Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

luckamb
12. dub 2012

@pechlinka to je ale mrcha co, takhle nás nechat čekat :D

petulak1988
12. dub 2012

@mijadave dekuji pristi mesic jdeme k apolinari tak snad uz konecne se zadari 🙂

bambul7
12. dub 2012

@isabellaa presne ako pise @kacule1978, mne bolo prvy cyklus s clostilom totalne pod psa. sotva som vladala chodit... teraz ani tuk 🙂 Trosku si citim vajecnik, ale inak pohodicka 🙂 Vela sil ti zelam, nech to zvladnes a hlavne uspesny cyklus ;)
@luckamb hlavne, ze naladicku vam to nepokazilo 🙂 Ale je to ironia, ako my zeny mrchu neznasame a pride doba, ked ju ocakavame :D

kacule1978
12. dub 2012

holky, můžete se mi podívat na ten ovu test? nebo nemůžete na moje fotky? 😒

bambul7
12. dub 2012

@kacule1978 ja som sa tam dostala, testik pekne tmavne, ale pozitivny este nie je 🙂 Testni zajtra, v sobotu 🙂 Ja som mala dva dni po sebe takyto tmavy a potom dalsie dva dni po sebe tmavsi ako je kontrolna ciarka 🙂

kacule1978
12. dub 2012

@bambul7 dobre mojko...já len doufám, že ovu dojdě.....aj keď som brala ten clostyl blbě 😀

bambul7
12. dub 2012

@kacule1978 mne sa zda, ze pride 🙂 Inak, co sa clostilu tyka, tak skus pozriet FF grafy "on clomid" tehotenske a cudovala by si sa ako kadejako ho brali kocky a otehotneli 🙂

isabellaa
12. dub 2012

@bambul7
@kacule1978 kocky dakujem, ste ma upokojili 🙂 Zajtra idem na foliky, som zvedava co mi povie. Tiez si myslim, ako som pozerala na Tvoj ovu test, ze asi az tak o dva dni bude tmavsia - a az vtedy je pozitivny.
Krasny vecer, dufam, ze tuto noc sa vyspim 😉

bambul7
12. dub 2012

@isabellaa pre telo je to dost zataz, kedze vajecniky boli zlenivele a odrazu musia makat. a kazde telo sa s tym vysporiadava inak 🙂 Sme zvedave na spravicky z folikulometrie 🙂 Kolky si DC?

mijadave
13. dub 2012

dobre ranko kocky, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

kacule1978
13. dub 2012

No holky, tak ten OVU test asi opravdu neznamenal OVU....dnes je test stejný, čárka není silnější a baz. teplota nízká. Od dnešního dne beru Utrogestan....respektive raději neberu, ale zavádim 😒

94
13. dub 2012

baby prosím Váás kedy sa môžem otestovať na tehu? Musím čakať až kým nedostanem menzes?
Som po liečbe clostilom 5-9DC a 14DC inekcia pregnyl......dnes už 22DC. Musíím si počkať?
Doktorka povedala že mám prísť až keď mi bude meškať 7 dní!...... 😕

kacule1978
13. dub 2012

@94 jojo, musíš cca týden až 10 dní teprve po tom, co nedostaneš menzes, myslím

luckamb
13. dub 2012

@bambul7 mě náladičku jen tak něco nezkazí..... jsem silnej kus :D :D :D

bambul7
13. dub 2012

@94 ked ti bude meskat 7dni zrejme preto, aby u teba neslo o biochem. tehotenstvo, ktore rychlo odide s nastupom ms.. stava sa to velmi casto. A pokial nie si pripad, ze do teba hematolog alebo gynekolog musi pri potvrdeni tehu pchat kila liekov, tak oni vzdy postupuju takto. Ak si ale netrpezliva, skus okolo 12.DPO, to by uz nemali byt podla mna zbytky pregnylu, ale je mozne aj to, ze ak aj si tehu, tak to este nebude test schopny zachytit. ale tak.. vsetky sme netrpezlive asi 🙂
@luckamb mat tvoju guraz 🙂
@kacule1978 ovu test vraj nie je ako tehotensky test , to znamena, ze nemusi ciarka kontinualne tmavnut. Hcg v tehu stupa a teda test je tmavsi min. kazde dva dni zhruba. Ale LH kolise. to znamena, ze aj ak ovu budes mat, hypoteticky ti to test ani nemusi zachytit, vobec nie je pravda, ze ho mas uz den, dva pozitivny. mne sa stalo, ze som ho mala pozitivny v den, ked bola ovu. a dr. hovoril, ze to je celkom bezne, ze sa aj nezachyti "uuuplne pozitivny". S bt je to tiez udajne tak, ze u niekoho sa moze oneskoreny vystup BT objavit, az dva-tri dni po ovulke, nie den na to. statisticky ak mas tri dni po sebe vyssiu teplotu, ovulka prebehla 🙂 Nestresuj sa, mojko, telu to nerobi dobre, ver mi, viem, o com hovorim, uplynulych 7mesiacov som sa pozorovala tak, ze som si aj chlp nakrivo vsimla a dobrotu to nerobilo. Testuj, meraj a uvidis 🙂

