Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bambul7
3. kvě 2012

@luckamb v podstate ano. ale vela bab skonstatovalo, ze clostil "nezabral". lebo si nenasli //. tak len preto 🙂

luckamb
3. kvě 2012

@bambul7 jj, tak to je jasný. No nechám se překvapit. :D A ty jsi teda 8DPO a na ovu testu ti to takhle sílí, jo?

bambul7
3. kvě 2012

@luckamb nie. ja som mala este 8.DPO negativny ovu test. slabucku ciarku. ten spodny silny je z dneska a to som teda bud 2.DC alebo 13.DPO 😀 podla toho, co ta mrcha na to povie 🙂

luckamb
3. kvě 2012

@bambul7 taky to nemáš jednoduchý :D

bambul7
3. kvě 2012

@luckamb mi o tom hovor. baby tu mali dilemu, ze odkedy pocitat 1.DC, bola som mudra ako radio a teraz aha... sama neviem,ci to pocitat alebo nepocitat ako mrchu 😀

luckamb
3. kvě 2012

@bambul7 já to měla minulý cyklus úplně stejně

kacule34
3. kvě 2012

@bambul7 možeš sa na to pozriet, moja? Nejako sa mi to nezda... ☹

milacik3
3. kvě 2012

@bambul7 tak dnes si ,,akoze,, 2DC to este mas 3 dni na to aby si zistila ci bude mrcha alebo nie...takze..ak nebudes mat normanlu tak si asi clostil nedavaj...

bambul7
3. kvě 2012

@milacik3 @luckamb tak dilema vyriesena. som volala dokimu, ze aspon sestricka mi hadam poradi (inak tam je taka zlata kocka v mojom veku, tiez nemoze otehu a po clostile mala hyperstimulak, tak chuda, nestastna je). no a doki ze prisiel, ale neskor.
takze mi povedal, ze to mam brat ako 13.DPO a ze si mam pockat na take to normalne silnejsie krvacanie, ze aj vlozku budem potrebovat (teraz si s intimkou vystacim, bo tam len fliacik mam, ked tak ) 😵 Joj, zlaty je ten moj doktorko 🙂

luckamb
3. kvě 2012

@bambul7 no vidíš a je to :D

luckamb
3. kvě 2012

@bambul7 žádnej 1DC už totož nebude.

luckamb
3. kvě 2012

@bambul7 hele a nechceš tedy zkust těhotenský test?

milacik3
3. kvě 2012

@bambul7 tak vidis super...tak dobre sme v poctate radili...ze treba pockat..aj mne tak povedali ze musi byt krvacanie spinenie sa nepocita...ale tak kto ma vediet co uz je moc a co este nie 🙂

kacule34
3. kvě 2012

[url=http://www.fertilityfriend.com/home/3ccab3/]My Ovulation Chart[/url]

bambul7
3. kvě 2012

@milacik3 lenze u mna bolo aj to krvacanie. ked som na wecku , tak papier mam cerveny. len na vlozke nic. a povedal, ze to mrcha proste nie je este.
@luckamb skusim zajtra asi, ak sa nepozabudnem a nevycuram sa skor 😀 co sa mi casto stava 🙂 no a ked, tak mozno vikend. pockam, co ta mrcha. ak mi teplota pojde zajtra dole, tak je mi zbytocne testovat 🙂

bambul7
3. kvě 2012

@kacule34 zlaticko, stale si nam linku nedala na tvoj chart

kacule34
3. kvě 2012

@bambul7 ja som uplne blba.....mne to nejde 😒
www.fertilityfriend.com/home/3ccab3/]My Ovulation Chart[/url]

milacik3
3. kvě 2012

@bambul7 jasne rozumiem ja tak isto mam hnedy vytok :-/ no uvidim co bude zajtra..

bambul7
3. kvě 2012

@kacule34 uz ide 🙂 no... uz si nespominam, ako si to mala s folikulometriou, ale podla grafu to vyzera, ze ovu este nebola... 😕

kacule34
3. kvě 2012

@bambul7 no ale v pondeli mi pichli pregnyl, a test na moc bol pozitivny v pondeli ☹ folik bol 18 mm...... ☹ mne se chce brecet. Treba i tak nemam ovulaci

bambul7
3. kvě 2012

@kacule34 mozno bola v utorok, po pregnyle do 48 hodin odovulujes. mozno len zle merias teplotu (merias pred vstanim z postele, v rovnaku hodinu? spala si dobre? nebudila si sa a nebehala stale treba na wc?) lebo teploty by po ovulke mali byt vyssie ako 6 po sebe iducich predovulacnych.... 😖
ja by som to tragicky nebrala. nic s tym teraz uz neurobis, takze ak si do tych dvoch dni odovulovala, tak za 12-14 dni mrchu bud dostanes, alebo nie... teploty tiez nemusia byt 100%, i ked u mna ovulku spolahlivo zaznacili oba cykly... :/

kacule34
3. kvě 2012

@bambul7 já právě už nevím čemu věřit..ale dnes ta teplota je nizka..ja mam hnodne starosti, takze spim zle uz mesiace...zkusim doist k dokymu aby ma pozrel

kacule34
3. kvě 2012

@bambul7 ted jsem curala na ovu test a je zase trochu pozitivni. V pondeli byl velice tmavy, tmavsi nez kontrolni....vcera uz svetly.....a ted stredni 😒

milacik3
3. kvě 2012

@kacule34 no a snazili ste sa tento tyzden? ak ano tak uvidis neskor ci to vyslo alebo nie...podla mna teplotu ovplyvnuje vela veci...

bambul7
3. kvě 2012

@kacule34 ten test nemusi kontinualne tmavnut ani svetliet. zalezi na koncentracii LH. ako-tak je to spolahlive, ked to v rovnaku hodinu a za rovnakych podmienok (pitny rezim, curanie) testujes a i tak nemusi ist uplne postupne dole ci hore... dnes je stvrtok, nedostanes sa uz k dokimu? mal by uz nic nevidiet. teda u mna to bolo tak, ze v piatok doobeda som mala folik 26mm, cez den som evidentne odovulovala, lebo dalsi den mi teplota isla hore a drzala sa tak.. no a v pondelok uz na sone nic nevidel. ani volnu tekutinu, takze povedal, ze ovu bola ten piatok...

bambul7
3. kvě 2012

@kacule34 inak ma este napadlo, ak zle spis , tak to teplotu moze ovplyvnit. mala by si vraj spat aspon tri hodiny pred meranim nerusene...

kacule34
3. kvě 2012

@milacik3 snazili jsme se v sobotu, v pondeli a utery, vcera uz ne......jsem byla unavena ☹

milacik3
3. kvě 2012

@kacule34 no tak to by mohlo stacit nie?...ja si myslim...

bambul7
3. kvě 2012

@kacule34 ja by som este draheho potulila dnes a inak, ten ovu test dnesny vobec neber do uvahy, kedze pregnyl ovplyvnuje test. to ti moze ciarka behat hore dole 🙂

kacule34
3. kvě 2012

@bambul7 dobre, moja, zkusim