Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ma.ja
10. čer 2009

hezký den berušky 🙂

dasa.77
10. čer 2009

Ahoj holky,docitam vas

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Moa, stejně jako Wolfi, dětské věcičky nebudu nakupovat už právě z pověrčivosti. To víš, taky po nich koukám, ale nechám to, až budu těhulka 😉

Shaarka, já mám clostík 1x denně a vždy jsem měla min. 3 folíky. Každá z nás reaguje úplně jinak.

Wolfi, ty ale píšeš pěkně po česky 😉

Kami, měla jsi s tím testováním ještě počkat a hlavně lepší je to ráno, to je v moči vyšší obsah HCG. A tvůj drahoušek ti koupí jistě další testík a když ti nepřijde mrcha do neděle, tak bych to v neděli ráno zkusila 😉

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Čauky Marcelko a Dášo, jak jste se dneska měly?

papus
10. čer 2009

ahoj Berušky tak jsem dorazila dom a mám toho plnou hlavu prohlédl mě docent a viděl vpravo 3folíky 11,9,11 a vlevo jeden 11mm ten 4 z prava neviděl asi se někam schoval shrnul to takto:folíci rostou pomalu měli by za den vyrůst o dva mm mě vyrostli jen o jeden s tím,že sliznice roste hezky dnes 8,tak mi nasadil dnes 4ampule 2fostimonu 2merionalu do toho orgalutran 1 to samé zítra a v pátek....v sobotu pregnyl a odběr v pondělí tak mám dávky jak pro vola a tuto stimulaci jsem vyčerpala 30dávek a těch pět fostimonů jsem měla ještě doma z minula takjsem nemusela platit říkal,že odběr v pátek by bylo brzo a ta sobota možná,ale raději to jistí pondělkem.....říkám mu,že mám dnse ten hlen a,že mě píchá vpravo až do kříže zda už nemám ovulku on říká,že hlen nevadí to je normální a ovulka snad nebyla do toho pondělka asi prasknu jsme nafouklá čím dál víc...a do toho ty nálady no děs běs.............

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Ahoj Šárko, teda jo, to máš fakt dávky jako pro vola, to už teď musí zabrat a folíci narostou 😉
A snad když tě zkoumal, tak by poznal, jestli už nebyla ovulka. To by bylo blbý, abyste to propásli.
Musí být dost hrozné být takhle hrozně nafouklá a trpět s tím v práci, už aby to vzalo konec, viď.

dasa.77
10. čer 2009

Ahojte.Tak mam docteno.Ja se mela docela normalne.Pred chvili jsem si dala kureci kridelka.A jeste uvazuji nad stehynkem. 😝 Od pondelka do dneska jsem delala jen do 3,zitra a v patek uz do 5.Jako vzdy. 😠 V zime je mi to jedno,ale jak je krasne,co v praci.Jenze,potrebuji chechtacky,posledni dobou mam stale malo.Navic jsem mela dva tydny nemocenskou,takze vyplata nebyla mizerna,ale jeste mizernejsi,nez mizerna ☹

Doma mame stale tichou domacnost.Muj trucuje jak maly Jarin.5 vet za den a i to je moc.Opet si nevzal jidlo.Ja to musim nejak napravit,nerada dolizam,navic si myslim,ze hnusny byl ON,ne ja.Jenze za par dni budu potrebovat pana tvorstva.Oplodnovaka.Pripad mi,ze chce trucovat az do dalsi OVU.Ale dnes jsem teprve 4DC.

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Dáši, teda to vám ta tichá domácnost drží dlouho. U nás maximálně půl dne a už Milda přijde a nenápadně se vtírá. No ale ty rozhodně nebuď ta, kdo by to měl napravovat, on byl k tobě ošklivý, tak to ještě vydrž. Do ovu je daleko a do té doby už budete určitě zase "kamarádi" 😉

dasa.77
10. čer 2009

jojo,kamarad taky rad 😀

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

No právě, on už to bude brzy potřebovat a sám se přihlásí 😀 😀 😀

dasa.77
10. čer 2009

jen aby vedel,kde se ma prihlasit

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

ale prosím tě, co tě to napadá, přihlásí se u tebe a basta fidli 😝

dasa.77
10. čer 2009

taaak,uz se to lepsi,prave si dava kuratko.Jo jo,laska prochazi zaludkem.

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

no vidíš, hlad na chlapy vždycky platí a za chvíli už se k sobě budete tulit 🙂

dasa.77
10. čer 2009

SMRAD jeden,prave jde

dasa.77
10. čer 2009

😀
a co ty,stale spinis?Kolik by mela byt slinice v dobe OVU?

dasa.77
10. čer 2009

sliznice,rovnou jsem mohla napsat silnice 😀

roste taky jak foliky,2mm denne? Nekdo ji tady mel zase moc vysokou.To pry taky neni dobre.

