Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

saurer
1. říj 2012

@domi1988 no tak to budu doufat, aby teda aspoň ta mrcha chodila...držím ti pěsti, aby se už zadařilo! je to vážně hrozný ☹ všude kolem mě jsou teď těhule na první šup, že třeba nemají práci po škole...no a já 🙂 ani na sto šupů 😀

domi1988
1. říj 2012

@saurer ani mi nehvor.. mame aj v rodine pripad vrzli a bolo a teraz sa o deti nestaraju a ja s m viem ze by sme nasemi miminu dala toooolko lasky tak ho nemame 😒 proste nikdy nepochopim preco to tak je.. a neboj clostil pomoze aj tebe

saurer
1. říj 2012

@domi1988 přesně, taky mám takovou sestřenku...4 děti ani neví jak, 2 tatínky, nezaopatření jsou...no hrůza....budu doufat v ten clostil...trošku jsi mě uklidnila, děkuju

lucijeta
1. říj 2012

@saurer já už jsem si říkala, jak to u tebe asi vypadá a vyvolávačka jo? já bych taky musela chodit každý měsíc, tak místo toho beru v druhé polovině cyklu utrogestan a vždy 2 dny po vysazení je tu mrcha jak hodinky což je sice hezké ale až jednou nepřijde, bude to lepší 😝 a tu folikulku sis už pro tento cyklus vydupala? 🙂
a proč hned IVF? máte špatné spermio? co vím tak se napřed zkouší IUI
i když je fakt, že mně dr. řekl, že s těma mýma těžko stimulovatelnýma vaječníkama to taky spíš vidí na IVF 😒

@mucha11 tomu nerozumín, řekli by proč by měl být clostík pro tebe škodlivý? taky mám PCO a beru clostík, utroš a estrimax 😔

anait
1. říj 2012

@mijadave súhlasím úplne so všetkým, čo si napísala...
@mucha11 v tom ti rozumiem, ja zatiaľ tiež nie som vyrovnaná s IVF ... ak by to mala byť jediná možnosť, veľmi by som to zvažovala...dnes by som to isto odmietla, ale nemôžem povedať, že nikdy...uvidíme, čo život prinesie...ale každý máme svoje hranice...pre niekoho je to úplne prirodzené a vôbec nad tým nepremýšľa, proste to berie ako cestu, pre niekoho je to slepá ulička 🙂

@domi1988 no, čo sa týka tých tvojich stavov, tak si na to dávaj pozor, aby neprišla depresia skôr ako tehotenstvo...v živote je všetko tak, ako má byť...a veci sa nedejú podľa našich predstáv a najmä nie v čase, ktorý si mi naplánujeme...aspoň ja tomu tak rozumiem...preto som aj celkom kľudná, že tento cyklus (a možno aj ďalší) máme nútenú pauzu... (a to mám takmer o 10 rokov viac ako ty) ... proste veci sa (ne)dejú z nejakého dôvodu...

saurer
1. říj 2012

@lucijeta vydupala jsem si tu folikulometrii...já nevím, co ten doktor blbne...před týdnem mi řekl, že zkusíme dvakrát tři cykly clostilu...dneska zase jako že jen jednou tři cykly...a to IVF...no na spermiu jsme nebyli, půjdeme kdyžtak po novým roce...podle mě by taky nejdřív stačilo IUI, spíš si myslím, že chtěl říct umělý a jak chce být přechytralý, tak řekl IVF

anait
1. říj 2012

@saurer mňa normálne vystiera od zlosti z tých doktorov...ti môže dať aj osemnásťkrát clostil, keď náhodou máte zlé spermie 😠 sú jak švacnutí tí doktori...

lucijeta
1. říj 2012

@saurer já se teno týden dozvím jak dopadl 2.měsíc s clostíkem, napsal mi ho ještě na třetí a pak prej musíme dát pauzu, tak už máme vymyšlenou alternativu co mezi tím pro to dělat- detoxikace metodou dr. Jonáše, slyšela jsem moc dobré reference 🙂 a nezvládla bych pro to nic nedělat 😅
to spermio je určo dobré mít

lucijeta
1. říj 2012

@anait moje slova 😀 to bylo první co mi řekli v CARu, že chtějí i spermio ať mě neléčí zbytečně..

saurer
1. říj 2012

@lucijeta
@anait
na spermio mi řekl, že stačí po novým roce...ale zatím si myslím, že musíme něco udělat se mnou...jako ty moje necykly prostě normální nejsou...vím, že se s nima dá otěhotnět, ale šance minimální...a manžel vůbec není proti, ten by tam šel kldině hned

anait
1. říj 2012

@saurer milý manžel, šak do neho nikto tlačiť kilá hormónov nebude 😝

@lucijeta no tvoj doktor schopný 🙂 ja idem v pauze akupunktúru 🙂

anait
1. říj 2012

@saurer počkaj, kľudne by išiel na spermiogram, či na IVF? 😕

lucijeta
1. říj 2012

@anait mě akupunkturním přístrojem přeměří kde jsou problémy a na to dostanu kapičky a mělo by mě to hodit do normálu, no jsem na to zvědavá, manža už tam byl a už kapičkuje 🙂

anait
1. říj 2012

@lucijeta fakt? zlatý...tak nech vás to hodí do pohody 🙂 ja som týmto alternatívnym spôsobom veľmi naklonená...nie je to chémia, nie je to umelina...

