Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lucka_0906
30. pro 2010

@nathali hm..a nemala by byt den "pauza", aby spermie boli kvalitnejsie? vela sa o tom pise, ale ci je to ozaj tak..

nathali
30. pro 2010

@lucka_0906 hovori sa ze by mala byt pauza ale je to len na vas ved nemusite sexovat mozte to risknut a sexovat len v ten den ako ti povedala dr.

miminkad
30. pro 2010

@linka my uz dva roky ☹

linka
30. pro 2010

@lifinka to by bol zazrak,keby to vyslo,no uvidime 😉

linka
30. pro 2010

@miminkad a ako ste na tom obaja? 🙂

miminkad
30. pro 2010

@linka mm je zdravy,ja mam problemy s prolaktinom

nathali
30. pro 2010

lifinka moc dakujem za stranku 🙂 uz som sa tam zaregistrovala a hned som sa aj zmerala tak teplota dnes je 36,7 a budem pekne merat normalne sa s toho tesiiim 😀 no na to ze neviem amglicky som to celkom zvladla 🙂
@miminkad a boli ste na nejakych vysetreniach??

aduskatt
30. pro 2010

asi moja otazka zanikla v spleti prispevkov, ale fakt prosim, ak niekto tusi nieco ohladne toho o nejaku odpoved..........baby.asi divna otazka, ale mozno poznate niektora odpoved..............Valky na UZV skonstatoval PCO, mrte vajicok, dal mi Clostil.......ten zabral.dalsi mesiac som bola bez Clostilu a vytvorilo sa iba jedno krasne vajicko....to akoze Clostil ucinkuje dlhodobo, ale mam tomu rozumiet tak, ze si moje vajecniky robia co chcu?..........som nejaka zmatena...tento mesiac bez clostylu len pregnyl a utros som mala. Vlastne ani neviem, co mozem ocakavat tento mesiac..ci zasa nahrdelnik, alebo jedno vajicko, clostil som uzivala na zaciatku oktobra............dakujem za kazdu odpoved

lifinka
30. pro 2010

nathali, no chválím tě, jen měřit musíš ráno ve stejnou hodinu bez vstávání, jen natáhnout ruku na teploměr!Také jsem byla ráda, když jsem začla měřit, je to další poznatek o sobě 😉 Dnes mě bolí celý den podbřišek ☹ nevím z čeho teda

nathali
30. pro 2010

@lifinka viem ze to treba len rano merat ale ked som uz robila tu stranku tak som sa hned zmerala pre radost 😀 ale ta fertility stranka je pekne narocna normalne som mala chut nastudovat si vsetky anglicke slovicka aby som si to v pohode mohla precitat 😕
aj mna troska zabolelo podbrusko ale inak som bola v pohode a u teba neviem preco ta boli brusko? a na kontrolu k dr ides kedy?

lifinka
30. pro 2010

aduskatt, je to zajímavé, že ti dal takou diagnózu a přesto se ti vytvořilo vajíčko bez clostylu? tak asi tak zlé to nebude,No já třeba beru clostyl už 4cyklus v kuse.Který DC jsi byla na utz?Tak a po pregnyle na to skočte a třeba to vyjde,a mm je ok?

miminkad
30. pro 2010

@nathali neviem,ktore konkretne myslis vys.boli sme na spermiograme,sona,hormonalne profily...laparoskopiu nakoniec dr zrusil,lebo sme dosli k problemu.mam potravinovu alergiu,takze je mozne,ze som alergicka aj na manzelove spermie...

lifinka
30. pro 2010

nathali, je mi to jasné já bych se také měřila stále 😀 , no jedna na diskusi s BT mi napsala, že podle teplot jsem ovu neměla, tak já nevím, jsem z toho rozhozená, hlen mám silný tažný, ale vím, že v neděli byl vodnatý,čípek nehmatný a dnes jsem ho krásně našla 😉 říká se v době ovu, že je vzadu a pak zase vjede do pochvy více je hmatatelný, ale podle BT říkala, že ovu nebyla, ale dnešní ovu test neg., ale to břicho je divné.Včera jsem teda bobovala z velkého kopce, ale jen 2x, snad nemám namožené břicho 😀

aduskatt
30. pro 2010

@lifinka praveze sme uz skocili, ale zda sa, ze sa neuchytilo, mam take zvlastne pocity ako pred mrchou.........to bol uz druhy doktor, ktory tu diagnozu vyslovil.............clostil mi vysadil na mesiac, aby videl, ci mi prave ten znicil sliznicu maternice, a zrovna ten cyklus bolo jedno vytvorene..ja tomu nejak celkom dobre nerozumiem......po pregnyle som sa chvilu vytesovala, ked mi rano byvalo sem tam zle.ale nejka to preslo a zajtra asi bude uz mrcha.netesim sa, ale co uz.......

