Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

anait
16. zář 2012

@piefunko keby som sa nebola na to tak spoliehala, tak ma to tak nevyvedie z miery...presne ako vraví @lucijeta myslela som, že s pregnylom je to tutovka... ja už ďalší cyklus s clostilom nejdem...uvidím, čo povie zajtra, skúsim cyklus bez všetkého, budem iba merať a uvidíme...už to nejdem siliť a tlačiť a stresovať sa...

kvietok1605
16. zář 2012

@anait nebola si ešte? tak to si mohla mať aj ovulku ja som si tiež myslela že som nemala ale doktor mi povedal že som ju mala neskôr síce ako keď som mala clostil a pregnyl ale bola

lucijeta
16. zář 2012

@anait a tobě to řekli z UTZ nebo si to poznala z měření BT?

mijadave
16. zář 2012

@mucha11 ahoj moja, to ma mrzi ☹ v tabulke opravene, drzim pasticky do dalsieho snazenia 😉
@piefunko mne praskli po pregnyle, no skoda, ze to aj tak nevyslo ☹

piefunko
16. zář 2012

@anait ja by som este skusila jeden cyklus ale jedine s dvojnasobnym pregnylom... alebo teda pauzu ako vravis, aspon si oddychnes, clostil sa drzi v tele este aj mesiac, dva po dobrati, takze si mozes oddychnut a ak b nahodou nic, tak dalsi clostilovy cyklus si daj urcite dve davky pregnyl. som zvedava co ti povie doki zajtra 😉

@mijadave no ani nam to nevyslo aj ked praskli 😅 😒

anait
16. zář 2012

@piefunko no určite si dám jeden mesiac bez, uvidím ako teploty, či bude ovu a tak a podľa toho sa zariadime...

anait
16. zář 2012

@kvietok1605
@lucijeta podľa BT http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666
ja myslím, že pokiaľ teplota nešla hore, tak ovu nemohla byť...a teplota je stále veľmi nízko...

anait
16. zář 2012

@piefunko a prečo tebe bez pregnylu nepraskli? to je kde chyba? že máš málo estrogénu, či čo to?

kvietok1605
16. zář 2012

@anait ja som tiež mala mesiac pauzu dala som si fytosóju namiesto clostilu a pomohlo mi to idem na ďalší cyklus s clostilom ale mne aj dosť doktor pomohol myslím psychicky po rozhovore s ním som sa upokojila a viem že robím všetko čo môžem aj môj partner aj lekár , možno na nás vplývajú aj tie hormóny je to dosť veľa pchať to do seba stále a čakať že či nás telo nesklame, oddýchni si a potom znovu do toho uvidíš že sa nám to podarí každej 🙂

anait
16. zář 2012

@kvietok1605 ja ti poviem, že som sa nejako ukľudnila...akože ak má prísť, tak príde...uvidíme, čo bude ďalej, už ma to tak nestresuje... 🙂

kvietok1605
16. zář 2012

@anait tiež som si skúšala merať BT mala som neskutočne nízku teplotu a stále rovnakú a myslela som že ovulka nebola ale utz ukázalo že bola tak hlavu hore ja už BT merať nebudem neskutočne ma to stresovalo a navyše zbytočne

anait
16. zář 2012

@kvietok1605 čožeeee? akože graf ti vôbec ovuláciu nevyznačil a napriek tomu doktor na utz zistil, že bola? to čo, to je ako možné? @piefunko, ha?

saurer
16. zář 2012

Nazdar děvčata, tak jsem dneska 26DC, v pátek mám jít na kontrolu za dr., že mi napíše další clostil. Řekla jsem si, že test si udělám až v pátek, pokud to do tý doby nedostanu. Ale jsem pořád trochu nafouklá, už přes týden mě semtam lehce píchá v podbřišku a cítím tam takový divný tlak....asi se ve mě vzdouvá vlna hormonů 🙂 tohle je vlastně takovej můj první pořádnej cyklus a už úplně chápu to každoměsíční zklamání, co zažíváte ☹
ne že byh se nějak nervovala, když to teď nevyjde...ale červíček ve mě přece jen hlodá, že clostil nezabere ☹

kvietok1605
16. zář 2012

@anait no áno presne tak ale ja v tom nie som veľmi dobrá skúšala som si merať teplotu len jeden cyklus dodržiavala som pravidlá nevstala z postele merala v tú istú hodinu aj minútu dobre že nie sekundu a mala som stále len 36,4 a raz 36,2

anait
16. zář 2012

@kvietok1605 fíííha, to celý cyklus rovnaká teplota??

