Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
4. led 2011

ahojky holky 🙂
no ale nas tu je pekne pekne 🙂
holky moje zlate mna nejak pobolieva podbrusko asi sa hlasi ms 😒 zeby dosle tentokrat sama a este nejak skoro?? no som zvedava ja skusim poprisit dr.aby mi clostil zas napisal a ja nemusela cakat dalsi mesiac stracat cas
inak toto je moj 4 doky ty pred tym boli strasny ani nevedeli co som nou len sa tvarili ze vedia jedneho som mala strasneeho ten mi stale daval len homeopatika ktore nezaberali a potom sa mi priznal ze mi ani neveri ze mi nieco je ze si iba vymyslam tak to ma dostalo!a teraz mam najuzastnejsieho lekara na svete 🙂

eerikaa3
4. led 2011

@nathali ahoj a kolky DC si?

veronicka33
4. led 2011

no tak to je super mna zase boli kríže ja čakám ms ☹ 6teho už cítim že zase z toho nič nebude 😒 kamarátka mi oznámila na silvestra že čaka bábo no aj jej zavidím lebo nám sa to akosi nedarí ☹

eerikaa3
4. led 2011

@veronicka33 poznam to,aj nam pred vianocami dali dvaja vediet.Hlavu hore teraz sme na rade my!

veronicka33
4. led 2011

@eerikaa3 to ano a dúfajme že čoskoro 🙂 pozerám že už jedno máte ako staré? 🙂

eerikaa3
4. led 2011

@veronicka33 12 rocny Adam

veronicka33
4. led 2011

@eerikaa3 my máme 11ročnú Veroniku 🙂 chceli by sme ale nedarí sa už 14mesiacov ☹

eerikaa3
4. led 2011

@veronicka33 Nam sa "nahodou podarilo pred 20 mesiacmi,ale v 8 tt nam aj odislo. ☹ Odvtedy sa nam nedari a rôcky nam pribudaju,ale verime stale.

veronicka33
4. led 2011

@eerikaa3 tak to ma velmi mrzí 😒 určite sazadarí aj my stále dúfame.ved práve rôčky pribúdaju a to je práve to že už nezostáva vela času ja mám 33 a manžel 36 chcela by som čo najskôr dlho sme to odkladali a teraz s nedarí ☹

eerikaa3
4. led 2011

@veronicka33 ja mam 39 a polovicka moja 45.Beries aj ty clostyl?

veronicka33
4. led 2011

@eerikaa3 brala som ale moj dr je asi nejaký divný,lebo tu čítam všade že davaju pregnyl alebo ten dufaston a mne nič nedaval len som chodila na folikulometriu a ani my nepovedal kedy sa snažiť a teraz už asi nevie čo dalej lebo sa ma pýtal či nechcem íst na laparoskopiu tak neviem ešte to nechám asi tak a dám sa na to až v lete uvidíme 😒

veronicka33
4. led 2011

@eerikaa3 už som pojedla aj všeliake vitamíny a nič nepomáha pila som aj alchemilku a dokonca aj čaj na plodnosť Gravozen a teraz jem kyselinu listovú 😒

nathali
4. led 2011

@eerikaa3 som len 26DC idem sa caj spravit alchemilkovi jak ho tu spominate 🙂

eerikaa3
4. led 2011

@veronicka33 pregnyl je na vyvolanie ovulky ale dufaston nepoznam.Dr.by ti mal spravit komplet vysetrenia vratane krvnych testov.

veronicka33
4. led 2011

@eerikaa3 ja už som ich mala a som ok tak potom neviem kde je problém ☹

eerikaa3
4. led 2011

@nathali ja neberiem nic,ani cajiky nepijem
@veronicka33 kyselinu listovu uvazujem ze zacnem brat

veronicka33
4. led 2011

@eerikaa3 skoro každý píše že pomáha sarapis ale ja moc tomu neverím 😒 no ešte som ho neskúšala,meriaš si BT?

eerikaa3
4. led 2011

@veronicka33 nie nemeriam nevstavam v rovnaky cas

zuska33
4. led 2011

ahojte dievcence
mate niekto skúsenosti s nezabraním lieku Clostilbegytu. t.j., že Vám nerarástli folikuly? Ani pri najvyššej dávke? Ja už ho beriem 4. mesiac a žiadna reakcia. Som z toho trochu zdeptaná.

