Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

prdecek
1. kvě 2009

jestli to dopadne tak tady nabaciluju neboj 😉

papus
1. kvě 2009

no to doufám,že to tady rozneseš 😀

michamicha
1. kvě 2009

ahoj holky, tak si myslim, že se pan doktor sekl s tím, že ovu nebude 😀 podle WK byla http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...
akorát mě štve že v lékárně neměli ovu testy, bych to chtěla mít potvrzený ze dvou zdrojů...

dasa.77
2. kvě 2009

prdecku......podle me,test na hCG z krve je spolehlivy.Ale ja bych na nej nesla drive nez po tydnu vynechani MS,protoze uz v te dobe to bude na 100% znat.

prdecek
2. kvě 2009

dasa - já si myslím, že spolehlivý je, ale proč teda čárky na testu sílí? kdybych měla hcg 0 tak by tam nebyl ani stín ne???? 😒 vůbec to nechápu, v pondělí chci volat doktorce co a jak.

prdecek
2. kvě 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

dneska sem ráno zkusila změřit BT

moa
2. kvě 2009

pekne ranko vsetkym a hlavne pekny vikend
prdecek mala si pichnuty Pregnyl?teplotu mas pekne vysoku skus odmerat aj zajtra aka bude podla mna si tehu 🙂

ahoj dasi co tam u teba

prdecek
2. kvě 2009

ne pregnyl jsem nikdy neměla pichnuty

prdecek
2. kvě 2009

moa podle testů taky, ale podle tej krve asi ne, tak nevím
už mě bolí i prsa pěkně a ráno mi bylo divno od žaludku, tak fakt nevím co se semnou děje.

moa
2. kvě 2009

tak to je iste,ze to nie j ePreg ako som mala ja.tak to je jasne bol by v tom cert aby to nebola pravda 🙂
vsetko bude dobre skusk trosku odychnut chod dakam s drahym na vylet a trosku sa pokus na to nemysliet a v pondelok daj rano test a pojdes ho ukazat dokimu.to nemoze byt mozne aby ti 3 testy ukazovali pozitivne .mne sa raz stalo,ze mi ukazal pozitivne ,na druhy den som si dala dalsi a ten bol negativny.

mahulienka
2. kvě 2009

ahojte baby.chcela by som sa opytat na liecbu clostylbegitom.ja to beriem prvy krat.berie sa jeden mesiac a potom je tri mesiace pauza?ja som dostala estrofern,duphaston,clostil a k tomu inekciu pregnil.to som brala jeden mesiac.ma to trojmesacnu ucinnost?

lenka_bohousek
autor
2. kvě 2009

Ahoj kočky, jen v rychlosti nakukuji. Celý den jsme pryč, jen jsme se přijeli domů přiobléknout a zase jedeme. Dneska mi je celý den zima, jsem hrozně ospalá, všechno mě bolí, tak snad na mě nic neleze.

Mahulienka, clostil se může brát až 6 měsíců a podle mé dr. v těle nezůstává. Ale někteří doktoři tvrdí, že ano. Ale myslím si, že ho prostě dobereš a hotovo, v těle nic nezbyde 😉 Kdyby účinkoval ještě 3 měsíce, tak ho přece nebude jíst dál 😉

wolfskinka
2. kvě 2009

ahhojte ....

lenka ako ???

lenka_bohousek
autor
2. kvě 2009

Ahoj Wolfi 🙂
No kromě té možná nastupující chřipky jsem v poho, zatím žádné náznaky, že by se mimčo chtělo u mě usídlit. A co ty?

wolfskinka
2. kvě 2009

lenka no ja tiez zatial nic ... od utorka je len 5 dni tak ak sa usadzuje tak mozno dnes sa uhniezdilo, ak vobec ...

mahulienka
2. kvě 2009

dakujem lenka za radu.len neviem ako to ucinkuje v kombinacii clostil,duphaston a estroferm to som mala na jeden mesiac.a na konci mesiaca pregnil injekcia.

ma.ja
3. kvě 2009

ahojky clostilky 🙂
dneska v 11 jdu měřit úrodu folíků, tak doufám, že budu mít aspoň poloviční jako Lenka 🙂

dasa.77
3. kvě 2009

ahoj holky.

prdecku,ja to myslela s tim testem z krve tak,ze je spolehlivy,ale podle me u tebe ta hladina hCG stoupa o neco pomaleji,a tak se v krvi jeste neukazala.Kdy jsi na tom testu byla a kdy jsi mela ovu? Ted jsi nejaky 14d po OVU?

dasa.77
3. kvě 2009

maja......a kde to jdes merit? je nedele,nekde se pracuje i o vikendu?

dasa.77
3. kvě 2009

mam dotaz,na co je ultrogestan? ma stejnou funkci jako prednison? pomaha vytvorit lepsi prostredi pro spermie atd?
moa mi totiz psala,ze prednison je pekne svinstvo.

