Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
25. pro 2009

Ahojky přeji ještě dodatečně všem krásné svátky a a mnoho zdravíčka a štěstíčka do Nového roku..
U mě nic moc nového,teda jsem po operaci,takže nějakou dobu se budu ještě léčit a pořád jsem a njspíš nějakou dobu ještě budu nesnažilka☹..No možná to vzdám úplně,ty neúspěchy mě už docela deptaly..no ještě uvidím,ted to neřeším a žihju si docela spokojeným životem..vám všem ostatním držím pěstičky

wera
25. pro 2009

ahoj pajinka, tak sa drž aby si sa skoro uzdravila a bola úplne fit a potom uvidíš či sa do toho pustíte znova, možno potrebuješ veľa veľa oddychu a potom to príde aj samo 🙂 takže do Nového roka Ti prajem hlavne veľa zdravíčka ale samozrejme aj šťastia 🙂 a budeme radi keď sem raz za čas ku nám zabehneš nakuknúť 🙂

wera
25. pro 2009

šmouli tá hlava môže byť aj z toho blázniveho počasia čo je teraz vonku... tu u nás strašne prší a dosť silno fúka...no máme krásne "biele" vianoce 🙂
a teplotka Ti teda skáče riadne... veď uvidíš čo a ako?

dasa.77
25. pro 2009

ahoj holky.
me taky uz od rana boli radne hlava 😠 ale chci to vydrzet bez tabletky.

dasa.77
25. pro 2009

kouknu zase na nova alba,treba do te doby nekdo prijde. 😉

wera
25. pro 2009

ahoj dasi 🙂 a ako sa inak citis? aku teplotku si mala dnes? testik si neskusala? 😉

dasa.77
25. pro 2009

😉 ahojky,tak prece jen jsi se prisla znovu podivat

dasa.77
25. pro 2009

krome toho,ze me teda poradne boli makovec,normalne.za chvili jsi dam horkou koupel a budu se divat z postylky na nejake filmy,nebo proste na to,co tam bude.asi pohadky. ja jsem si delala test v utery a nic.dalsi teda na stedry den rano,taky nic.ani duch.

dasa.77
25. pro 2009

takze ted uz to prdim.aspon nebudu tolik zklamana,az se MS rozjede. 😉

dasa.77
25. pro 2009

zrovna zacalo lit,takze jako skoro kazdy rok jsou vanoce na blate.zitra cekame navstevu,snad dopoledne budu mit kde nakoupit.moje draha polovicka tvrdi,ze ma byt v nejblizsim obchudku otevreno.musim nachystat chlebicky a tak.prijdou az po obede.a na zitrek mam vytahnute kruti stehna,k tomu udelam bram.kasi.jeste me ceka posledni varka nadobi ☹

byla jsi cely rok hodna,dostala jsi hooodne darku??

wera
25. pro 2009

jasné dáši, to mi je ľúto... ale treba to brať tak že veď príde ďalší cyklus a ďalšia šanca 🙂
joj mňa to voľno už nebaví, som sa dnes doma nudila...už ani telka ma nebaví pozerať... 😖

wera
25. pro 2009

teda vidím, že o zábavu budeš mať zajtra postarané 😉 ale myslím si že obchody by už zajtra mali byť otvorené, teda aspoň tu u nás už budú... my budeme mať zajtra tiež taký rodinný zraz, pôjdeme k mojim rodičom, aj sestra s malým...budeme rozbalovať ešte darčeky 😉
taaak darčekov som dostala tak primerane...hlavne také praktické do bytu keďže sa budeme sťahovať...a s drahým sme to moc nepreháňali s darčekami, lebo si sme do bytíku kupovali teraz zariadenie, takže sme si dali pod stromček postel, sedačku a nábytok 🙂
a ty si poslúchala? 😉

dasa.77
25. pro 2009

ja jsem dostala spoustu drobnosti.i maly darek potesi.takze:dve tricka,poukazku do solarka,šál,sklenenou vazu i s dekoraci,olejovou aroma lampu,z avonu sampon,sprej a sprchac,pak nivea kosmetickou kazetu na vlasy,lahev likeru uvnitr s mandarinkou,kolumbia kavu.To je asi tak vse.