saurer
1. říj 2012

@anait néé 😀 na ten spermio...některý holky psaly, že by tam chlapa nedostaly...u nás s tím nemáme problém...no jemu je teda jedno i to IVF, nějak to neřeší, prej hlavně aby mimi bylo

saurer
1. říj 2012

@lucijeta a co to je za metodu? dr, mi taky říkal, že si pak dám pauzu, ale mluvil o jednom dvou měsících...a že mu prý v tý pauze spoustu ženských otěhotnělo

lucijeta
1. říj 2012

@saurer tady je to hezky popsané kdybys chtěla mrknout http://www.detoxikace-masaze.estranky.cz/clanky...
mně právě přímo neřekl, jak dlouhá pauza 😒

saurer
1. říj 2012

@lucijeta no zní to zajímavě...ale obávám se, že u nás na Vsočině to nikde nedělají

anait
1. říj 2012

@saurer jasné, tak to je iné...to je fajn...môj tiež bez problémov bol a odvtedy je pyšný na svoje mužstvo 😀

saurer
1. říj 2012

@anait hahá, to si myslím 😀 podezřívám toho mýho, že chce být taky na ěnco pyšnej 🙂

mijadave
2. říj 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
@mucha11 to ma mrzi, dufam, ze sa dockas // 😉
@anait dakujem 😉
inak dievcata, suhlasim s nazorom, ze mm by mali ist na spermiogram, predsa len moze byt aj u nich problem, ved naco pchat do seba zbytocne hormony, ked oni nie su ok... hoci ozvala sa ta prava, moj tiez isiel az ked som brala clostil 6 cyklov 😀 lenze bola som s nim 5x tehu a ja som mala anovulaky, takze jasne, ze sa to hodilo na mna, ze ja som pricina 😀 nakoniec nenasli dovod ani u mna ani u mm 😒

milacik3
2. říj 2012

Tak baby idem od doktora dnes som 14 DC (prave mi prebieha ovulacia) krasnu ze mam vystelku maternice aj sliznicu... to ma potesil 🙂 ale sa cudoval ...ze tak skoro a bez liekov ( nepovedala som mu ze beriem fytosoju) neviem ci by mi nenadaval tak som to nepovedala....
Pytala som sa ze ci ma ist manzel na spermiogram povedal ze este nemusi...ze mozno o mesiac alebo 2 mes. A ze pravdepodobne budem musiet ist na laparoskopiu ci mam priechodine vaj. ☹ skoro ma porazilo ked mi to povedal ☹ Pytala som sa ze ci nab. rok povedal ze mozno aj teraz v decembri...je mi do placu ☹ POvedal ze radcej by bolo keby som nemusela ist...lebo ja som mala v novembri 2011 laparosk. - cystu

Uz sa niekomu stalo ze bol na laparoskopii.....a potom o rok isiel na laparosk. ,,prefuky,, ???

anait
2. říj 2012

@milacik3 jujha, tak dobré aj menej dobré správy...a minulý rok ti prefuky nerobili? nerozumiem tomu...mňa zrejme tiež ešte tento rok čaká laparka...ale teda to bude prvá, tak neviem ti odpovedaťť...

ale sója ti teda perfektne zabrala, wau...možno laparku nebude treba 😉

milacik3
2. říj 2012

@anait dufam ze nie uvidi sa tiezo 2 cykly ...ale mozno by som tie prefuky nechala na bud. rok. No minuly rok som mala cystu tak mi ju odstranili laparosk. ale prefuky nerobili...skoda mohli ale asi nerobili nemam to zaznacene v zaznamoch v prepustacej sprave.

anait
2. říj 2012

@milacik3 akoby nemohli niekedy urobiť niečo komplexne 😠

mijadave
2. říj 2012

@milacik3 jej, super, to som rada, ze Ti soja tak pekne zabrala, kiez by zabrala tak, ze najdes // a ziadnu laparku nebude treba 😉

manamani1
2. říj 2012

@mijadave ahoj moja, z tehuliek ktora porodila? Lebo vidim ze nativanativa je prva...elys....a este?

romca05
3. říj 2012

@anait Ahoj, vzpomínáš si, jak jsme tady spolu před více jak 14 dny řešily, že nám ani jedné po Pregnylu nestoupla teplota? Já ji i po třech dnech po ovulce měla nízkou, pak už jsem měřit přestala.... a dopadlo to tak, že to vyšlo 🙂 Byl to cyklus bez Clostilu (ten jsem měla v srpnu), jen s Pregnylem.

mijadave
3. říj 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@manamani1 jasne, ved porodila tyrisa pred 3 mesiacmi (Maximilian), petra273 pred 2,5 mesiacom (Matyas), golymetr pred cca 2,5 mesiacom (Jakub), lorreine pred vyse miesiacom (Diana Zofia), veji pred 2 mesiacmi (Sonicka), jeny pred 1,5 mesiacom (Robko) 😉
@romca05 takze si nasla //? jej, tak gratulujeeeeem 😉

romca05
3. říj 2012

@mijadave Jojo, našla 🙂 Díky moc!