kvietok1605
16. zář 2012

skoro celý veľmi sa na mňa nedrž možno som predsa len urobila nejakú chybu ja len že môže sa stať že budeš po utz prekvapená ako ja mňa strašne bolel vaječník tak som išla k lekárovi nie kvôli ovulke s tou som nerátala vôbec

kvietok1605
16. zář 2012

@saurer ja som 27DC tiež čakám či MS príde alebo nie ale skôr si myslím že príde

anait
16. zář 2012

@kvietok1605 nie, neboj, nedržím sa na teba, aj keď nebyť bt, tak som presvedčená, že ovu bola... zvláštne...nevyspytateľné je to naše telo 😉

anait
16. zář 2012

@kvietok1605 prečo myslíš, že príde?

kvietok1605
16. zář 2012

@anait tiež som povedala že ma vlastné telo neposlúcha dokonca som sa o tom rozprávala s mojím lekárom povedal že niekedy to proste tak býva povedal mi aby som to nenechávala len tak lebo mám problém s ovuláciou ale na clostil reagujem pekne len to je to že už len 4 krát ho môžem brať......... ja neviem cítim sa inak ako obyčajne pred MS inak ma bolí telo ale neverím že som tehotná necítim sa tak

anait
16. zář 2012

@kvietok1605 veď to, že iba 6x, to je na tom také stresujúce...že ak to nevyjde, tak čo potom...a ty máš znalosť o priechodnosti vaječníkov?

kvietok1605
16. zář 2012

@anait ja vlastne ani neviem ktorý DPO som lebo keď som brala clostil a pichali mi pregnyl tak som ju mala 15 -16 deň ale teraz som bola na utz 24 DC a mala som tam ešte zvyšky obalu folikulu vraj bola ovulka neskôr ale kedy neviem z rtoho šoku som sa ani nespýtala ja som čakala že mi povie že mám cystu že folikul nepraskol s tým som bojovala skoro stále až po drilingu vaječníkov to prestalo

kvietok1605
16. zář 2012

@anait áno mne vyberali cystu a robili driling vaječníkov a vtedy mi robili HSG mám ich oba priechodné

anait
16. zář 2012

@kvietok1605 joj tak to je super, že toto vieš...lebo ja mám obavy, že problém bude tam a dr. to teda tiež minule naznačoval...

anait
16. zář 2012

@kvietok1605 HSG je tá kontrastná látka pod rontgenom? aký máš z toho zážitok a ako to prosím ťa prebiehalo?

saurer
16. zář 2012

ta omezená možnost braní clostilu je vážně stresující...taky na to pořád musím myslet, že když se šestkrát nezadaří (což je docela krátká doba), co potom jako budu dělat...jestli se jde hned někam do centra na umělé oplodnění nebo co...momentálně mě bolí na pravý straně...proč, to ale vůbec netuším..pořád mě pálí žáha a už mě to pozorování vlastního těla leze na mozek ☹ a navíc taky tuším, že tohle nebude ten vítězný cyklus

kvietok1605
16. zář 2012

@anait mne to robili pod narkózou mne dali kameru do brucha kontrastnú látku a tak no príjemné to nebolo ale to urobila tá narkóza ale zase prežiť sa to dalo a u mňa to bolo nutné urobiť tak to beriem tak ja som išla do toho s tým že ja vajcovody priechodné mám nebola som veľmi informovaná a proste som si povedala že ja menám mať z čoho nepriechodné a to sa mi potvrdilo

kvietok1605
16. zář 2012

@saurer po clostile dáme fytosóju ak to ešte bude treba aj keď dúfam že to už nebude potrebné 🙂

anait
16. zář 2012

@kvietok1605 aha, ale štandardne to vyšetrenie inak prebieha zrejme... a mala si s fytosójou potvrdenú ovuláciu?
@saurer to ja neviem, čo potom...môj doktor vravel, že je ešte veľa možností, len zatiaľ neviem aké a zatiaľ ich ani vedieť nechcem 😀

saurer
16. zář 2012

@anait
@kvietok1605 no kdyby to byla ta fytos=oja, tak to bych ještě brala...ale bojím se, by doktor přistoupil k drastičtějším metodám 🙂