maya99
4. led 2011

Holky, vám který se zadařilo,..nezbyl někomu clostil? Vysadila jsem HA, ale nemám ovulaci, na utz nic ani testy nic a dr. to nechce řešit...až po roce. DO roka se asi těžko něco změní, když mi nefungují vaječníky, tak jak by měli :( ☹

nathali
4. led 2011

@maya99 na tvojom mieste by som vymenila doktora a na nic necakala
@zuska33 citala som ze niektorym babam clostil proste nezabera ale v CARe im dali nieco ine a to uz zabralo a aj oteh tak drzim palceky 🙂

pajinka111
5. led 2011

ahojík holky 😉
nechce někdo PREGNYL 5000 ?Mám ještě jedno celé balení 3 kusy pregnyl a rozpouštědla + 1,použitelnost do 07/2012,skladováno v lednici

lucka_0906
5. led 2011

Ahojte kocky, poznate niekoho vo vasom okoli, kto ma problem s tehu? Mimo modreho konika, samozrejme 🙂 Ja mam pocit, ze som v tom uuuuplne sama. Vcera mi dalsia kamoska oznamila jej radostnu novinu.. Ach jaj.
Co nove inak? 🙂

nathali
5. led 2011

@lucka_0906 nie nepoznam alebo o tom nikto nehovori aj nas ked sa spytaju ze kedy bude mimi tak priatel hovori ze je este kopa casu a pritom pravda je ina
linka tak ako dnes?? myslim na teba taplota stupa??
lifinka a co ty jak je??snad sa teploty uz znormalizovali
mne dnes nameralo 36,7 ale zajtra budem muset skor merat som zvedava ze ci to nejak extremne neklesne

linka
5. led 2011

ahojte
@nathali dnes tak ako vcera 37,1 😉 dufam,ze tvoje teploty pojdu teraz hore 🙂

linka
5. led 2011

@lifinka tento tyzden vo stvrtok ides na krv? nie je to skoro? 😕

leeena_4
5. led 2011

ahojky holky, tak 8Dc už konečně mrcha ustala. už jsem se bála, aby to netrvalo až do případné ovulky 😀. Jinak to nebyla klasická mrcha, spíš jen krvácení bez sliznice, ale hlavně, že to je už pryč. Jen jsem si zase ráno zapomněla změřit teplotu 😀
díky za poznatky 🙂

kamillka100
5. led 2011

@zuska33 ahoj, ja ho beriem sice len druhy mesiac, ale minuly cyklus zabral, vytvoril sa mi jeden vacsi folikul, ale nepodarilo sa a tento cyklus nic, mam male dr. to nazval polycysticke vajicka, tak teraz neviem, vraj mi predpise ine lieky co podporia ovulaciu ☹ , ale ja mu zacinam nedoverovat, slubuje mi, ze tie lieky mi urcite zaberu a urcite otehotnem. tak teraz neviem ☹ , tento mesiac bude pre mna nekonecne dlhy, uz chcem koniec mesiaca 😠 drzim palceky, ale je to divne, ze ked ti nezabera clostil,tak by ti mal vyskusat dat nieco ine, ale tebe sa nevytvoria ani male folikuli? na tejto stranke mi odporucali ist na vysetrenie stitnej zlazy, tak som sa bola sama objednat, tak skus aj tam, nic za to nedame a aspon uvidime, ci sme v poriadku 😉

lifinka
5. led 2011

ahojky
linka po dnešní teplotě na krev nejdu, měla jsem 36,8 😲 poprvé za cyklus.,takže pokud se mi dva dny udrží v této poloze teploty tak ovu byla včera, a mě tak silně bolel břuch a večer jsem mm řekla, jestli radši na to neskočíme ani se na mě neotočil a řekl, že už neee 😢 ale sex proběhl v 01,00h ráno 😀 den před 😀 tak snad nějaká mrška zůstala.....co už teď .Myslím si, že dorostl ten folík, jak mi před týdnem říkal, že už nic nevidí jen malý a to byl asi on 😀

nathali
5. led 2011

linka tak to vypada dobre u teba 🙂no nechcem nic zakriknut tak som tiiisko 🙂
joj snad u mna tie teploty budu uz len hore to by bolo skvelee 🙂
lifinka jeeej tak predsa ovulka tak super a neboj nejaka mrska tam urco ostala a zadari sa 🙂