Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kikina666
26. bře 2009

miluse drzim palce na utz ????

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

Ahoj luuca2, to víš, že se nezlobíme, vítej u nás 🙂
To je divné, že ti dr. nechce udělat UTZ, vždyť to je i kvůli tomu, aby odhalily případné cysty.
Ovulka 10 - 11 DC se mi zdá brzy, s clostíkem bývá až tak 15-16-17 DC a když druhá čárka na ovu testu je slabá, tak to znamená, že ovulka není, ale blíží se. A včera tu psala Vendy, že měla ovulku dokonce až 19DC myslím, koukni se na předchozí stránku 😉

eloana
26. bře 2009

holky ja s ovu testikama toho moc nevyhrala -carka byla od 10 dne ale az do 15 byla stale slabounka -delala jsem to ob den takze jsem to mozna prosvihla ,ale testu jsem mela malo. podle HP funguju i podle hlednu -bazalni teplotu nemerim. ale na ovu testech jsem mela fakt jen slaboulinkou carku -kolem 14 dne byla viditelnejsi ,ale rozhodne ne tak silna jako kontrolni

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

El, právě, já sice ovu testíky dělám, ale moc na ně nespoléhám. Začala jsem včera, druhá čárka tam byla slabší a je mi jasný, že taková bude i dnes a zítra a v sobotu by měla být ovulka, tak možná zesílí. Právě je lepší, když doktor udělá UTZ. Ale bohužel je hodně doktorů, co ho nedělají a přitom v letáku ke clostíku je napsáno, že by pacientka měla být kontrolovaná 😒

eloana
26. bře 2009

ja si je taky delalla rano -a u ovu testiku to ma zas byt odpoledne az navecer🙂
spis az kontroluji kdyz mas jit na iui a ten zbytek prave zalezi na doktorovi ,ale spolehaji se ze ti to clostil asi vyvola kopud neni ovu. Ono cim vic se clovek sleduje🙂 ja uz se radeji nesleduji neb treba tehu priznaky mam kazdy mesic 😀

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

El, jj, ovu testík taky dělám odpoledne. A je fakt lepší, když to sleduje doktor. No a když doktor nechce dělat UTZ, tak prostě snažilkovat obden a pak se nechat překvapit, až nedorazí ms. Ale je pravda, že já mám taky každý měsíc těhu příznaky a pak přijde mrcha 😀

luuca2
26. bře 2009

Tak to koukám, že z těch ovu testů toho taky asi moc nepoznám 😒 . No nic, prostě obden na to hupsnem a třeba se povede. A znáte chlapy. Když nemají náladu a chuť tak se jim do tulení nechce. Už jsem si několikrát vyslechla: Už jako zase?? 😠 . Oni to tak neberou, ale já vím, že by to zrovna mohlo a on nechce. Prostě někdy je to na zabití.

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

Luuca, to máš pravda, chlap když si postaví hlavu, tak nedá 😀 Jsem tady už holkám psala, že ten můj říká, že si připadaný jak "semennej bejk" . Prostě jak píšeš, tak jsou někdy na zabití.

luuca2
26. bře 2009

Jako kdyby je někdo dělal přes kopírák 😀 . No ale dneska mám slíbeno, tak jsem zvědavá jestli dá nebo nedá 😀 . Myslím, že jo. A když chlap potřebuje ulevit tak to jo to musí bejt, chudáček by bouchnul 😲 .

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

Fakt jako přes kopírák 😀 A o tom bouchnutí, třeba když mám mrchu, tak to už je 3. den nervózní a ptá se, kdy ho připustím. Tak jednou už mě tak štval, že jsem ho poslala do koupelny a to se pak milostpán urazil 😅

eloana
26. bře 2009

no to manzel na me taky ze chci stejne jen sperma 😀

ma.ja
26. bře 2009

ahoj holky, to je síla, koukám, že jsou ti naši drahouškové fakt všichni stejný 🙂

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

Ahoj ma.ja 🙂
Fakt, jsou všichni stejní a kdyby si teď četli, jak si o nich píšeme, to by byl hned oheň na střeše 😀 😝

ma.ja
26. bře 2009

tak jsem ráno sezobla první clostík, nahlásila, že teď budu pět dní protivná, můj drahý protáhl ksichtík, že prý nene 🙂 tak jsem zvědavá. Konečně mám pocit, že se na naší cestě za mimi začíná něco dít.

