Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

eerikaa3
10. led 2011

@vera_j tie vsugerovane mne nehrozia,ja som z toho vyrastla 😉
@leeena_4 ale ano vydrzim, len som napisala co sa mi mota v hlave ved uznaj sama odpoved mi tu nikto neda ale aspon sa odreagujem

leeena_4
10. led 2011

@eerikaa3 od toho jme tu, aby sis popovídala o myšlenkách 😉
@slivocka jéé, gratulace veliká a díky za grafík pro porovnání 😉

nathali
10. led 2011

@slivocka jeej gratulujeeeem 🙂 tak na nas zacni prksat tehu bacilky nech nas vsetky nakazis 🙂
@leeena_4 no ved to ze ja ani neviem kedy ovu bola 😅

leeena_4
10. led 2011

@nathali 😀 tak to je dobrý, no já bych ve tvým případě taky váhala, jestli už netestit 🙂

slivocka
10. led 2011

@nathali neboj , bacilky poslem ale este velmi skoro...v stredu idem k dokymu tak snad potom 😉

vera_j
10. led 2011

@slivocka také moc gratuluji...strašně ráda slyším, že clostil pomáhá, pak je mi hned lépe a také věřím, že i nám se to povede.

nathali
10. led 2011

@leeena_4 praveze ja este nechcem kedze tento cyklus som bola bez clostilu tak pocitam ze ms sa mi este moze rozbehnut ale dufam ze nie inak som mavala s clostilo cykly krasne 28-29DC tak uvidim

leeena_4
10. led 2011

@nathali chápu, testuj, až se na to budeš cítit.
Holky, kdo berete ještě ke clostíku nějaký progesteron (provera, duphaston, utrogestan) - od kterého DC ho jíte? a máte i přes něj ovulku, když do té doby nedorazí? Znám holky, co ano i jednu, co tak otěhotněla, ale zajímají mě vaše zkušenosti 🙂

vera_j
10. led 2011

@nathali já bych počkala buď na těhu příznaky a nebo ještě 3-5 dní určitě... 😀 ale pak si řeknu..nu co, vždyť ten test stojí tak 20 kč 😀 tak můžu testit 😀

vera_j
10. led 2011

@leeena_4 o mně víš, já od 16DC beru duphaston a ovule byla 18DC..ale neotěhotněla jsem 😠 , takže lépe aby ti odpověděly těhule...

leeena_4
10. led 2011

@vera_j no super, hlavně, že byla ovule, já ho mám taky právě od 16DC a můžu tě uklidnit, znám holčinu, která to taky tak měla a čeká dvojčátka 😉

nathali
10. led 2011

holky som s toho zas na nervy zas ako vcera raz ruz.krv a vytok a teraz zas nic len vytok ach jaj ja asi vazne este pockam ale musim na to prestat myslet inak sa zblaznim

vera_j
10. led 2011

@leeena_4 ..no to si mě moc neuklidnila 😀 ...jo kdybych se snažila 5 let, tak dvojčata ano, ale chci jen jedno 😀

vera_j
10. led 2011

@nathali vydrž 😎 to zvládneš 😉 dle fota jsi mi docela povědomá, nemáš profil i na beremese?

nathali
10. led 2011

@vera_j mam ale len som tam dala fotky ze co sa mi paci nie sme zobrati a to je uz davno dlho som tam nebola

vera_j
10. led 2011

@nathali no vydíš, tak se v létě vezměte..a budeš mít hned jiné myšlenky, nebudeš vědět co dřív! To ti zaručuji 😉

nathali
10. led 2011

@vera_j no tak to veriim 🙂 ale asi sa nevezmeme lebo chcem radsej byt a bola by som rada keby sa hned cely vyplatit a bol by nas 🙂 no ved uvidime a snazim sa myslet aj na pracu stale si nieco hladam a asi zajtra pojdem na brigadu aby som zmenila myslenie a vydrzala do piatku 😀

leeena_4
10. led 2011

@nathali ještě pár měsíců snažení a budeš brát i trojčata 😀 😉

vera_j
10. led 2011

@nathali ale všechny holky v mém okolí na svatbě vydělaly 🙂 dala jsem za svatbu 90 tisíc, ale to platíš postupně, dejme tomu během půl roku a pak v jeden den se ti to vrátí na darech...my jsme byli v plusu 30 tisíc...musíš pozvat hodně lidí 🙂 a čím movitější, tím lepší 😎 ..ne to si dělam legraci 😀

nathali
10. led 2011

@leeena_4 myslim ze ani trojcata by som nechcel je to velke riziko ako pre deti tak pre matku ja som skromna a staci mi aj jedno 🙂
@vera_j jasne ze si robis srandu 😀 v pohode ale momentalne to zalezi na priatelovi lebo jednu svadbu sme uz zrusili vlastne ja som ju zrusila 😀

chersi
10. led 2011

Holky dotaz jdnes jsem 5 DC a cítím jemné bolesti pravého vajecníku, je možné že by to znamenalo ze jsou vejcovody pruchozí ?

Rozhodla jsem se pro laparoskopii, když bude třeba, ale když nebude tak jedině dobře 🙂

nathali
10. led 2011

@chersi tak to by bolo skvele keby si na laparoskopiu nemusela 🙂
a nechces zapisat do tabulky??

lucka_0906
10. led 2011

@leeena_4 ahoj.. ja som brala v rovnakych dnoch a ovulka vyratana na 17ty den.

leeena_4
10. led 2011

@lucka_0906 děkuji, další příklad, že to ovulku neblokuje 😵

chersi
10. led 2011

@nathali

tak uz cítím i druhou stranu, není to nic moc příjemného 😒

nathali, pokud me mezi sebe prijmete i kdyz uz nemám clostyl budu jen ráda 🙂

nathali
10. led 2011

@chersi jasne ze ta vezmeme k nam 🙂
len mi napis vek ako dlho sa snazite ktory DC si a dlzku posleneho cyklu 🙂

lucka_0906
10. led 2011

Kocky, ja som rovnaka diagnoza ako viacere z vas tu.. tiez si viem vsugerovat vsetky tehu priznaky 😀 Som dnes 25den, tak som v obrovskom napeti ☹
@slivocka gratulujem! daj vediet, ako si dopadla u lekara. Tiez beriem druhy mesiac Clostil. Kedy si si robila test? Kolko dni po vynechani MS?
@leeena_4 za malo 🙂 uplna blobost s tou blokaciou ovulky. Nechapem, kto mohol take nieco vydat von 🙂

slivocka
10. led 2011

@lucka_0906 dakujem, test som robila este pred ocakavanou ms, 10 den po ovulacii takze na 26DC 😉

lucka_0906
10. led 2011

@slivocka wow, fakt? to je ako mozne? Ved vsade sa pise, ze az cca 2 dni po vynechani. Aj si mala nejake priznaky?

slivocka
10. led 2011

@lucka_0906 priznaky som mala ako pred ms...na 10 dpo som mala iba ducha a včera už čiarku...neviem ako je to možné ja to tiež nechapem 😅