Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

miluse
12. dub 2009

Krásný podvečer clostilky,

Leni, nezoufej, ještě není nic ztraceno. Mě zase od včera šíleně třeští hlava, to mám většinou před MS, ale ta by měla dorazit až ve středu/čtvrtek, tak jsem zvědavá z čeho to bude. Mě se zatím teplota drží, ale na testování je ještě brzo, takže se snažím odolávat 😅 min. do středy 😀

Holky vám závidím, že si užíváte někde na chalupě nebo balkoně, já bych se mohla max. tak vyložit do okna a to by asi sousedi nechápali 😀 Dneska zase bylo nádherně. Včera jsme s Nelčou trošku zahradničily před barákem, ale potřebuju si koupit ještě větší motyku, abych to tam mohla okopat, mám jen malou. Nelča byla spokojená, že je venku a pak jsem si domu přivedla prasátko, páč samo musela pomáhat taky 😀

Tak ještě jednou hezký velikonoce a zítra ať vás koledníci pořádně vyšupout, ať neuschnete 😀 😝

kikina666
13. dub 2009

ahojte dobre ranko

lenka ... no kym prisli mala som v sebe 2 pohare vina a nepovedali to ... tak som zvedava kedy s tym vyjdu.

nedostala som zatial, dnes je 31.dc a vcera sme boli v tatralandii a 3 hodiny som sa kupala v 38 stupnovej vode ... takze uvidime, cely vikend chodime po turach a aj dnes sa chystame ... takze lenka zajtra testikujeme, ja az po robote .... nejako podvecer ... uz sa neviem dockat ale strasne sa bojim sklamania ☹ ked tam najdem iba / palicku

papus
13. dub 2009

Hezké velikonoční dopoledne clostilky :-

Kiki neboj se držím pěstičky ať jsou // 😉

Leni co ty už jsi testila???taky držím pěstičky 😉

prdecek
13. dub 2009

ahojky, tak v pátek uz bych měla mít doma počítač 🙂 teď mám nějáko ovulaci, čípek otervřený 😀 tak se snažílkujeme o stopéro 😀 😀 😀

Leni a i ostatní držím pěsti na // 😉

kikina666
13. dub 2009

papus slabo si drzala, zacala som spinit

lenka vyzera ze budes testovat zajtra sama

luuca2
13. dub 2009

Ahoj holky, tak já jsem to ještě nedostala a to jsem 30DC, špinění ráno nikde, tak jsem to nevydržela a testla sem už podruhé. Poprvé mi to nedalo hned 27DC to bylo v sobotu,kdy mrcha měla přijít, ona pořád nikde na testu něco jako stím bylo, ale fakt spíš nic než něco. Tak jsem vyčkávala do dnešního rána a velikonoční zajoch nám nadělil asi uhnízděné vajucho, protože na testu už ta druhá / je krásně vidět, sice není stejně tmavá, ale od té soboty jsem nečekala , že by za takovou chvilku mohla být taková jaká je 🙂
Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit. Se z toho asi zvencnu 😲
Vůbec jsem něvěřila, že by se nám to mohlo takhle povést, čekala jsem že nás DR pošle do CARu. Tak snad tam nebudeme muset jít. Akorát se teď rozhodujeme jestli jít na ten Motolo na sperimogram ve čtvrtek je příťa objednanej.

miluse
13. dub 2009

Ahojky Lucko,

gratuluji, no vidíš co vám krásné velikonoční zajda nadělil. Zajdi si ještě k doktrovi na krev a pak event. zruš ten spermiogram 😉 Budu držet pěstičky, aby ty // ještě sílili 🙂

kikina666
13. dub 2009

luuca gratulujem ...

eloana
13. dub 2009

ahoj holky luci gratulace🙂

papus
13. dub 2009

Lucca gratuluji 🙂

Kiki to ještě nemusí být mrcha 😉

lenka_bohousek
autor
13. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem doma z chalupy. A od oběda špiním, takže je to jasné a koukám, že Kikina taky nebude zítra testovat. Teplotu jsem neměřila, nějak jsem to zaspala.

Luuca, mooooooc gratuluji 😵

Tak to jen v rychlosti, jdu se pustit do špinavého prádla 😠

miluse
13. dub 2009

Leni, nezoufej, ještě nic není ztraceno a když ne teďky tak někdy příště, uvidíš 😉

lenka_bohousek
autor
13. dub 2009

Miluško, díky 🙂 Normálně já vyndala doma tašku a rozbrečela jsem se jako malé dítě. Nějak to na mě padlo a už se těším, až se vrátí i Milda, aby mě mohl obejmout. Teď jsem tomu tak věřila, i teploty se vyvíjely jinak než předtím.

miluse
13. dub 2009

Leni, já tu taky zrovinka zkoumám svoje grafy a je fakt, že sice to u mě taky vypadá slibně, ale to vypadalo tak nějak vždycky a většinou mi teplota klesla až když jsem to dostala ☹ a předtím se krásně držela nahoře....