El: koukala jsem, že jdeme stejně na UTZ, taky se budu objednávat na pátek 3.

eloana
26. bře 2009

ma.ja jj akorat jsme se omylem objednala az na 10 -nastesti jsem si to uvedomila v cas🙂 kalendar jsem misto o stranku otocila o dve🙂 jinak costil beru az od zitra- jdu na utz 10 den neb v sobotu tam nejsou

ma.ja
26. bře 2009

El: když jsem četla, jak jsi včera počítala, tak jsem se musela smát. Když jsem si přinesla Clostík z lékárny, tak jsme nad tím dumali s miláčkem oba, 🙂 dokonce jsem počítala na prstech 😀 😀 😀 , ale maj to spočítaný správně 😀 😀 😀

eloana
26. bře 2009

😀 no jo jsem si pripadala jak debil- a na prstech jsem pocitala taky pac na vejsce jedine s kalkulackou 😀 ja jsme sice spocitala 5 dni ale do kalendare jsem odpocitala 7(a pak to nevychazelo) - nevim prepracovana nejsme -asi blbnu na materske -ono 2 roky jsme si vystacila se slovni zasobou mama ,tata,pau ,hamu 😀

ma.ja
26. bře 2009

to je krásný...mama, tata, papu....
já už jsem třetí týden na neschopence, za chvilku jdu k doktůrkovi, doufám, že ho už přesvědčím, že už jsem zdravá a pustí mne do práce, mezi lidi...už mi to chybí

eloana
26. bře 2009

taky bych potrebovala mezi lidi🙂 nevim bud bude druhe nebo prace🙂 jestli nejakou sezenu

ma.ja
26. bře 2009

určitě bude druhé! Musíme tomu věřit!!!
Mně taky moje práce občas leze na nervy, ale jsem ráda, že ji mam. Všude je něco!!!
Jdu si dát sprchu, namalovat obličej a hurá k dr. Venku chumelí, až to hezký není, fuj
zatím pa

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

Holky, čtu si o tom vašem počítání - já na tom byla stejně, když jsem přišla s clostíkem z lékárny, chvíli mi trvalo, než jsem to vykoumala 😀

eloana
26. bře 2009

😀 no jo pritom logicky to maji asi vypocitany na ten cyklus co🙂

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

El, malá už je doma ze školky nebo dneska nebyla?
A co vaříš dobrého k obědu?

eloana
26. bře 2009

leni byla od pul osme do 10- dnes jsem nevarila varila tchyne -je doma po operaci. a ted si sly spolu lehnout🙂

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

el, ty se máš, někdy je to fajn, když uvaří někdo jiný, máš pak najednou spoustu času, když se nemusíš zdržovat v kuchyni. my už s kolegyněmi razíme na obídek, dneska mám žemlouvku, už se těším. tak tobě taky dobrou chuť a zatím pa 🙂

a dobrou chuť i všem ostatním clostilkám 🙂

eloana
26. bře 2009

ja mela svitek s maemeladou🙂 joo nekdy ot je dlouhe jeste kdyz je takove blbe pocasi jsme rada ,ze si ji nekdo vezme -manzel pracvuje od nevidim do nevidim............

rina1
26. bře 2009

Zdravim holky, tak ja jsem dnes nafoukla, dnes posledni den Clostilu, mam pocit, ze se mi tam delaji maxi vejce. 😵
A kdyz dovolite pridam se do tabulky:

