspoň nejaký posun vpred...

bobi to mi je ľúto.... ale neboj tento mesiac budeme snažiť spolu a uvidíš že nám to výýýýýjde 😀

denkap prajem skoré uzdravenie a hlavne aby sa cysta čoskoro sama vstrebala a mohla si pokračovať v liečbe a dobehni ku nám pokecať hocikedy 🙂 🙂 🙂

wera
17. pro 2009

neli to mi je ľúto že teplotka klesá.... a neskúsila aspoň pre istotu testík?

nana.76
17. pro 2009

bobi uz jsem tu dva dny nebyla a zjistuji ze zacinas od znovu,ale neboj jednou se to povest musi.jak jsem psala ze jsem mela na testu ducha tak 10den uz bylo snehobilo takze to byl pregnyl ale to jsem cekala.uz ani taky neverim nebot jsem zacala trosku spinit ale na mrchu je jeste brzy takze ten nejkrasnejsi darecek co jsme mohli dostat se pravdepodobne odklada.drz se a neprestavej bojovat

jane86
17. pro 2009

bobi je mi líti že mrcha dorazila. Já jdu zítra opět na krev tak uvidíme. A čárka na testu sílí.....Ale pořád mě bolí břicho jako kdybych to měla dostat, ale i to prý může být,,,,????

wera
17. pro 2009

jane tie bolesti sú normálne ako sa Ti rozťahuje maternica, neboj 🙂

jane86
17. pro 2009

wera určitě, nějak se bojím aby nebylo něco špatně. Občas mě tak nepříjemně píchne....

wera
17. pro 2009

jane mala som to tiež a má to veľa tehuliek, hlavne sa neboj a teš na zajtrajšie výsledky krvičky, určite krásne narastie 🙂 dnes si si robila testík?

jane86
17. pro 2009

wera jo robila 🙂 a je tmavší....tak snad. Doma to ví teda zatím jen mamka kbůli tomu, že mi brala tu krev....manželovi bych to chtěla dát pod stromeček, ale nevím jak to vydržim... . a chtěla bych mu to říct nějak originálně , páč on si myslí, že se to nepovedlo tak aby měl velkou radost. Když HCG stoupne tak zavolám své doktorce a uvidím co mi poví.

jane86
17. pro 2009

Tady vždy v tuhle hodinu nikdo není 😢

wera
17. pro 2009

ja som tu 🙂

wera
17. pro 2009

jane manželovi je najlepšie zabaliť pod stromček fotku z ultrazvuku 😉 budúci týždeň by už mohla byť vidieť malá bodečka 🙂

jarynek
17. pro 2009

Ahojte holky....Jane a když nebude ultrazvuk, tak myslím, že pozitvní test splní taky účel 😀 Wero vidím, že jste s Bobi 1DC, já to zatím nedostala ale cítím bolest na boku...mám strach z cysty...chjo 😒

wera
17. pro 2009

no tak tak.... od dnes začíname s bobi bojovať nanovo 🙂

wera
17. pro 2009

babizníky skúste mi prosím niektorá poradiť čo a ako a začo ohľadom spermiogramu...ešte sme tam neboli a pôjdeme asi budúci týždeň...
ďakujem 🙂

jane86
17. pro 2009

Na ultrazvuku bude vidět něco až 6 týden ne? Uvidím co mi řekne zítra doktorka.

wera
17. pro 2009

jane už piaty týždeň by mohla byť vidieť bodka 😉

jane86
17. pro 2009

wera myslíš.....teď jsem 27 Dc tak kdy myslíš , žeby to na uLZ mohlo ýt znát?

wera
17. pro 2009

🙂 jane budúci týždeň by už mohlo byť niečo vidieť..ale aj nemuselo... veď uvidíš 🙂 keď tak dáš drahému tehu testík a výsledky z krvičky a zabalíš to do nejakej detskej topánočky 😉

jane86
17. pro 2009

wera jojo já to nějak vymyslím. Zatím ho udržuji v tom, že testy jsou negativní a že mě bolí břicho na mrchu 🙂
Nemůžu se dočkat co on na to. A hlavně jak dopadne zítra krev