Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

hviezdicka1000
5. únor 2011

@lucka_0906 no oki, tak počítaj prvých 5 kvôli clostylu a potom si dajte s manželikom každý večer 2 poháre červeného, alebo portské a myslite nato, ako je Vám fajne, že ešte nemáte "plienkové starosti" 😉

zujka2
5. únor 2011

@lucka_0906 iba dve hodky po diaľnici. ale ja občas chodím do ba, mám tam kamošku

aduskatt
5. únor 2011

@lucka_0906 ved ja chodim po lekaroch, do CARu uz druhykrat........len momentalne mi dali lieky nadomov, lebo sa mi neda ist do Blavy teraz, aj mna dost suri vek, neboj nic......a priroda si sama nevie pomoct

aduskatt
5. únor 2011

@nathali ja by som rada vo februari nejakm bodom prispela🙂

lifinka
5. únor 2011

@zujka2 neboj se, mám vás všechny pod svými ochrannými křídly 🙂 nedám vás 🙂

lucka_0906
5. únor 2011

@zujka2 tak ked prides do BA, tak sa zastav a dame kavicku 🙂

zujka2
5. únor 2011

@lifinka ďakujem za všetkých!!!

zujka2
5. únor 2011

@lucka_0906 jasan a v ktorej časti bývaš?

veronicka33
5. únor 2011

Dobrý večer dievčatá🙂hviezdička krásne si to napísala a máš o tom snažení pravdu,ale ako sa dá na to nemyslieť?poznáte niektorá na to nejaký recept?:(

verglesitka
5. únor 2011

Ahojte holky,potrebovala bych poradit,je vikend a nevim na koho jineho se obratit,tak treba mi poradite…Anti­koncepci jsem vysadila teprve nedavno,v lis­topadu…ale po vysazeni jsem v kuse asi 40 dni krvacela..Dostala jsem leky na zastaveni,ktere pomohly a pak jsem se mela dostavit 2 den menstruace na krevni testy a ultrazvuk…Vysledky dopadly tak nejak na hrane,ale z vajecniku doktorka poznala,ze neni asi vse v poradku a ze budu mit pravdepodobne nejaky hormonalni problem…Snazime se o miminko a proto mi doktorka predepsala utrogestan a clostylbegyt…u­trogestan mam brat 16.-25. den cyklu,ale od 20teho dne jsem zacala krvacet,coz bylo vcera..je to silne,zadne spineni…clostyl­begyt mam brat 3.az 7.den…tak ted nevim,zda-li mam prestat brat ten utrogestan a zacit brat ten clostylbegyt?Moje doktorka ordinuje az v utery a to uz by bylo pozde a musela bych pockat na dalsi mesic?Moc bych vas prosila o radu

gabriellka
6. únor 2011

dnes som tu prvá ja 😀. vzala som si hviezdičkine slova k srdiečku a totálne som sa odviazala. Práve som sa vrátila z jednej vydarenej žúrky. želám krásnu nedelu 😉

lucka_0906
6. únor 2011

@zujka2 cast Nove mesto..ale hadam do 2 mesiacov to bude Ruzinov, bo sme si zaobstarali vacsi byt.
Tak sa budem velmi tesit 🙂 Ked budes mat cestu, ozvi sa

lucka_0906
6. únor 2011

@gabriellka 😀 😀
@veronicka33 sak toto... ten recept tu hladame vsetky ☹ 🙂 Aj ked tento mesiac som na seba celkom hrda..lebo som uplne v pohode 🙂 Snad mi to vydrzi....

nathali
6. únor 2011

Tabulka 6.2.2011

Snažilky:
eerikaa3.........39r.....snž..14m.....48DC...(PC27dní)
kkamca...........31r....snž......5r......39DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r......39DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....38DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž.................30DC...(PC30dní)
pici..................27r....snž.....25m.....30DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m......27DC..(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r.........24DC..(PC35dní)
linka...............29r....snž....4,5r..........24DC...(PC31dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m.......21DC ..(PC 33dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.........21DC...(PC33dní)
puckal.............28r.....snž.....7m.........20DC...(PC46dní)
jessika............27r....snž....3m..........16DC....(PC30dní)
kamillka100...25r....snž....................15DC....(PC30dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........11DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m..........11DC...(PC32dní)
chersi...............23r....snž....20m.........7DC...(PC 35 dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...........6DC....(PC33dní)
veronicka33...33r....snž..14m.............5DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....7tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r......6tt..........(snž..3r)

nathali
6. únor 2011

dobre ranko 🙂
tak dnes som celkom dobre vyspinkala 😀 😀 nedela by mohla trvat aj dva dni namiesto pondelka 😅 😀 😀
@lucka_0906 je super ze mas super naladu a ze si v pohode ono to vydrzii neboj 😉 🙂
@veronicka33 ziadny recept na to neni ☹ ☹ ☹

zuzka1.
6. únor 2011

dobre ranko,

prsia bolia, mrcha nikde zatial, klop klop. dnes som 29DC.

jania, ty ako????myslim na teba.

