Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

luuca2
1. dub 2009

U nás se začalo už minulý týden od mého 9DC, protože jsem neměla tušení kdy a jestli ovu vůbec bude. Tak už máme nasexíkováno dost a dost, ale od té včerejší úžasné zprávě to šlo samo, ale dneska to bude asi horší donutit drahou polovičku k dalšímu výkonu. Už se mě ptal kde ty semínka má pořád brát 😀 , že se to DR radí každej den, ale radu jak na to a ještě si to užít to neposlal 😅 . Pořád si říkám, že už to konečně musí vyjít 🙂

eloana
1. dub 2009

ahoj holky.)) ja uz zacala od 6 dne obden ale nnam je to stejen na prd ,ale co kdyby🙂))

luuca2
1. dub 2009

Od toho 9DC obden, ale od včerejška se pokusíme každy den 😀 .
Eloana a jako to, že je Vám to k ničemu? Asi jsi to psala, ale nějak jsem to nezachytila.

miluse
1. dub 2009

Elo, no to nám asi taky, ale víš jak... naděje tu je 😉

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Ahoj kočky, dobré ránko 🙂
Miluško, pak dej vědět, jak ti čajík chutnal. Já si taky jeden koupila a je docela hnusný, přinutím se tak 3x do týdne ho vypít.
A co tvoje teplota, už stoupá?

Luuca, tak jsi tedy včera drahou polovičku znásilnila a nikam ti neutekl? 😀

El, správný přístup, jen sexíkujte, nikdy nevíš, jak to může dopadnou 😉

eloana
1. dub 2009

🙂 tak zas dnes🙂)) no to by bylo aby nebylo 😀

luuca2
1. dub 2009

Leni, znásilnila a neutekl 😀 , je to bojovník a doufám, že ty jeho spermoníčci budou taky bojovat a vyhraje ten nejlepší z nejlepších 🙂 .
Man držím pěsti na UTZ ať je folík ukázkový a praská 😉

luuca2
1. dub 2009

El, snad dneska neuteče a vrátí se z práce rovnou domů 😅

miluse
1. dub 2009

Leni, jj stoupá. No je to čajík podle Ludmily Mojžíšové a složení najdeš na www.futurubaby.cz tuším, že se ta stránka tak jmenuje. Je jich tam víc, ale tenhle má vyzkoušenej i kámoška a prý je hodně podobný vz směsi, jestli jsi o ní slyšela, resp. je to stejné složení

eloana
1. dub 2009

no jo doufam davaji zas ten fotbal -nepustim stejne posledne to nestalo za nic -jako ten fotbal 😀

miluse
1. dub 2009

ááá, tak chybička se vloudila, čajíky jsou tady http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/bylin...

a grafík tady http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

luuca2
1. dub 2009

Letím do práce. Zatím pa.

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

El 😀

Miluško, díky za odkazy 😉
Grafík je pěkný, takže clostík zabral, super 🙂

Luuca, pa 🙂

miluse
1. dub 2009

Leni, no ještě aby nezabral 😅 😝 Tož uvidíme jaký jsou spermoníci machři na přespolní běh 😀

rina1
1. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet z CARu bylo IUI, akorat mi rikala dr.ze spermiogram je doost blby, no tak ted uz s tim uz vubec nepocitam, rikala, ze zazraky se deji, no uvidime, ale me ne. ☹

miluse
1. dub 2009

Rino, neztrácej naději 😉 třeba budeš mezi těmi 10% úspěšnými

eloana
1. dub 2009

ahoj rina.))) drzim pesti🙂 jo prosim te jak jsi tam dlouho lezela diky🙂

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Miluško, někdy se mi zdá, že ti spermoníci jsou hrozní lenoši a vůbec nemají zájem doběhnout do cíle 😠

Ahoj Rina, tak super, že už to máš za sebou. A fakt neztrácej naději, víme, jak si zrovna Kri myslela, že z toho nic nebude, když spermoníci byli špatní a nakonec je z toho těhulka 😉

mannerka
1. dub 2009

miluska
tak vyzera ze ovu bola 🙂

U mna to skor vyzera ze neee 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/259065

Idem na 13.00 na UTZ tak uvidim co povie Dr...

rina
drzim vsetky palcem co mam nech sa to podari 😵

luuca
inak to s tym keksikovanim kazdy den si vystihla, ze dostat radu ako si to aj uzit by bolo nad zlato 😀 😀 😀

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Ahoj Man, já myslím, že ovu u tebe taky byla, teplota stoupla a nevadí, že teď trochu klesla. A když půjde zítra zase nahoru, tak je jasné, že ovulka fakt byla.
Držím ti palečky na UTZ 🙂

miluse
1. dub 2009

Man, takhle jsem to měla přesně minulý cyklus, a jak píše Lenča, jestli zítra zase stoupne, tak ovu proběhla, neboj 😉

mannerka
1. dub 2009

baby
napisem po UTZ.
Som si dala taky ciel, ze donutim mojho Dr, nech mi buduci mesiac ten Pregnyl pichne ( pokial nebola tento cyklus ovu).
Dufam, ze ma nevyhodi z ordinacie, ze som otravna 😀

kiki24
1. dub 2009

Ahoj holky, viroza je pryč, zítra jdu do práce 😵
Copak je tady nového?
Já měla ode dneška brát clostík, ale představte si, mrcha nikde 😕 3. den mešká. Dneska jsem po dlouhé době zase měřila a......37,2 😕
Tady je grafík: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Ještě se mi to nestalo, LF mám 13 dní, v předchozích 6 cyklech ms vždy dorazila nejpozději v den, který Kinderwunsch vyznačil červeným pruhem. Zajímá mě, co si tom myslíte. Je to tou virozou (ovu asi proběhla tak, jak je vyznačeno, příznaky nemoci jsem měla až ode dne, kdy jsem neměřila) nebo by to mohlo být těhu?? Od pondělka očekávám mrchu každou chvíli, pocity jako na mrchu mívám pravidelně hlavně večer, v noci a během dopoledne.

miluse
1. dub 2009

Kiki, může to být oboje. Kamarádka taky měla virozu a teďky je v 7 tt 😉 ale nechci tě zbytečně stresovat. Pokud by mrcha nedorazila do pátku, tak bych asi testla popř. cinkla mudrovi 😉

kiki24
1. dub 2009

Ahoj Miluš, díky, asi to tak udělám, taky jsem uvažovala nad pátkem 😉 Jak se ti daří?

miluse
1. dub 2009

Kiki, díky za optání, docela do jde. Včera asi byla ovu, tak teďky jsem zase ve fázi nekončenýho čekání jestli náhodou spermoníci nedostali tryskový pohon 😅

kiki24
1. dub 2009

Držím ti palce 🙂 To čekání znám 😒 I když tentokrát jsem - jak mi nebylo dobře - na to vůbec nemyslela. Neboj, za týden jsou Velikonoce, to uteče, a po Velikonocích už budeš mít větší část čekání za sebou.

miluse
1. dub 2009

Jo to jo.... mezitím si střihnem ještě genetiku a ostantí testy a ono to uteče 🙂

kiki24
1. dub 2009

Zdá se mi to nebo to jde v tom Caru fakt docela rychle? 😉 Nedávno jste tam jeli poprvé, že? To je fajn 🙂 Hlavně, ať jsou výsledky jaké mají být!

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Ahoj Kiki, tak už je ti dobře? Teda ta teplota vypadá těhulkovsky 🙂 Zkoušela jsi testovat?