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

teda ty o něm mluvíš 😀
špinila jsem ráno a přes den zase nic.
a bohužel nevím, kolik by měla být sliznici v době ovu, mě vždycky dr. říká, že jí mám pěkně narostlou a myslím, že jsem někde četla, že aspoň 8 😉

dasa.77
10. čer 2009

Smrad,jako ze je jak male decko.A bez utrose ti sliznice nerostla?

moa
10. čer 2009

ahoj dasi my sme sa tu uz davno nestretli jak je?

teda to vam poviem ja ani nepamatam kedy som sa povadila s mircom 😒 akosy sa nemame preco.ale trosku som ja zacala v sobotu mali sme 9mesiacov co sme zobraty a videla som nadherne topanky biele ,v zivote som biele nemala a boli na zlave tak mi ich kupil a bol ku nim aj kabelka ,jjjuuj fantazia ale ta bol draha a on ju chcel silu mocu kupit,tak som mu za to trochu pohundrala,ze co sa nacisto blazni 😒 a to vsetko

neviem ako vy ale my aj ked sa nahodou pohadame potom mam najradsej to udobrovanie 😀

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Dáši, to jsem pochopila, že to myslíš,jako že je jako malé děcko. Prostě chlap, co můžeš chtít 🙂
Bez utroše mi sliznice krásně rostla, mě ho dala dr. na udržení případného těhu. Jenže žádné těhu se u mě nekoná, takže utroš neměl co držet ☹

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Moni, na hádkách mám taky nejraději udobřování 😀

dasa.77
10. čer 2009

moa,ahoj.
Uz jsem si zvykla,ze na sebe nemame stesti.Ja jsem vcelku v poho.Ani nebylo moc breku.Nejak to samo preslo,jen nejsem plna elanu jako predtim a par dni jsem tady nebyla.Nebo jen nakoukla a sla.Asi je to jeste porad nekde uvnitr.Hadky jsou asi vsude,moje kolegyne z prace se hada kazdy tyden,nekdy i denne.A to je pry poradny rev.Jo,jenze jsou spolu o deset let dele 🙂
Muj se teda moc nehada,ale nekdy je poradny protiva.Normalne zvysuje hlas,kdyz ja na nej nervu,ale mame vymenu nazoru.Ja tomu rikam,ze on kráká.

dasa.77
10. čer 2009

Holky,hezky si tu povidejte,ja jdu ven,jeste je krasne,jdu si hrat z pejskem.Ma oblibenou hracku,tenisak.Divim se,ze jeste vydrzel.Jinak vsechny hracky ma na 5 minut,tak uz nic nekupuji.A jak vidi kopacak,je uplne v tranzu.Kdyz se k nemu dorve,tak uz ho nechce dat.Otevre tu svou garaz a nese si ho pryc.Myslim hubu.Tak se mejte,mozna jeste nakouknu,tak po 8.

PAPA

dasa.77
10. čer 2009

s pejskem

papus
10. čer 2009

Leni to teda jsou dávky....snad to bude vše ok...v té práci to je horší zítra jdu do Kbel a pak i k sobě,ale v pátek nejdu budu do pondělka doma před OPU a v uterý uvidímjak mi bude tak bud půjdu nebo ne 😉

moa
10. čer 2009

dasi tak to mas este ok ten moj ani ten hlas nezvysi a to ma niekedy este viac rozculi,ked uz sa nahodou stane ,ze sa pre daco pochytime.on je taka strasne kludna povaha.jeho teoria je preco si pekne chvile nicit hadkou ,ked sa mozeme o tom normalne porozpravat 😉
no len ja som trochu vybusnej povahy niekedy ani neviem ako je mozne ,ze nam to tak pekne funguje 😀

mala by si ist dakam na dovcu trochu si oddychnut a precistit hlavu by ti to pomohlo.
my sme boli minuly vikend a bolo super,oddychli sme si a nabrali nove sily a hlavne pozitivne myslenie

lenusik to pre to udobrovanie bych sa hadala aj kazdy tyzden 🙂

moa
10. čer 2009

ja mam napad pridite ku mne na navstevu riadne sa opijeme ,odreagujeme a potom sa nam urcite rychlejsie zadari 🙂
a chlapov vyhodime z domu na ten cas 😀

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Dáši, tak si to s hafíkem hezky užijte 🙂

Šárko, tak aspoň že od pátku už nejdeš. Koukej se šetřit, přece jen je to záhul pro tělo 😉

Moni, tak takové udobřování bych taky mohla každý den 😉
A ani nevíš, jak ráda bych se za tebou vydala. Bylo by to super, přijet za tebou všechny snažilky a opít se a odreagovat. Já už se neopila, ani nepamatuju a někdy je to fakt třeba, pěkně bez chlapů si pročistit hlavu 😀

kkamca
10. čer 2009

Ahoj..tak jsem vyvětrala hlavu a dočetla vás.. 😕