Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
13. kvě 2009

leni uvidis vsetko bude ok 🙂 netrap sa popredu

michamicha
13. kvě 2009

tak jsem dala jen na chvilku do alba tu naší sedačku 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
pak jí zase smáznu 😎

ma.ja
13. kvě 2009

michamicha...sedačka moc pěkná a koukám, že máme i stejný vkus na kočárky 🙂

moa
13. kvě 2009

micha pekna pozvem sa na navstevu posediet alebo polezat 😀 vyzera pohodlna a pekna

michamicha
13. kvě 2009

😀 😀 😀

vendy05
13. kvě 2009

dobrý večer clostilky 🙂

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Micha, sedačka vypadá dobře 🙂

Ahojky Vendy, jdeš nám naprskat bacílky? 😉

vendy05
13. kvě 2009

Leničko ty už je nepotřebuješ jak tak dočítám 🙂 😵
Micho pěkná sedačka co to je za materiál???

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Vendy, radši jo, fakt je to jen malinký stíneček a na jiném místě, než bývá u jiných. Nějakou fotku stáhnu z netu a domaluju tam, kde mám tu čárku já.

vendy05
13. kvě 2009

Leni na to vůbec nekoukej kde ta čárka je, na tom podle mě nesejde, hlavně že tam je 😵 😵

moa
13. kvě 2009

leni aj si nasla ten kablik nakoniec

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Moa, kablík se asi vypařil. Mildovi jsem vynadala a on sám netuší, kam ho dal a prostě po celém bytě není. Doufám, že ho s něčím nevyhodil.
Zrovna i čtečku karet mám v práci, tak ani přes ní to nestáhnu. Takže kdyžtak až zítra, až si jí vezmu domů 😉

Kočky, jdu do sprchy a chrnět. Zítra mě čeká další náročný den v práci, kdo ví, jak zase budu v noci spát, tak už jdu do postele.

Hezky se vyspinkejte a kdo budete zítra testovat, tak vám držím palečky a těším se na //.

Dobrou noc 😵

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Holky, tak jsem našla nějaký testík a černě jsem do něj domalovala, kde se ukázala ta čárka mě. Je to fakt nějaký divný, nikdy jsem neviděla, že by byly tak blízko u sebe. A fakt si myslím, že to je nějaký kšunt a zítra zkusím další a nic tam nebude.
Za chvilku ho dám do albíčka 😉

vendy05
13. kvě 2009

Leničko čekám čekám 🙂

vendy05
13. kvě 2009

Leni teď jsem na to koukala a já tedy věřím, že to není zmetek,ale pozitivní těhotenský testík a vy čekáte miminko 😵

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Vendy, kéž by to byla pravda. Uvidím ráno. Když už ty testy doma mám, tak je vyzkouším. A jestli nečekáme miminko, tak ať mrcha kouká přijít, protože příští pátek odjíždím na dovolenou a nerada bych mrchu vláčela sebou ☹

vendy05
13. kvě 2009

Leničko jeeee první dovolená ve třech 😵 😵

moa
13. kvě 2009

jej vendy to si velmi pekne napisala ,,a vy čekáte miminko ;to je pekne aj ja chcem 😉

vendy05
13. kvě 2009

moa však se taky dočkáte, musíme se všechny přesunout do "těhulky clostilky" 😵 😵

moa
13. kvě 2009

tak to mi drz palce ja testujem zajtra rano to bude 14DC a presne 14 od pichnutia Pregnylu,tak dufam,ze ak tam budu// tak budu moje a nie po injekcii ako minule 😉

vendy05
13. kvě 2009

😵 😵 moa a kdy ti neměla přijít ta hnusná mrcha??? jinak palečky držet budu, teda to bude zítra novotěhulek

moa
13. kvě 2009

no ona nema prist v sobotu.2dni pred to by uz mohlo na teste daco ukazat nie?ty si testovala az ked si nedostala alebo aj pred nou.
som si kupila rovno 2balenie pre pripad 😉

vendy05
13. kvě 2009

moa já jsem testovala den po vynechání 🙂

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Moa, viď, to je krásné - vy čekáte miminko. Zítra nám tu řekneš ty, že máš dvě čárky, no to bude krásné 🙂

Tak a jdu, už sotva držím oči.

Všem přeji hezkou dobrou noc a ráno se ozvu, co jsem vytestila. Hezké sny, pa pa pa 😵

moa
13. kvě 2009

ja skusim zajtra stratit aj tak nema co a mozno buedm mat stastie 🙂
kedy sa ti zacali prejavovat nejake tie tehu priznaky?

moa
13. kvě 2009

leni dobru riadne si odpocin aby rano ked vstanes bola pripravena na krasne // 🙂

vendy05
13. kvě 2009

Leni dobrou noc a zítra budu držet palečky 😵
moa asi ještě ne 😀 já nevím, já na sobě nic moc nepozorovala, sice teď už se mi trošku zakulacuje břicho, ale nijak zvlášť jinak se necítím... a na začátku, prsa mě neboleli, břicho taky nijak zvlášť jen jako před ms a nevolnosti taky ne, takže bez příznaků 🙂

dasa.77
13. kvě 2009

ahoj holky,pozde ale prece.

moa
13. kvě 2009

sa pytam preto lebo mne kazda moja kamoska vzdy hovorila uvidis ako ta budu boliet prsia,uvidis ako budes vracat ani chodit nebudes moc lebo ti bude tak zle...atd
a potom som citala na nete a c knihach,ze nie vzdy to tak je.dokonca niekedy sa stane,ze zena to ani riadne nespozoruje az po dlhsom case 🙂
tak u teba ja to teda ok .uz so robila album ci este nie

dasa.77
13. kvě 2009

gratuliji spagatici ke dvema carkam.Leni,zitra rano tam urcite budou.

a co ty,moa.................jak jsi na tom?