dasa.77
25. pro 2009
dasa.77
25. pro 2009

a zapomela jsem na jeden darecek od holky konikove......a to 2 propletene zirafy z keramiky.hezke

dasa.77
25. pro 2009

tak se mej krasne,jsem nejaka unavena.nakonec jsem si vzala aspon paralen,ale moc nezabral.jdu na to nadobi 😝 apak do vany 😵

dasa.77
25. pro 2009

a dobrou noc

wera
25. pro 2009

dáši teda asi si cez rok veľmi poslúchala 🙂 tak príjemný večer a hlavne nech hlava rýchlo prestane bolieť...
a dobrú noc prajem tiež 🙂

dasa.77
25. pro 2009

a jak jsi psala,ze bude dalsi snace,dalsi cyklus s ovulaci,tak u me asi uz ne.dobrala jsem leky a uz neminim nic brat.no a bez clostilu udajne neovuluji.takze jak dostanu MS,dam vedet a muzete me vyradit z tabulky.ahoj

jane86
26. pro 2009

Dobré ránko holky. Je tady někdo?

wera
26. pro 2009

ahoj jane, dobré ránko 🙂 jeeej vidím že si už zmenila stav aj v pase 😉 😉 😉

wera
26. pro 2009

a páči dnešná tabulečka:
tehulky:

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............69DC/42dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............57dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............36DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............46DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
dasa.77....................32let............0d..............34DC/17dpo/................2x2cl.............37mesicu
govinda .....................29r............0d...............25DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d...............25DC/11dpo/.................4x1cl.............23 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d..............23DC...........................2x1cl.............2 mesiace
jaspina.......................27 let.........0d...............20DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............19DC............................0cl...............9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............15DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............14DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............14DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............12DC..............................2x1cl.............15 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............10DC..............................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................10DC...............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d.................9DC..................................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d................9DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................3DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic

jane86
26. pro 2009

Jojo amisa v diskuzi těhulky od clostilbegytu mi řekla ať si to už konečně změnim 🙂
Tak jsem to změnila, snad to nezakřiknu.

alamala
26. pro 2009

Ahoj holky,moc se omlouvám,že píšu až teď,ale nešel nám signál na net a konečně to ten blbeček od kterého ho máme zvedl tel. a zase fungujeme!Jinak jane86 moc gratuluji,je to krásné.
Povím Vám,že jsem měla nejhorší Vánoční svátky za celý svůj život,už od 23.12 ležím v posteli s chřipkou,jak prase a konečně jsem dnes první den bez teploty.Ještě mám hroznou rýmu,bolí mě hlava a celé tělo mám namožené od ležení,kašle a rými. Volala jsem svému příbuznému gynekologovi,protože můj už nefungoval a dovolil mi vzít si paralen,tak jsem se z toho aspoň vypotila,ale byli to muka ☹ Těhotná nemůže skoro vůbec nic,jen zábaly a zábaly!Mám hrozně veliký strach,aby to neuškodilo nějak drobečkovi,takže asi chápete jak mi právě je 😢

alzbeta.hod
26. pro 2009

ahojky holky mám dotaz, jde otěhotnět i přes tu cystu?????? 😖

jane86
26. pro 2009

alzbet to opravdu nevím. Nemám zkušenost.

lucialen
26. pro 2009

Alamala, musis verit, ze vsetko bude ok 🙂 Ale na tvojom mieste by som buduci tyzden nabehla k dokine, ci je vsetko ok 🙂 Aj ked chripka je asi najhorsia vec aka sa moze stat na zaciatku tehu, sama som tym presla 😒

alamala
26. pro 2009

Lucialen mám opravdu hrozný strach,ale manžel mě uklidňuje. Beru na udržení od začátku i utrogestan a zatím žádné změny necítím,jen klasickou únavu z chřipky!Tobě se to stalo taky? ☹

jane86
26. pro 2009

alamala uvidíš že to bude v pořádku. Hm? Ale určo k doktorovi zajdi. Já také beru Utrogestan, brala jsem ho i před těhu.

smoulinkalenka
26. pro 2009

ahoj krásky tak ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
čo vy na to a už len dva dni s duphastonom 😝