moa...............ahojky,ja tu uz nebyla,proto zadna odpoved a ted tu pro zmenu nejsi ty.Tak jaka byla vecerni prochazka? U me je porad vse pri starem.MS stale jeste nedorazila.Tak se tu mejte,kouknu pozdeji.Tak az kolem 18h.

moa
3. kvě 2009

ahojte kocky vsetkym krasne ranko aj ked pre mna smutne musim ist do prace.vcera som mala volno dnes praca a zajtra zasa volno 😉
a jeju konecne mi graf vyznacil ovu

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

tak teraz uz len cakat 😒 ci sa podarilo daco alebo nie.vajko bolo v piatok prasknute a sexikovali sme tak uz by aj daco mohlo byt konecne 🙂

dasi bolo super ,vcera sme si po dlhom case urobili vylet ku moru a juuj spalo sa super aj pocasie nam vyslo 🙂

lenka_bohousek
autor
3. kvě 2009

Krásné dopoledne 🙂

Majo, držím palečky, ať máš pěknou úrodičku 🙂

Dášo, utrogestan je to samé jako duphaston, bere se nejpozději druhý den po proběhlé ovulce a pomáhá růst děložní sliznici a uhnizďovaní embrijka. A bere se po dobu 10 dnů. A pak buď přijde ms anebo jsi těhulka. A je to vlastně hormon progesteron 😉

Mahulienka,kombinaci, kterou jsi popsala neznám. Ale vím, že některé holčinky tady mají clostil - pak cca v polovině cyklu injekce pregnylu, aby vajíčka praskly a pak od 16-17 DC duphaston (nebo utrogestan). A když nejsou těhu, tak příští měsíc v tom pokračují, takže si myslím, že všechny tyhle léky v těle nezůstávají.

moa
3. kvě 2009

kocky ja ked som bola v piatok u dokiho pozriet ci prasklo a prasklo ,tak mi doki povedal,ze mam ist domov a cely vikend snazilkovat.tak som mu povedala,ze v nedelu robim a on mi chcel dat papier do roboty aby som nesla a ostala doma v posteli 😀 tak toto sa mi este nestalo aby koli sexu som mala papier od dokiho 🙂

lenka_bohousek
autor
3. kvě 2009

Moa, tak to je dobré 😀
A vzala sis ten papír, abys mohla zůstat doma?

moa
3. kvě 2009

nie musim ist do prace mame 2ludi na Pn.myslim,ze toho snazenia bolo uz strasne vela mam taku svalovicu,ze ma boli skoro vsetko a moja polovicka tiez asi potrebuje nejaky cas na zregenerovanie 😀 ved sa tie spermiky ani nestuhaju doplnat pri 2-3denne 😀
graf mi ukzala high level a to sme este nikdy nemali
doki mi povedal,ze teraz uz musim prist tehu tak ho beriem za slovo a ak nie tak dostane 🙂
uvidime okolo 15-16maja budem testovat skor nie lebo mam zasa Pregnyl

vsetkym krasny den a ja letim do prace 😉

dasa.77
3. kvě 2009

jak se projevuje pregnyl na testu? ze by ukazal falesny pozitivni test?tak jsem to pochopila,podle toho,co psala moja.Ze se nebude drive testovat.

lenka_bohousek
autor
3. kvě 2009

Moa, taky si myslím, že sexíkovat za každou cenu nemá smysl a lepší je jít do práce a přijít na jiné myšlenky 😉

Dášo, pregnyl je těhotenský hormon a jeho účinky zůstávají v těle asi tak 10 dnů a když v té době budeš testovat, tak se ti objeví // na těhu testu, ale jsou samozřejmě falešné. Právě Moa minule testovala moc brzy, // tam byly, ale těhulka nebyla. Takže je lepší počkat min. 14 dnů od pregnylu 😉

dasa.77
3. kvě 2009

leni,dekuji,to mi doktor nerekl.Ale ja se stejne testuji az nedosatnu den,dva MS.Coz je asi 15 dni po injekci.musim jit varit,pozdeji sem jste kouknu.
cauky

lenka_bohousek
autor
3. kvě 2009

Dášo, nemáš za co. Já jsem taky zastáncem toho testovat nejdřív v den, kdy by měla dorazit mrcha. Holky jsou pak zklamané, když se třeba 4 dny před ms ukáže stíneček a ms nakonec přijde.
Nechte si chutnat, já jdu uklidit kuchyň a vyvalit se ven na sluníčko.
Paaaa 🙂

papus
3. kvě 2009

ahoj clostilky krásné pozdní odpoledne všem 🙂 dočtla jsem vás byli jsme na chalupě a vrátili se až teď tak jsem hned jukla co se tu stalo 😉

Prdečku to je mi s tebou záhada zítra se zeptej dr co a jak 😉