Kri (30) - 1. IUI (clostil, ovitrelle, utrogestan), IUI 6.2., test dle MS 22.2. a dle pokynů (3 týdny) 17.2., // 11 DPO a stále sílí, 24.2. krevní test- potvrzeno těhotenství HCG 1 661! HURÁ!!!, UTZ 2.3.-bublinka má 13,6 mm, UTZ 16.3. mimísek má 11,9 mm a buje mu krásně srdíčko

Vendy05 (22) - 6.cyklus clostil (Utrogestan + poslední 2 cykly Pregnyl),folikulů 5, ovu pátek 13.2., 3.3. // na těhu testu, 5.3. HCG přes 600, 18.3. UTZ už máme srdíčko, jsme 6+4tt a mimísek má 4 mm

Lenka (34) - jeden cyklus bez clostilu (předtím 2 cykly s clostilem), 27.2.-15DC UTZ, folikul vpravo 32 mm, vlevo 37 mm,ovu 28.2.-1.3., test 14.3. negativní (taky je rozbitej), MS 14.3. po obědě; 3. cyklus clostil - UTZ 27.3.

Miluška (30 ) - jeden cyklus bez clostilu (předtím 2 s clostíkem),15.3 MS, 19.3. první návštěva CAR, 26.3. kontrolní UTZ a sdělení zda se bude konat IUI

Gucci (28) - 3. IUI (clostil) se nekoná, dva folikuly vpravo (neprůchodný vejcovod), 1. IVF duben 2009

Prdecek (22) - 1. cyklus clostil (5DC - 9DC) a Utrogestan (16DC - 26DC), test 27.2. negativní, test 2.3. negativní, 3.3. mrcha, 2. cyklus clostil 0-0-1 (5DC - 9DC) a utrogestan 0-0-2 (16DC - 26DC)

Monara (26) - 4. cyklus clostil (Utrogestan 20. - 26. DC), 11.DC folik žádný

Denous (36) - 2. cyklus clostil - 9.2. folikul 6 mm po proběhnuté ovu, MS 17.2., dále bez clostilu, málo pohyblivé spermie

Jara - 1. cyklus clostil - UTZ 12.2. - 3 folikuly, MS 27.2.

Carmenuska -(25)-2.cyklus clostil-duphaston,2folikuly napravo 11dc 18 a 16mm,nalavo cysta dosledok hyperstimulácie 49mm, ovulka 16.-17.3 prebehla

Beruskaveruska - (32) - 1cyklus clostil - pregnyl od oka cca 12DC (duphaston 15-25DC)

Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI (17.2., test 3.3.), (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC), kontrola v CARu 27.2. - HCG 0; 3. IUI 13.3.

Mannerka (28) - 1.cyklus clostil - UTZ 14DC folikul 27mm - UTZ 16DC filokul nepraskol-vstrebava sa->bez ovulky, MS dorazila, od 20.3. 2. cyklus clostil

Kikina666 (33) – Sanatorium Helios v Martine – 1. cyklus clostil - UTZ 23.3.
Doposud:
09/2005 klasicke tehu
10/2005 potrat hcg neviem
04/2006 biochemicke tehu klasicky hcg 4.5
09/2006 clostylbegytova stimulka neuspesne
10/2006 IUI neuspesne
11/2006 clostylbegyt stimulka neuspesne
07/2007 laparoskopia
10/2007 IUI neuspesne

Rina1 (37)-Gennet Liberec 1.IUI Clostil, 30.3.UTZ

eloana
26. bře 2009

rina1 -inseminaci delaji v liberci?🙂 ja jsme myslela ,ze to delaji jen v praze

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

Ahoj Rin1, to je fajn, že jsi se připsala do tabulky. A teda když budeš mít maxi vejce, tak to by v tom byl čert, aby se IUI nezadařilo 🙂

kikina666
26. bře 2009

no nestiham citat baby

miluse no ako dopadlo sono ?