Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lucka_0906
26. led 2011

Dobre ranko dievcata,
tak si predstavte, ze moja kolegyna pride chora do roboty! Absolutne nezodpovedne a sebecke. Tak sa snazim, aby som bola fit...ratam kazde dni..teraz maju prist plodne.
@vera_j :( ako ti je? Kolky mesiac si brala Clostil?

vera_j
26. led 2011

@lucka_0906 jo dobrý, beru to statečně, jak jinak 🙂 brala jsem 2 měsíce, teď půjdu na třetí, ale musím zavolat doktorovi a domluvit se na utz a spermio....tak uvidíme

leeena_4
26. led 2011

@veronicka33 ahojky, krásný grafík 😉 držím palečky 😉
@vera_j jé, mrcha mrchovatá 😠 neva, za pár dní je tu další šance 😉 😵

lucka_0906
26. led 2011

@leeena_4 cauko a co ty? Ako sa citis? Tehu priznaky? 😉

puckal
26. led 2011

@vera_j - ahojky hlavně že víš, že ovu byla. Potom už to neovlivníš a 3.měsíc na to vyzraješ 😉
@leena_4- ahojdy, tak ovu test jsem si vzala do práce, tak snad vydržím chvíli nepít. Můžu ho udělat např. už v 10h? Já potom po objedě mám vždycky žíznivou 😅

puckal
26. led 2011

@leeena_4 a jaká dneska teplota?

leeena_4
26. led 2011

čauky holky, těhupříznaky asi žádné, nevím, moc se pozoruju a nevím co je vymyšlené a co může souviset😀. Každopádně teplotka takto 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/325d11

leeena_4
26. led 2011

@puckal jojo, můžeš, ale lepší je třeba po o 😉 uvidíš, myslím, že dokud je ovu daleko, klidně můžeš v 10 a až se bude blížit, budeš si muset zahrát na velblouda a zkusit to i odpoledne 😉

vera_j
26. led 2011

@leeena_4 paráda...krásné..... vypadá opravdu nadějně, obdivuji, že máš na to nervy 🙂..už bych testila 🙂

leeena_4
26. led 2011

@vera_j když já jsem teprve 10DPO a strašně nenávidím tu sviňu jednu čárku - už jsem ji párkrát viděla a vždycky mě rozbulela 😀 ale nevím, nevím, do kdy budu mít pevné nervy 😀

veronicka33
26. led 2011

@leeena_4 ahoj teplotku máš krásnu mne to kleslo o dva stupne takže dnes 37,1 ☹

leeena_4
26. led 2011

@veronicka33 může to být i implantační pokles 😉 zítra budeme chytřejší 😉

zuzka1.
26. led 2011

dobre ranko,
@leeena_4 ja sa neviem dockat za teba asi😀DDDD
strasne som napata.
@vera_j na teba som tiez myslela, klop klop o mesiac to vyjde. 😉
@veronicka33 drzim palce, kedy budes testovat???

baby mna bolia prsia, snazilkovali sme 13, 14, 15, 16, den, dnes som 18DC. keby aj som tehotna, nemoze to byt uz teraz cititi, ze???
inak berem aj dufik, myslim, ze to skor z neho.

leeena_4
26. led 2011

@zuzka1. děkuju, to je milý. já taky . Už dva dny pořádně nespím, nevím jestli z napětí, ale jsem jak kšandy 😀. rozhodla jsem se, že jestli nepřijde do pátku mrcha a v pátek ráno neklesne teplota, tak testnu v pátek
Rebelie: promiň,já to do neděle nevydržím 😀

leeena_4
26. led 2011

@zuzka1. hele to bude ten dufík - on hrozně mate, já mám proveru a taky mě z ní bolí ledacos 😀

zuzka1.
26. led 2011

@leeena_4 ja si tiez myslim, pri prvom tehu ma prsia zacali boliet cca v druhom tyzdni, teraz je skoro. a uz ma raz z dufiku boleli, nebdem si robit nadeje.
a inak ma pobolieva podbrusko cely cas, ale to tiez moze byt dufikom.

mate nejaky specialny sposob ako oznamit tehu, okrem klasiky, papuciek a podobne?

leeena_4
26. led 2011

@zuzka1. tak to bříško je určitě progesteronem, to mě bolí už 3 měsíce a z toho jsem dva neměla vůbec ovulku 😉 nechci být skeptik, jen vím, že člověk pozorováním najde ledacos 😀. Já měla těhu příznaky i bez ovulací 😀

zuzka1.
26. led 2011

@leeena_4 no ved to, ked som isla na folikumetriu, som hovorila dr, ze viete co, ma picha na pravej strane, ale to si asi len namyslam, sa smial, ale potom povedal, ze folik mame😀DDDDtak som neni uplny magor😀DDlen trosku😀

leeena_4
26. led 2011

@zuzka1. jojo, některé ty příznaky jsou opravdové, ale zas se to člověk dozví až když si počká 😀

zuzka1.
26. led 2011

@leeena_4 tak tak len cakat 😉
vies co som rozmyslala,keby si zacnem teraz merat teplotu, aj ked nepoznam tie predtym. len teda ci su vyssie, pripadne ci stupaju? ma to nejaky vyznam:?

leeena_4
26. led 2011

@zuzka1. teď už moc ne, když nevíme jaké byly tepltoy před ovu :-/

pavlinamr
26. led 2011

ahojte, tak som dnes bola na folikumetrii. mám jeden folikul 18.. tak neviem... 😖

zuzka1.
26. led 2011

@leeena_4 ok tak nebudem vymyslat.

zuzka1.
26. led 2011

@pavlinamr ved to moze dorast, kolko si DC?

pavlinamr
26. led 2011

@zuzka1. 11 ty

zuzka1.
26. led 2011

@pavlinamr podla mna moze, ja spm bola na 12DC na folikulometrii, malal som 24mm narasteny, nejake mensia, povedal, ze este jeden vyzera, ze by mohol narast, ale nevie to povedat presne, kedze toto sa neda vypocitat ako matematika.

zuzka1.
26. led 2011

rastie v priemere 2mm za den, ked ovulku budem mat ja neviem 14.den, tak kludne by mohol byt schopny

pavlinamr
26. led 2011

@zuzka1. idem ešte v piatok a ak tak mi pichne pregnyl. som fakt zvedavá

vera_j
26. led 2011

@leeena_4 prosím tě jakou značku teploměru máš, tento měsíc zkusím měřit BT...jo a volala jsem doktorovi, tak říkal, že mam zvýšit dávku clost. na jeden ráno a večer a zhruba 13 DC na ultrazvuk...tak snad to bude ok...doufám, že nebudu předávkovaná 😒

leeena_4
26. led 2011

@vera_j nebuj, nebudeš 😉. Já mám klasický rtuťový, digi si měřil co chtěl a tak letěl