Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
11. kvě 2009

luuca viem aka bodecka ... ja som tiez taku mala kedysi a nevedela som sa na nu vynadivat

prdecek
11. kvě 2009

pěkně tady leje a bouří 😠

wolfskinka
11. kvě 2009

tu je slnko a hnusne teplo

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Prdečku a jak se na to tvářili v práci, že už zítra nepřijdeš?

Já už chci jít taky s mimískem na PN. Wolfi, mě furt bolí břicho jako sviňa a prsa taky, tak teda jsem zvědavá, co z toho bude 😒

wolfskinka
11. kvě 2009

lenka mi hovor ... ja mam stale nadute brucho, prsia sa mi nezmestia do podprdy, bolia ako fras brucho chvilu boli hcvilu neboli ako na kolotoci ... a od zaludka mi bolo zle .... ja uz fakt neviem ak su toto neni tehulkovske priznaky tak potom co ?

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

wolfi, tak to máme úplně stejné pocity. podprda je mi malá, kalhoty mě taky nějak tlačí, na obědě jsem nebyla, protože si připadám pořád hrozně plná...a jestli dostanu z toho všeho mrchu, tak teda budu pěkně nasr...á 😠

wolfskinka
11. kvě 2009

lenka tak to sme na tom uplne rovnako ..... 😀 😀

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

wolfi, teda jestli to fakt nevyjde aspoň jedné z nás, tak už nevím ☹

wolfskinka
11. kvě 2009

lenka a zabudla som chodim cikat kazdu polhodinu az mi to lezie na nervy ... a vzdy len trosicku .. no na nervy, nech je uz streda

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

wolfi, taky furt chodim cikat a taky vzdy jen trosicku, tak to jsme jasne tehule 🙂

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

wolfi, tak já se loučím a jedu domů, tam se můžu pěkně natáhnout na gauč a ne si mačkat břicho pod stolem.

holčinky, mějte se moc krásně, kdyžtak juknu ještě večer.

paaaaa a krásné odpolko 🙂

prdecek
11. kvě 2009

Leni no koukali 🙂 ale co jim zbývá ne? 🙂

ma.ja
11. kvě 2009

ahojky 🙂

ma.ja
11. kvě 2009

prdečku gratuluju strašně moc
lenka a wolfi to je jasný jste obě těhule 🙂

prdecek
11. kvě 2009

maja díky.

jasně že Lenka i Wolfi jsou těhule 😵

ma.ja
11. kvě 2009

jé prdeček ty už máš 6tt...to je krásný 🙂

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

ahoj májo 🙂
neboj, za chvíli už budeme mít všechny nějaký tt u jména, ale to už budeme v jiné diskuzi 🙂

michamicha
11. kvě 2009

ahojky,

jsem se dneska objednávala na ten utz, tak jdu 20.5. v 7:30, zvedla mi to pěkně nepříjemná sestřička ☹ a nechala mě čekat na telefonu skoro 5 minut, než si tam něco dodělala 😠 a řekla mi jen, že před tím IUI má manžel dodržet 2 dny abstinence, ale už mi neřekla, jestli se mnou má jít na ten utz nebo ne 😠 jsem četla na netu, že když jsou na utz folíky dost velký, tak mi píchnou pregnyl a do 72 hodin by měla proběhnout inseminace...tak jsem z toho jelen 😕

papus
11. kvě 2009

krásný večer clostilky 😉

Prdečku gratuluju těhulko to je super 😵

jerryjanka
11. kvě 2009

ahojte
micha - na utz nemusi isť s tebou
len na tu iui - lebo bude asi hodinu dve pred iui robiť odber spermií
ale na utz nemusí
no moj chodí so mnou zo zvedavosti

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Ahoj Micha, teda někdy je to hrozný, jak je ten lékařský personál ochotný, to pak člověka přejde chuť něco dál podnikat ☹
Na UTZ můžeš jít sama a až na IUI půjde partner s tebou, většino co holky psaly, tak partner jde dřív, odevzdá matroš, oni tam vyberou ty nejlepší spermoše a pak přijdeš ty a už je budeš mít v bříšku 😉

Šárko, ahojky, tak jaký jsi měla den po tom dlouhém volnu? A jak je to s tebou, bereš ještě clostík nebo už se chystáte na IVF?

Čauky Janka a jak jsi se dneska měla ty?

michamicha
11. kvě 2009

jerry, si taky myslim, přijde mi zbytečný ho tahat sebou na půl 8 ráno (chodí do práce až na 10), aby mi pak třeba dr. řekl, že folíky jsou malý a ještě pár dnů počkáme...

jerryjanka
11. kvě 2009

lenka - no dnes nič moc akosi mi je blbo
ale baby mna stale nebolia vaječníky :-O fakt nechapem
a to som 10 DC

papus
11. kvě 2009

ahoj Leni clostík už nemám jdu ve středu k dr měla by mi naplánovat stimulaci na IVF jsem zvědavá 😉 co ty jak se cítíš doufám,že těhulovsky? 🙂

jerryjanka
11. kvě 2009

joj ja idem do caru vo štvrtok
na utz 😀 som zvedava snad tam bude aspon jeden dva

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Šárko, takže jdete teda už rovnou na IVF, to je škoda, že clostík nepomohl. Ale třeba než začneš stimulovat na IVF, tak otěhotníš přirozeně 🙂 Moc bych ti to přála 😵

Já nevím, jestli se cítím těhulkovsky. Ten podbřišek mě bolí jak před mrchou, akorát když mám mrchu, tak mě bolí jeden den a teď už třetí. Jsem nafouklá jako balón, dneska jsem ani nejedla, jak je mi divně, až teď doma a to už šlo hned spodem ven. Tak nevím, jestli to spíš nebude nějaký střevní chřipka než těhu ☹

Janka, když jsi 10 DC, tak je ještě čas, ovulka bývá až tak ten 14-15 DC a vajka ještě dozrávají a buď ráda, že tě nebolí vaječníky, máš aspoň klid. Já si myslím, že není podmínkou, že musí bolet vaječníky, když vajka zrajou.

jerryjanka
11. kvě 2009

lenka ja netvrdim že je to podmienka len skratka mna bolievaju vždy aj ked som clostil nebrala - a bolievaju ma tak od 6-7 DC minule ešte skôr
tak uvidime čo povia dochtor 😀

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Janka, úplně tě chápu, však já se vždycky taky pozoruju a srovnávám, jak to bylo minule a že teď je to jinak.
Dochtor určitě najde min. 2 superfolíky 🙂

jerryjanka
11. kvě 2009

no veru bliži sa čas velkeeeeeeeeeeeho snažilkovania 😀

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

no myslím, že stejně snažilkujete každý den, přece nebudete čekat až na ovulku 😉 😝 😀