Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
4. dub 2009

Ahoj ma.jo, to víš, my vydržíme, jen kdyby to netrvalo tak dlouho 😠
Taky už chci mít místo bříška melounek, už se na to těším 🙂

Co jsi dneska dělala, taky jsi prováděla doma jarní úklid?

ma.ja
4. dub 2009

Jen malinko, příští týden se chystáme malovat ložnici, vymyslela jsem si přestavět nábytek, a minulý týden jsem v Ikee objevila krásnou polici - místo nočních stolků, tak jsme dnes měli pěknou honičku. Bolí mně záda... ale udělali jsme všechno, co jsme chtěli. I jsem miláčkovi upekla makovej koláč, má boule za ušima ještě teď 😀

lenka_bohousek
autor
4. dub 2009

Teda, to jsi vymyslela pěkný plán na velikonoce 😉 Ale zase budou 3 dny volna a to už se toho dá víc stihnout. Takhle se honíme v sobotu a v neděli a do práce pak jdeme jako mrtvoly 😀

ma.ja
4. dub 2009

no dneska jsme měli pěknou honičku...zítra se bude odpočívat. V 10,30 jdu na UTZ změřit folíky, jsem zvědavá...
Leni kolik cyklů máš naplánováno s clostíkem?

ma.ja
4. dub 2009

zatím se loučím, jsem péct buřtíky...ještě nakouknu

eloana
4. dub 2009

ahoj holky🙂 my dnes byli v zoo -same deti a tehule. za chvili se chystam na tu pohotovost aby mi to pichli.)tak doufam ,ze nebudou mit kecy

remeli
4. dub 2009

ahojte 🙂

tak ja sa hlasim opat s rovnakou teplotou

http://www.fertilityfriend.com/home/26435c

uz som myslela ze je sekly teplomer ale nie je 😀

eloana
4. dub 2009

tak dobry domluvila jsme si to s kamaradkou.) tak nemusim na pohotovost

moa
4. dub 2009

caute kocky som tu len na skok akurat som dosla z prace hodila som to na net tak kuknite ,budem tu potom zasa zajtra

kikina666
4. dub 2009

ahojte ... tak uz som dorazila .... mame tu nejaku novu tehulku ???

eloana
5. dub 2009

ahoj holky ahoj kika -noo ceka se na tebe 😉 jinak nevadi kdyz pregnyl nebyl presne v 21 ale o neco drive??? stejne to je plus minius za 36 hodin ne?

mannerka
5. dub 2009

ahoj kikina 😉
ako? oddychnuta? tehu? 😉 ja viem, ze je este skoro, ale bolo by to super, nie? 😵 😉

mame jednu tehulku = kiki24 sa tesi z dvoch ciarok 😵
a mame jednu potencialnu = remeli, teplotky ma stale hore, ale zatial testik negativny, tak caka a testuje a meria, tak uvidime.

eloana
o kolko skor ti ho kamoska pichla?

eloana
5. dub 2009

mannerka asi o ctvrt hodiny -neco po pul devate ja tam nechctela tak dlouho otravovat🙂)))

mannerka
5. dub 2009

eloana
podla mna tych 15 minut je OK 😉 , keby sa jednalo o 1-2 hodiny, ta by bolo podla mna blbeee...ale takto by som sa nestrachovala 🙂

eloana
5. dub 2009

jj diky no po pul devate mi to pichla . si rikam ,ze treba ani na te pohtovosti by to nepichli presne v 21. si myslim ,ze ovulace nastame plus minus za 36 hodin

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

Přeji krásné ráno, u nás je opět nádherně 🙂

Kikina, vítej zpět z dovolené, doufám, že jste pořádně sexíkovali a vrátili jste ve třech 😉
Novou těhulku tu máme, Kiki24 😵

Moa, koukala jsem na ty ovu testy, nejsilnější čárka se mi zdá na tom prvním - č. 3 😉

El, tak pregnyl máš v sobě, doufám, že to moc nebolelo. A jak se cítíš?

Mannerka, ahojky 🙂

eloana
5. dub 2009

ahoj leni🙂) jj docela v pohode ale boli me zadek 🙂)) pichla mi ho nakonec kamaradka ,ale prave asi o necelych 20 minut drive neb jsme tam necjhtela na noc otravovat tak prave se tu ptam zda to nevadi🙂)

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

El, to hodně holky říkaly, že je bolel zadek. A taky si myslím, že 20 minut nevadí, že i hodinka by nevadila 😉

eloana
5. dub 2009

jinak u nas zatazeno asi takove teplo nebude

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

Tady je nádherně, jako včera. Už jsem vyhodila ven peřiny a jdu pověsit prádlo. Ale hlásili, že dneska může i pršet, tak uvidíme. Hlavně že už není sníh a mráz. A co malá a opar, už je to pryč?

remeli
5. dub 2009

ahojte, tak ja som dnes klesla
😖

http://www.fertilityfriend.com/home/26435c

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

Ahoj remeli, na kolik jsi klesla, v grafu to není vidět, je to jen do soboty?

mannerka
5. dub 2009

ahoj leni 😉

remeli,
teplotky na tvojom grafiku vidim iba do vcera, tak nevidim, ako isla teplotka nizsie 😕
Nebud smutnucka, podari sa to, mozno neskor, ale urcite 😉

miluse
5. dub 2009

Krásné ranko,

no mě taky nějak FF blbne vůbec mi tam nechce vyznačit dnešek 🙄 tak nevím co se děje a pořádně ani nevím co mi to tam píše za varování, jednou jestli jsem si udělala test a pak něco o tom, že by teplota klesla tak jestli náhodou nemám periodu, či co 😕

Jinak u nás je dneska tak trošku pod mrakem, ale teplo, kde je to krásné včerejší azuro a sluníčko 😨

remeli
5. dub 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/26435c

hej blbne tak len stlac pripomenut neskor a pusti ta to do kalendara

mannerka
5. dub 2009

ahoj miluska 🙂

baby u nas je zatial krasne slnecno 😵
Dufam, ze to takto bude cely den, bo sa chystame do lesika na opekacku, tak sa tesim 😉

eloana
5. dub 2009

leni opar se hezky hoji -asi pomohl ten laiser -ale nevyhoda ze to ma pod nosem a jak smrka vzdy si to strhne:( rika ,ze ji to dost boli

lenka_bohousek
autor
5. dub 2009

Remeli, tak už je to v pořádku. Mě teda FF dnes neblbnul, ale včera jo 😠
Ale neztrácej víru, i když nebude mimi nyní, tak jednou bude a třeba už příští měsíc 🙂

Čauky Miluško, koukala jsem, že teplotka ti pěkně stoupá, tak jen tak dál a ještě výš a hlavně vydržet 😉
Mě teda FF nic nenapsal, akorát fakt si musím udělat čas a nastudovat, proč jsou tam teď kostičky místo koleček, kdo ví, co to znamená.
http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd

A u nás je fakt stejné azuro a sluníčko jako včera, rychle dožehlím a jdu se vyvalit na balkon. Dneska nemusím vařit, máme od včera, tak je to super. A odpolko jedu na kole, tak už se těším 😉 😉

eloana
5. dub 2009

Holky jinak se usilovne snazime az manzel v patek prolomil rost 😀 😀