Pekny den, babulky 🙂

kacule1978
13. dub 2012

@bambul7 Pokusím sa, mojko a ďakujem Ti 😉

bambul7
13. dub 2012

@kacule1978 nemas za co predsa. ja vieeeem, ono je to strasne tazke trosku sa odputat od toho, ale o to krajsie to pak bude, az sa mimi podari 🙂

piefunko
13. dub 2012

ahojte baby, chcela by som sa spytat ci sa vam po clostiku vytvaralo viacero folikov alebo len jeden. mam ho brat od bud. cyklu 2x denne od 3 do 7dc tusim 😅

bambul7
13. dub 2012

@piefunko ahoj, to je veeelmi individualne. Mne vzdy len jeden 🙂

isabellaa
13. dub 2012

@bambul7
@kacule1978
dobre ranko,
tak som po folikulometrii, iba 1,1cm. sliznica len okolo 4,7cm -povedal, ze dost nizko, som 11dc. A na velkost foliku na lavom vajecniku povedal, ze cakal vacsiu odozvu a v pondelok idem opat, ze o kolko narastol a vydupala som si recept na pregnyl, tak mozno v pondelok od velkosti. Lekar povedal, ze pregnyl az od 1,8cm ma zmysel picnut, tu ste niektore odpisovali, ze od 1-1,5cm, tak ja neviem, ci si ho mam dat v pondelok pichnut, budem musiet ist potom na pn, aby som bola doma s manzelom. Co si o tom myslite?
babmul, tebe o kolko narastli za dva dni, raz si pisala, ze si mala tiez okolo1,2 a potom dorastli a ovu prebehla....

isabellaa
13. dub 2012

@piefunko ahoj, ja som mala odozvu tento cyklus len jeden dominantny folik

elizabeth453
13. dub 2012

no tak prvu varku mam za sebou bez "ujmov na zdravi" 😀 dobrala som ich 5teho , ale vcera ma nenormalne zacalo boliet vajecniky ...je to este z toho clostylu???

isabellaa
13. dub 2012

@elizabeth453 a nemas nahodou ovulu? podla datumu to vychadza....ak si dobrala 5.4

isabellaa
13. dub 2012

@elizabeth453 a brala si jednu alebo dve tabletky?

luckamb
13. dub 2012

@bambul7 kuráž dojde, neboj. :D

bambul7
13. dub 2012

@elizabeth453 ja som uz spominala, ze som mala silne, ale fakt silne bolesti hlavne laveho vajecnika, ustupilo to na znesitelnu bolest tak tyzden po ovulke.
@isabellaa ano, ja som 11.DC este ani nemala dominantny folikul, mala som az na 15.den ! 1,2 cm. teraz som uz druhy cyklus s clostilom, takze vajecniky si trosku svihli a mala som ho taky na 12.DC. Mne robil folikulometriu kazdy treti den, cize presne viem, ze 17.DC som ho mala 1,8 cm (takze 0,3 cm za den) Pregnyl som si nepytala, ani mi ho nedal, cez vikend (20.DC) som odovulovala

elizabeth453
13. dub 2012

@isabellaa 2x denne...tak po dobrati som samozrejem utekala ku gyn. a ovulka mala byt nasilnejsia 10. teho a vtedy nic...len vcera navecer a dnes rano...nebolo az tak neznesitelne...ale skor akoby tlaky

isabellaa
13. dub 2012

@bambul7 A OSTATNE
myslite si, ze vajko je zrele az okolo velkosti 2cm?
Keby sa pichol pregnyl pod velkostou 1,6cm, ci bude zrele a sanca na oplodenie? Viete, ci ma zmysel tlacit nato a predsa ho pichnut?

piefunko
13. dub 2012

@bambul7 @isabellaa dakujem babule, drzim vam (nam) palce 😉

isabellaa
13. dub 2012

@elizabeth453
JA SOM MALA PODOBNE BOLESTI PREDVCEROM, ALE BOLO ESTE SKORO NA OVULKU, a robila si si teraz ovulacny test? Alebo merias bazalnu teplotu? A co tak skocit k lekarovi, ci prebehla ovulka?