Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
3. led 2011

nathali, on se clostyl na šítnú nesmí??? 😲 mě ji zjistili před 4 rokami a za 4 měsíce jsem otěhotněla a od té doby je stále jím.

nathali
3. led 2011

@lifinka no mnaaam hned by som si tie cestoviny dala 🙂
ja som teraz nevarila vcera varil priatel a spravil skvelu kapustnicu mnaaam ale este som nemala ranajky tak sa musim ist najskor lahsie najest aby som si mohla dat troska s obeda 🙂

lifinka
3. led 2011

leeena_4 aha to je mi líto, mohlo vás být více, my jsme 4 ségry a já nejmladší véškrab, jak se praví 😅

nathali
3. led 2011

@lifinka to som nepovedal a neplas sa!!
urcite sa moze ked ti ju napisal dr
a Ivosek bude mat urcite velku radost s darceka juuuj 🙂

lifinka
3. led 2011

nathali, tak to jsem špatně pochopila 😀 ok.

nathali
3. led 2011

@lifinka urcite by ti nedali nieco co sa nemsie to sa neboj

lifinka
3. led 2011

nathali, vidím, že taky nějak nesnídáš 😀

linka
3. led 2011

ale ste sa rozpisali,nestiham docitat 🙂 ja mam dnes na obed segedin,ale kludne by som si dala rozok v mlieku,mam chut 😉

lifinka
3. led 2011

linka, rozok je řízek? Tak pokud v mléku super volba pro těhotnou 😀

nathali
3. led 2011

@lifinka no ja tie snidane pekne zanedbavam ale uz sa snazim jest ale menej 🙂
a rozok je rohlik 🙂 řízek je rezen 😀

linka
3. led 2011

@lifinka rozok je rohlik,dik nathali 😀

lifinka
3. led 2011

holky superrrr já napřed jestli nějaký rožek? 😀 😀 😀 tak fajn dostaly jste mě, valím pro drobečka, zatím pa 😵

linka
3. led 2011

@lifinka pa a drzim prsty u zubara,nech to velmi neboli 🙂

linka
3. led 2011

@nathali kde si zmizla? asi obedujes,ja uz som po a je mi fajn 😀

lifinka
3. led 2011

holky já jsem špehovala přes okýnko v šatně Ivoše 😀 😀 😀 , jak sám obědvá 😅 , je nadšený a velmi se mu tam líbilo, byli na procházce.Zítra ho tam nechám do půl třetí 🤐 to jsem macecha!

linka
3. led 2011

@lifinka to je super 😵 a macocha nie si,u nas je skolka do tretej 🙂

leeena_4
3. led 2011

@lifinka to je super, že se mu tam líbí, paráda 😉

lifinka
3. led 2011

linka u nás ze zavírá v 16h, ale jedu k zubaři a nemám spoj zpět, tak musel dnes dříve 😉

linka
3. led 2011

@lifinka aha tak 😉

lifinka
3. led 2011

linka, jakou jsi měla BT?

lifinka
3. led 2011

tak se zase loučím, jdu k tomu zubaři 😝 😔

linka
3. led 2011

@lifinka 37,0 som mala dnes 😉 tak papa a este raz drzim prsty 🙂

leeena_4
3. led 2011

@linka kolikátý jsi den cyklu? hezké jsou ty teplotky. Přeju, ať vydrží 😉

linka
3. led 2011

@leeena_4 dnes som 20DC,dakujem 😵

kamillka100
3. led 2011

ahojte baby, skuste mi poradit, ci ma niekto take skusenost, nemavam oulaciu, menst. mam pravidelnu ako hodinky, brala som prvy mesiac clostilbegyt a zabral mi, na ultr. som mala v 10 den 16 mm, ale nevyslo to, tak teraz som druhy krat po clostilu a dnes mi lekar povedal, folikuli mam male, ze su to polycysticke, ani jeden taky aby som mohla otehotniet, tak mi chce predpisat nejakae lieky na polycysticke vajecniky, som z toho na nervy ☹ , mam sancu otehotniet ?

slivocka
3. led 2011

@kamillka100 ahoj, ja mam to iste. mam polycysticke vajecniky. ovu som mala prvy mesiac uzivania clostilu a druhy mesiac tiez nic nevidel. takze asi nebola. Jasne ze mas sancu otehotniet. Treba dat vysetrit stitnu zlazu, hormonaly profil a manzelovi spermiogram aby sa našla pričina. 😉

lucka_0906
3. led 2011

@kamillka100 ja si tiez myslim, ze sanca urcite je 🙂 Folikul ti narastol po tom 10tom dni? 16mm je maly..

kamillka100
3. led 2011

@slivocka ahoj a sitnu zlazu kde mozem vysetrit? u svojho obvodneho lekara? a beries nejake lieky na polycysticke vajecniky, lebo mne lekar povedal, ze bude to trvat okolo 3mesiace a ze vraj po tom by som mohla zostat tehotna, som velmi sklamana, preplakala som pol dna, dnes bol najhorsi den v mojom zivote ☹

kamillka100
3. led 2011

@lucka_0906 folikul mi narastol minuly mesiac, bola som na 10 den na folikulometrii a povedal, ze je spokojny, ze na jednom vajecniku je krasny 16mm a ze ovulacia nastane na 14-15 den, ze sa mame v tedy snazit, ale nezabralo a tento mesiac nie, vraj su tam polycysticke vajicka a vsetky male, najvacsi mal 10mm a to som dnes 11 DC ☹ , ja uz neviem ako dalej, som z toho na nervy, som veeeeeeeelmi smutna ☹

kamillka100
3. led 2011

@slivocka este som zabudla, prepac ze ta tolko otravujem, ale sa trochu obavam, chcela som sa ta este opytat ci aj na druhy mesiac po clostile, co sa ti nevytvorili folkuli, mala si take bolesti, lebo mna vajecniky bolia ako minuly mesiac. ako to riesite vy dalej?