Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
29. dub 2009

ale nam to tu pekne pribuda,ze? 🙂

papus
29. dub 2009

moa ty jsou sladoučké úplně mi vyhrkly slzy 😵

moa
29. dub 2009

papus ja som na tom podobne 🙂
rozumies my sa snazime aspon o jedno jedine a tato zenska ma 3 a prirodzenou cestou,akurat jej mozem zavidiet stastna to osoba

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

Ahoj Luci, krásné zprávičky, těhulinko 🙂 Už se těším na fotečku z UTZ.

Moa, nádherné fotečky, jsem z toho taky "naměkko". Krásná miminečka a počatá přirozeně, to je v dnešní době dar přímo od Boha 😵

moa
29. dub 2009

ja dufam,ze kazda z nas bude mat to stastie aspon na jedno 😉 ked nie na dve 😀 ja by som brala tie dve

papus
29. dub 2009

holky určitě nám to všem vyjde alespoň jedno 🙂 jdu te´d relaxovat s Pepou a pak zas juknu 😉

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

Kočky, dala jsem do albumku aktuální tabulky, kdyby něco chybělo, tak mi písněte od IP. A jdu vypnout comp, u nás je hrozná bouřka, blesky lítají po celé obloze a hrozně leje.
Tak zatím pa a krásný večer 😵 😵

moa
29. dub 2009

dohovie co je s prdeckom ked nedala ani vediet ako vysledky 😉 ja som nervozna aj za nu

jerryjanka
29. dub 2009

lenik - no ja ti nadiktujem asi zajtra pozajtra nove...
teda novy clostil kontrolu a tak

ma.ja
29. dub 2009

ahojky clostilky 🙂

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

ahoj Marcelko 🙂

ma.ja
29. dub 2009

ahoj Leni 🙂
musím využít toho, že nemam doma miláčka, pak se sem zas nedostanu. Vyhlížím na netu sporák, plánujem předělávat kuchyň 🙂 už se na to moc těším

moa
29. dub 2009

a ja tiez mam zajtra sono tak budu nove infosky snad pozitivne ☹

ma.ja
29. dub 2009

moa " taky jdu zítra na UTZ, taky jsem zvědavá, ale taková nosnice jako Lenka asi nebudu 🙂

moa
29. dub 2009

ma.ji no to sme dve my uz sme s mircom prebrali aj to ,ze keby boli dve a ked som bola na sone vcera bolo iba 1malinke vajko.tak som zvedava ci podrastlo ☹

jerryjanka
29. dub 2009

baby mne je dnes teda riadne blbo
ani rožok sa mi neda zjesť 😖

moa
29. dub 2009

jeri no co z toho bude?zeby 😀

jerryjanka
29. dub 2009

žeby? 😀 😀

moa
29. dub 2009

no mozne je vsetko preco nie 😉

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

teda kočky, já vám dám nosnice 😀 stačilo by mi i jedno vajko, ale krásné a dobré a pak jedna pořádná spermijka.

Prdeček se stále neozývá, to asi oslavují vysoké HCG.

Holčinky, Milda mě už vyhání, tak se loučím, jdu do sprchy a zítra už tu budu s vámi celý den.

Všem, které jdete na UTZ moooooc držím palečky a napiště pak, jak jste dopadly.

Dobrou noc 😵

amisa
29. dub 2009

ahojte baby ..ahoj lenka..no citam ako ste sa rozbehli kim som tu par hodin nebola..

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

Ahoj Amisa, jsme tu samé drbny. Je to hrůza, když máš pár hodin prodlení a pak to všechno dočítat.

Teď hlavně čekám na Prdečka, měla volat jak dopadla krev a zatím se neozvala 😒

moa
29. dub 2009

ok kocky tak ja musim ist s drahym sa dat odfotit lebo mu konci vodicak a potrebuje ho vymenit

to zatil pekny vecer

amisa
29. dub 2009

no zda sa mi ze bezi nejaky hokej .. ..potom idem otravovat manzelika 🙂 ..a vy co?.. no pekne snazit sa a nekukat do monitora 🙂

ma.ja
29. dub 2009

berušky taky se loučím, už nemam oči, jdu do vany a pod peřinku. Krásnou dobrou noc 🙂

lenka_bohousek
autor
29. dub 2009

čičinky, tak už se loučím a jdeme hajinkat, jsme po dnešním nakupování vyřízení. ale na sexík nám energie zbyla 😝
dobrou noc.

papus
29. dub 2009

dobrou noc Leni 😉

prdecek
29. dub 2009

jo prd

papus
29. dub 2009

prdečku co prd????????

papus
29. dub 2009

už jsme jak na trní pořád jsi se neukazovala 😒