@verglesitka ahoj, ja som tiez prvy raz krvacala pri duphastone-to iste co utrogestan.,dr usudila len tak, ze to bude hormonalen, ci robila hormonalny profil?

@nathali ty si take zlaticko Nataly, podorujes tu kazdu jednu.....zlaticko....dakujeme

nathali
6. únor 2011

@zuzka1. keby sme sa nepodporovali tak tu nikto nepise lebo kazda by plakala ale sme na tom vsetky rovnako cakame na zazrak kedy dorazi aj k nam 😉 🙂 as optimizmom to ide lahsie 🙂 aj ked aj ja mavam zle dni 😀 😀 😀 😀
a co ty jak je??a kedy sa chystas testovat??
@jania023 no som na teba zvedava ze ako si na tom? 😉

kamillka100
6. únor 2011

ahojte babulky, tak mne teplota nejako velmi stupla, ale v noci som nemohla spat, ide na mna asi choroba, bolela ma hlava a boli mi zle, na zvracanie, neviem ci to sposobil pregnyl, ze ma boli zaludok, alebo ide na mna brusna chripka, dufam ze nie ☹ , teplotu nemam, tak ozaj nechapem co mi je
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

lifinka
6. únor 2011

@kamillka100 ahojky, no může to být z pregnylu, reakcia, no anebo z oslavy nesnědla jsi něco, nebo vínko ti nesedlo???Jinak vypadá, že ovu byla včera, že? podle teploty?

ada22
6. únor 2011

@kamillka100 Ahoj to bude nejspíš pregnylem . Mě po něm bylo docela špatně měla jsem zimnici a bylo mi celkově na nic. Ještě , že mi tyhle stavy začaly až po snažení 🙂

nathali
6. únor 2011

@kamillka100 no snad ta ta choroba obide velkym oblukom ☹ to by ti este chybalo byt chora tak si dnes daj len nieco suche aby si ukludnila zaludok a ked nie je teplota tak to je dobre 😉

kamillka100
6. únor 2011

vcera som na oslave nic take nejedla, este vecer som sa citila dobre, az nad ranom som sa zobudila, ze mi je zle, na zvracanie a hlava este teraz boli, zobrala som panadol, tak uvidim
ale vcera ked sme sa s manz. toto......., tak ma bolel vajecnik, tam kde je folikul a dnes uz nie, tak si myslim, ze folikul praskol cez noc,, ale ta teplota ma zneistila, drzte palce aby to nebola chripka

zuzka1.
6. únor 2011

@nathali ja neviem, najskor na konci tyzdna, ked budem nejak tak ako pri Samkvi ak dovtedy mrcha nepride. nebudem skoro testovat, lebo potom len nad tym rozmyslam, ci bude z toho nieco alebo nie. A nechcem nad tym rozmyslat. a v pondelok i kuim ten clearblue, sa mi aci😀akuma citlivost? neviete?

Kamilka to bude z toho pregnylu neboj nic,

nathali
6. únor 2011

@zuzka1. verim ti ze nechces nad tym premyslat ved potom na nic ine ani nemyslis a to je na zblaznenie
jedna baba mi pisala ze mala dostat ms a den pred ms si urobila clearblue a vyslo jej ze je 1-2 v tom ale aku ma citlivost neviem ?? aj ja ho chcem vyskusat snad bude aj dovod 😀

kamillka100
6. únor 2011

@nathali ale pocula som, ze to stoji cez 10 eura, vidi sa mi dost, no ale ked vyjde pozitivny, tak sa oplati dat aj tolko penazi 😉

nathali
6. únor 2011

@kamillka100 hej hej stoji dost ale ked on je taky peknyyyy 🙂 a keby som vedela ze uz mam ciarku istuu tak ho kupim nech mi neukaze len prazdny displej za tie peniaze 😀

zuzka1.
6. únor 2011

rozmyslame rovnako dievcence 😀 😀 😀 😀

kamillka100
6. únor 2011

@nathali tak, tak ja budem prv testovat s obycajnym a keby vysiel pozitivny, tak si ho urcite kupim, no ale som velmi zvedava na tvoj TT, kedy budes testova?

nathali
6. únor 2011

@kamillka100 ja????
fuu to netusiiim naposledy som testla a po tyzdni dosla ms takze teraz sa do toho nehrniem a hlavne uz treti den spinim-nespinim-spinim tak uvidim co s toho bude 😕

kamillka100
6. únor 2011

@nathali to spinenie je nadejne, moze to byt zahniezdovanie, joj velmi ti to prajem, drzim prsteky 😉