Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

přeji krásné ránko 🙂
teda holky, vy jste tu včera vydržely pěkně dlouho 😉

micha, bohužel vůbec netuším, jestli by díky pilulkám na prolaktin mohla být ovulka dýl 🤐
mám zkušenost jen s clostíkem, dřív jsme mívala ovulku tak 11-12 DC a s clostíkem 15-16 DC 😉

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

jo a holky, včera jsem se tu chvástala, že mi tentokrát s clostíku nic není a dneska v noci bylo všechno jinak - asi 4x jsem se vzbudila pěkně propocená 😠

kikina666
21. dub 2009

dobre ranko

lenka mi hovor .... ja som sa tiez potila ako stary chlap a teraz ma bolia vajecniky a poriadne ... nohavice si musim rozopnut

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

ahoj kikina, no tak sis teda v noci taky pěkně užila 😠 to tam budeš mít pěkná vajca 😀

danielitka26
21. dub 2009

baby prosím vás je tu niektorá ktorá berie clostyl 2x1 tabletku ??

papus
21. dub 2009

Krásné ráno clostilky 🙂

Leni a Kiki to si teda užíváte 😉 jen ať se vám vajucha pěkně dělají 😉

jerryjanka
21. dub 2009

dobre ranko
kikina - mna bolia vaječniky a som už po ovulke kua
som myslela že budem mať klud a houby

danielitka ja som tak brala je to taka normalna davka dalši cyklus mam brať 3x1 🙄

kikina666
21. dub 2009

danielitka ja som mala 2x1 clostik od 3.-7.dna

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

Ahoj Šárko, no to jo, clostík nám dává pěkně do těla 😝

Jerry, já když měla clostík poprvé, tak mě od ovulky až do mrchy bolely vaječníky a prsa 😠

kikina666
21. dub 2009

jerry mi hovor ja nemozem ani nohavice zapnut

jerryjanka
21. dub 2009

lenka no to si ma nepotešila 😅
bolia ma tie vaječniky že ich až na chrbte citim 😀 😠

papus
21. dub 2009

já mám ted pocit,že jsem nafouklá jako před mrchou prsa nalité až až....večer jsem ještě toho mojeho znásilnila 😀 😀 ráno bych si dala říct znova,ale to už nebyl čas 😝 ,ale cítila jsem takovou divnou bolest nebo jako by pálení v podbříšku do levé strany 😕 prostě to s náma pěkně cvičí

kikina666
21. dub 2009

papus mi hovor o naliatych prsiach mam ich ako melony

jerryjanka
21. dub 2009

tak ja mam prsia ako vždy - ani ma nebolia
len tie vaječniky - neviem či som nenachladla lebo aj vaječniky bolia aj často cikam 😔

papus
21. dub 2009

kiki musím pádit do práce přeju vám všem krásný den páááá večer 🙂

kikina666
21. dub 2009

papus papa

rina1
21. dub 2009

Ahoj holky, tak zacinam dalsi cyklus s Clostilem, 1 IUI se nepovedlo tak jdu do dalsiho.

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

Šárko ahojky a ať ti to rychle utíká 😉

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

Ahoj rina, to je škoda, že to nevyšlo. Tak teď už musí 🙂

rina1
21. dub 2009

Leni uvidime, utrogestan mi brzdil ms prisla po 32 dnech byly to nervy. Tak hura na dalsi cyklus.

ma.ja
21. dub 2009

ahoj holky 🙂
rina : je mi líto, že ti to nevyšlo, myslela jsem na tebe. Nám to taky nevyšlo, zítra volám o další dávku Clostíku ☹

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

Tak to teda jo, to ti věřím, když ms přišla tak pozdě, tak už si člověk dělá naděje, že to vyšlo ☹

moa
21. dub 2009

ahojte kocky,to ste sa zasa pekne rozpysali nestuham vas ani citat 😉
chcem sa spytat ked beriete Clost mozete normalne sexikovat alebo pocas uzivania je zakaz 😒
ja som pozerala tie papiere co mi dal moj doki a ke tam ,ze pocas Clost zakaz sexu.tak neviem ci sa vtedy moze daco stat alebo len on mi zakazal.
inak ked tu pisete ako je vam po Clost ja som mala 1x v sobotu a to vam poviem hlava sa mi tocila ,myslela som ,ze ho vyvratim a v nedelu to iste.vcera to uz bolo lepsie trochu zle od zaludka ale dalo sa to vydrzat.mam ale pocit ,ze s vajecnikmi to nerobi nic lebo necitim ziadne zmeny

kikina666
21. dub 2009

moa mi hovor mne je po nom tiez tazko od zaludka

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

Ahojky Moa, když bereš clostík, tak můžeš sexíkovat kdy chceš. My v letáku nemáme napsáno, že se během užívání nesmí sexíkovat, k tomu není žádný důvod.

A taky se mi poprvé motala po clostíku hlava a byla jsem protivná. A vaječníky mě začnou bolet většinou až po ovulce 😉

kikina666
21. dub 2009

lenka no mna bolia a poriadne

luuca2
21. dub 2009

Holky ahoj, jsem tady od DR. Jdu si dát něco dobrého k obídku 😉 .

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

Ahoj Luci, jak jsi dopadla u dr.? Povídej 🙂

moa
21. dub 2009

no ja dufam,ze dalsi cyklus bude ok .a este sa chcem spytat ked beriete Clost mate vacej hlienu alebo ani nie.ovplivnuje Clost aj toto.ja som nikdy nemavala nejako extra ale teraz sa mi zda ,ze je ho viacej a je iny 😉

lenka_bohousek
autor
21. dub 2009

Moa, já mám při clostíku více hlenu, teď ho budu brát 4 den a musím nosit intimku 😉