Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jane86
23. pro 2009

Wera né že bych dvě štěsíčka nechtěla, ale myslím že budu mít honičku s jedím.....moc bych ti přála abys měla také na testíku takové pěkné //

jane86
23. pro 2009

Zítra ráno v 7 jedu ještě k doktorce aby to řekla 100 % a dala mi fotku. A hned jak přijedu dostane dupačky.....těšim se strašně na jeho reakci. To je jasný že dám vědět jakou měl radost.

lucialen
23. pro 2009

Ahojte, tak ja som bola este dnes u dokiho, moj folik ma okolo 13mm, takze neviem, ci uz prestal rast ci co, kedze pred dvomi dnami mal 12mm 😒 No co uz, nechame to na prirodu 🙂 Ale doki bol spokojny, ze som hned prvy mesiac zareagovala na tabletky 🙂 Tak asi z toho sa mam tesit 😒
Wera, tak gratulujem k dobrym vysledkom 😉
Smouli, to je jasna ovulka 😉

smoulinkalenka
23. pro 2009

luci ďakujem.....
a prajem Ti nech praskne čo najskôr.... 😀

wera
23. pro 2009

luci tak to je super hlavne, že Ti telíčko na liečbu reaguje a folík môže ešte kľudne dorásť, takže cez vianočné sviatky si domka urobte pohodičku a snažilkujte 🙂

jane to Ti verím, že dve živé striebra naraz mať doma by bola asi pekná makačka, ale určite by si to zvládla 😉
a prajem nech je na utz už niečo vidieť a nech doma potešíš manželíka 😀

slavulilienka
23. pro 2009

ahojte dievčence....som tu len na skok, takže by som Vám všetkým chcela popriať krásne Vianočné sviatky, plné pokoja, radosti, lásky a rodinnej pohody. Tiež Vám prajem aby sa nám všetkým vyplnili naše túžby a aby sme sa čo najskôr tešili z našich bábätiek... 🙂
Tak šťastné a veselé... 😉

wera
23. pro 2009

ahoj slavuli, aj Tebe len to naj naj zdravíčko a veľa šťastíčka a aby sa Tebe a nám všetkým splnili na Nový rok všetky túžby 😉

slavulilienka
23. pro 2009

dík weri, ako sa máš?

wera
23. pro 2009

slavuli mám sa super, zajtra sú vianoce 🙂 🙂 🙂 a teším sa na budúci rok, určite nám prinesie niečo krásne a nové 🙂

wera
23. pro 2009

slavuli a Ty sa máš ako? vianočné prípravy doma už vybavené? 🙂

smoulinkalenka
23. pro 2009

babule teraz som volala k Dr. o výter-výsledok a že tam mám jednú baktériu, ale že ak to nesvrbí a nepáli a nemám výtok tak to nič nie je a neliečí sa to.... čo vy na to???

wera
23. pro 2009

fííííha šmouli tak to netuším... ale na Tvojom mieste by som si kúpila v lekárni aspoň nejaké výplachy...tuším sa to volá tantum rosa, ale v lekárni Ti určite radi poradia 🙂

smoulinkalenka
23. pro 2009

Enterokokus Fekalis baby to je ta baktéria bože čo to je?????????????? 😕

wera
23. pro 2009

šmouli na tejto stránke k tomu niečo je: http://www.antibiotika.sk/patogenmikroorg_galer... a asi by som zabehla do tej lekárne...

smoulinkalenka
23. pro 2009

díík weva, ale tá sestrička povedala,že to bude OK keď ma nesvrbí a nepáli tam dole....tak uvidíme... 😅

wera
23. pro 2009

jasné keď povedala že je to ok tak to určite bude okey 😉

wera
23. pro 2009

babulíky tak mňa už pustili z robotky tak utekám 🙂 a večer sa sem určite kuknem 🙂

amisa
23. pro 2009

smoulinka..enterococcus je jedna vesela prirodzena bakteria z traviaceho traktu o poschodie nizsie. antibiotika na nu hned neber, lebo si mozes narobit galibu a dotrepat si napr. kvasinky. Lactobacilove cipky a ak budu nejake problemy tak rosalgin by hadam aj stacil, ale to sa popytaj najprv lekara. Hlavne si dvaja troska pozor na hygienu.

smoulinkalenka
23. pro 2009

amis tak ja si myslim,že s hygienou to až preháňam...teraz som 3DPO tak radšej to nechám tak - šak mňa to nesvrbí a nepáli a po dobratí duphastonu mám ísť k Dr. tak sa ho potom spýtam či s tým treba niečo robiť...tých 10 dní to hádam vydrží...

smoulinkalenka
23. pro 2009

amis Ďakujem za radu si mi to pekne objasnila ... 😉 🙂

amisa
23. pro 2009

smoulinka no to mas ako s antibiotikami..s tou prilisnou hygienou, mozes si tam akurat vselico nove zaniest.

amisa
23. pro 2009

smoulinka drzim palceky aby po Novom roku ta natahoval uz iny maly "votrelec" 😎 , taky 9 mesacny.

cibka
23. pro 2009

jana: tak to by bylo super kdyby se nám hend zadařilo ted misím mít 3 týdny pauzu a pak na to vlítnem 12 ledna jedem do genetu tak jsem zvedavá co bude následovat dál jestli mi taky nasadí clostil mam problém s ovulací nebo jestli me posle na ivf

alzbeta.hod
23. pro 2009

ahojky tak jsem tu... na gyndě jsem dobré zprávy nedostala. NAšel mi cystu na vaječníku takže není šance tento cyklus otěhotnět... je mi z toho na nic.

lucialen
23. pro 2009

Alzbeta, tak to je mi luto 😒 Zeby z toho clostylu bola hned cysta?

smoulinkalenka
23. pro 2009

lzbeta a prečo nemôžeš otehu. mne tiež našiel Dr. na vaječníku cystu a povedal,že to nie je žiadný problém aj moja tehu švagrinka má cystu a je všetko OK 😕

wera
23. pro 2009

alžbet tak to mi je ľúto.... a žiadny folikulík nenašiel?

jane86
23. pro 2009

Tak uklizeno, Vánočka upečená, dárky zabaleny.....a teď už se jen těšit na zítra ráno.

alzbeta.hod
23. pro 2009

mě řekl že s cystou mám problém otěhotnět.... jinak v druhým vaječníku mám folík 1cm velký a jinak drobné folíky. ani s clostilem nerostou kvůli té cystě.

smoulinkalenka
23. pro 2009

alzbetka to je divné asi je tých cyst viac, ale mne povedal,že to nemá vplyv na tehu...tak neviem... ale veď keď máš jeden vaječník činný tak prečo by bol problém....