lifinka
30. pro 2010

aduskatt, tak když ms přijde tak bude další snažilkování, to čekání je hrozné, já to znám.tak držím pěsti ať ms nedojde a těhu test sis dělala?Který si den cyklu?

nathali
30. pro 2010

@miminkad nevedela som ci ste na nejakom vysetreni boli ale ako citam mate za sebou toho dost
@lifinka a mozno ta brusko boli s toho kopca jasom dnes troska cvicila ze idem nieco zo senou robit nech len tak nekysnem a s tymi teplotami nie vzdy ich musis mat tak vysoke ako sapise nie??ved kazda to ma inak mozno si ovu naozaj mala

miminkad
30. pro 2010

@nathali nevedela som,ci myslis nieco konkretne.uz sme absolvovali asi vacsinu,skusili sme uz snad certa diabla.uz zostali len nejake vestice a bylinkarky.

aduskatt
30. pro 2010

@lifinka no, to je, snazime sa uz par rokov..................aspon ze jedno mame.......no, teraz som 36DC

aduskatt
30. pro 2010

@lifinka no, test som si robila, ale predpokladam, ze dost skoro, skor som chcela vylucit ucinky pregnylu......bola jedna ciarka, takze pregnyl uz neucinkuje, ale robila som to cca 7 den po oplodneni a to je este skoro...........a dokonca som mala test, ktory je vraj nespolahlivy.......ale to som sa docitala nmeskor.ovsem.pri mne asi nezlyhal............

lifinka
30. pro 2010

nathali, já těm teplotám nerozumím, stále tam čučím na příklady křivek, zda se tam nenajdu a ono nic,prostě to chce čas, snad na to přijdu.Přece jen měřím prvně 🙂

nathali
30. pro 2010

@miminkad a bola si aj na stitnej zlaze??
znama tiez mala problemy s oteh a potom bola na stitke a hned oteh ale u kazdeho je to asi ine no drzim palce aby sa uz mimco podarilo
@aduskatt a neskusis este jeden testik???mozno vaazne klamal ten co si si robila

nathali
30. pro 2010

@lifinka ja som jeden cas merala ale zapisovala som si do len do zosita 😀
ale podla bab som sa naucila ze co asi tak moze znamenat no som zvedava na tento svoj ze aky bude 😀
ale snad budeme mat aj ten vitazny 😉

lifinka
30. pro 2010

aduskatt, a kolem 12DPO jsi už test nedělala? 7DPO je brzy, nejdříve tak od 10DPO a to s ciotlivostí 10. To já dělám testy stále aspoň 5ks 😲

miminkad
30. pro 2010

@nathali aj stitnu mam v norme.podla vsetkeho pricinou je stres v praci.len sa mi tazko ostava na pn.neviem sa odhodlat 🙄

aduskatt
30. pro 2010

@nathali no, skusim, len este nemam odvahu.............
@lifinka nerobila, to mi vychadza tak na dnes, zajtra.tak si asi pockam este den, dva na mrchu a ked nic, potom testnem..................ale priznaky mam predmrchovske

nathali
30. pro 2010

@miminkad no tak to by chcelo nejaku oddychovu dovolenku s ktorej by ste uz prisli traja 😀
@aduskatt ked ta boli podbrusko to este neznamena ze si neni tehulka aj premrchovske priznaky su nakoniec tehulkovske 😀 😉

aduskatt
30. pro 2010

@nathali, bodaj by.................. 🙂

miminkad
30. pro 2010

@nathali ani oddychove dovolenky nepomohli ☹ musela by to byt veeeelmi dlha dovolenka 😎

linka
30. pro 2010

@miminkad prolaktin som mala zvyseny asi pred dvomi mesiacmi,tak mi vzali este raz krv v ten isty mesiac a zrazu bol v norme,ze vraj si skace ako sa mu chce 😅

nathali
30. pro 2010

@aduskatt kamoske sa stalo ze jej tehu test vysiel negativny a potom pozitivny tak nevdela ze co teda a na gynde jej dr povedal ze nic nevydi a tak jej dal vyvolavacku a ms neprisla a uz je 6 mesiaci takze treba verit a nestracat nadej 😉