A opravdu nezoufej, až to bude mět přijít tak to přijde. Event. půjdeš na tu laparku, profouknou ti vejcovody a pak to půjde jak pomásle, uvidíš 😉

lenka_bohousek
autor
13. dub 2009

Já vím, Miluško, však to znáš, tu beznaděj každý měsíc. Zítra to bude dobrý 😉 A to víš, na tu laparku se mi moc nechce, ale beru to tak, že mi to právě profouknou, doma si odpočinu a třeba už se pak ani nevrátím do práce.

moa
13. dub 2009

ahojte kocky,tak ako citam z toho zajrajsieho testovania nic asi nebude ☹
leni hlavu hore, mozno nie teraz ale mozno po tej laparka sa to rychlejsie podari 🙂
ja som tiez na tom neni najlepsie moj krasny graf zacal padat,ked som to rano videla az som plakala,teraz sa bojim si dat test lebo nakoniec sa bojim,ze tie //co tam boli tak boli fakt z toho Pregnylu ☹
som smutna a bojim sa ,ze to bude tentokrat velmi boliet ak to fakt nebude pravda 😢

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

lenka_bohousek
autor
13. dub 2009

Ahoj Moa, no koukám, že velikonoce asi moc úspěšné nebudou. Ale zatím nešpiníš, tak ještě pořád se může stát zázrak a teplota vyskočí hore 😉

Miluško, tobě se teplota stále pěkně drží. A já ti držím pěstičky, ať už tak zůstane 🙂

jerryjanka
13. dub 2009

ahojte
tak ja mam len jeden nezreli folik a to som brala 2x denne clostil
som z toho strašne sklamana - lebo obyčajne ovulujem normalne neviem čo sa zrazu stalo že aj ked som brala clostil tak nič ☹

polesuvka
13. dub 2009

Ahoj leni můžeš mi zapsat teploty, prosím.
jinak pěkné Velikonoce všem 🙂 😉

moa
13. dub 2009

jeri chodis do PB ku dokimu,ak sa mozem spytat a aku komu?

leni uvidime zajtra,divne je ze ma 2dni dozadu pobolievalo podbrusko a aj prsia ma tak inak zacali boliet ,aleto vsetko tiez moze byt z toho Pregnylu lebo som ho teraz mala 1x a este len zistujem ako funguje.no uvidime zajtra 😉

Milus aj ja drzim paste 🙂

jerryjanka
13. dub 2009

moa doktora mam kmeťka - ale chodim do caru helios v martine tam ma riešia

moa
13. dub 2009

a ak sa este mozem spytat jeri on ta tam odporucil alebo si sa tam sama objednala

jerryjanka
13. dub 2009

on mi to odporučil a som rada

lenka_bohousek
autor
13. dub 2009

Ahojky Polesuvko, jdu na to, já to na chalupě nestíhala, byla jsem u počítače hodně málo, teď už jsem doma, tak se do toho pustím 🙂

moa
13. dub 2009

jeri a vsetko ti to hradi poistovna alebo si z toho daco aj ty,ako i spokojna s doktormi tam a ako casto tam musis chodit

jerryjanka
13. dub 2009

moa - niečo si hradim ja niečo teda zatial väčšinu poisťovna
platili sme zatial za spg 16,60 eur, euro za zrkadlo jednorazove, 10 eur za pct test, a odbery asi 2 eura
sona a vyšetrenia su zadarmo
som tam spokojna ale spokojnejšia budem ať budem mať miminko

moa
13. dub 2009

to ti verim a moc ti prajem aby sa ti to uz podarilo 😉
ak sa mozem este spytat co je to to jednorazove zrkadlo na co sa pouziva
ako dlho si chodila s tymto problemom ku gynek pokial ti doporucil toto

jerryjanka
13. dub 2009

moa - ked som prišla že sa nam dlho nedari tak mi hned povedal o heliose a urobil mi hormonalny profil - dal mi kartu a čislo do heliosu
tak som tam šla hned
jednorazove zrkadlo - to su tie železa do vnutra ked pozeraju čipok alebo tak

lenka_bohousek
autor
13. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