Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
2. črc 2009

maja.he...se máš.. 😀

amisa
2. črc 2009

michamiha drzim palceky 😉

maja.he
2. črc 2009

mam radost, že se to snad už "někam" pohne...

kkamca
2. črc 2009

maja.he a ty si odkud?že jdeš do gennetu do lbc?

maja.he
2. črc 2009

jablonec nad nisou...
Mudr nejdřív jakože do Pronatalu do Prahy, ale doma jsme se shodli, proč jezdit do Prahy, když to Lbc to je 15 minut...

kkamca
2. črc 2009

aha,,to já jsem od č.lípy a do lbc bych to pak taky měla blíž o 50 km..ale asi stejně zvolim prahu jako car..když by to bylo nutné.Stejně tam jezdim i na gyndu-100 km 😀

maja.he
2. črc 2009

nojo teď koukám, že nemám v "pasu" nic ☹
včera mi synoveček předělával prohlížeč netu, prý Internet Explorer už sto let nikdo nepoužívá, no tak stáhnul Mozillu a nikde nic není. Musela jsem se na Koníka znovu registrovat.....
už jsem to napravila 🙂

maja.he
2. črc 2009

Kamčo a proč? Prý tam jsou hodný. Nojo, když tam jezdíš na gyndu, tak to chápu. Taky teď chci změnit gynekologa, ale nevím, slyšela jsem, že mají všude plno....Ta moje je sice hodná, ale to je tak celý 😒

kkamca
2. črc 2009

já používám stále inet explorer a jsem max spokojená.dokonce nám ho i instalovali a hlavně doporučily. 😀 Že je to pořád nejpoužívanější prohlížeč.. 😝
To už je lepší aspon člověk něco ví.. 🙂

lenka_bohousek
autor
2. črc 2009

Hezký večer holky, konečně nám jde net. U nás byla pořádná buřina, nejdřív nešel proud, pak net a teď furt někam jezdí hasiči odčerpávat vodu.

Holky dneska se mi odpoledne udělalo z toho vedra pěkně blbě a zvracela jsem jako amina 😝 Teď už je to v pohodě, pěkně se ochladilo a je konečně dýchatelno.

Koukám Marcelka se nám musela trochu přejměnovat, Kamča a Vendulka jsou krásná miminka a Amiska za námi přišla, ta je hodná.
A Míša pěkný testík, doufám, že za 2 týdny to bude doopravdy 🙂

A Dáša, doufám, že jí ještě stihnu. Dáši, přeju ti krásnou dovču, užívej si to tam, odpočívej a kdyby náhodou dorazila mrcha, tak se tím nenech vykolejit. A určo mi písni, jak se máš, budu informovat holky 🙂

kkamca
2. črc 2009

maja.he:mám-li být upřímná asi z finančních důvodů--gennet je soukromý a v praze jsou státní cary..a myslim že některé úkony nejsou tak drahé.. 😉

kkamca
2. črc 2009

Leni ahoj..no mě zas něco prohání..mrnous měl zas teplotu ,to ty vedra.. 😠

maja.he
2. črc 2009

Kamčo- aha, to jsem nevěděla. Spíš jsem o tom nikdy nepřemýšlela.

Ahoj Leni- to přejmenování bylo nedobrovolné!!!Za to nemůžu ☹ Víš co mi to dalo práce včera sem "vlízt"? Je fakt, že jsem trochu antitalent, ale už to snad půjde. Co ty, ty pořád pracuješ! To se mi to kecá, viď. Neboj já už jdu od úterka taky dp práce, dneska jsem si nechala ukončit neschopenku 🙂

maja.he
2. črc 2009

Berušky musím končit, přijely mi třešně a můj miláček, tak jdu na ně 😀

kkamca
2. črc 2009

maja ahojda..my jdem na třešně o víkendu do sadu 😀

lenka_bohousek
autor
2. črc 2009

Marcelko, já jsem četla, že jsi byla donucena si změnit nick, ale to nevadí, pro nás jsi pořád naše milá Marcelka 🙂
A máš pravdu, pořád pracuju, i doma, dneska jsem se konečně dokapala k žehlení, jenže nešel pak proud, tak to stejně nemám všechno.

Měj se moc hezky a zase přijď. Hezký večer 🙂

lenka_bohousek
autor
2. črc 2009

Kami, s těmi vedry je to hrozný. Kolegyně zvracela včera, já dneska, k tomu mě furt bolí hlava. No snad už to brzy bude lepší 😉

kkamca
2. črc 2009

Leni to jo..malej si taky stěžoval že ho bolí hlavička a pak ty teploty k tomu..mě je taky nějak divně a to mám zítra ráno jet do liberce..50 km odsud na celý dopoledne 😝

kkamca
2. črc 2009

Leni sem see ptala na jedný diskuzi kam chodí holčina co nám slíbila ty L..Y.A nikdo ji pár dnů neviděl...se asi zapírá

lenka_bohousek
autor
2. črc 2009

Kami, tak to si zítra užiješ v tom vedro, hlavně měj sebou hodně pití.

A ta holčina, no je to zajímavé. Buď se zapírá anebo je třeba na dovolené, kdo ví 😒

kkamca
2. črc 2009

Leni no ještě že jedem autem..ale má být vedro..
No to by napsala..že jede na dovču..mě slíbila že do dvou dnů ho mám doma 😠

lenka_bohousek
autor
2. črc 2009

No zatím to vypadá, že asi tak do 2 měsíců 😠

kkamca
2. črc 2009

No Leni já myslim že ani do 2 měsíců.. 😖 Já to napsala normal na sklo tak sem zvědavá jestli jí to vyřídí.. 😅

kkamca
2. črc 2009

kukám že si z krásnýho kraje.. 🙂

kkamca
2. črc 2009

tak já pomalu půjdu --mějte se fajn
Dášo užij si dovolenou ... 😀

lenka_bohousek
autor
2. črc 2009

Kami, jj, kraj tu máme hezký. My bydlíme v Dačicích, kousek od pohádkové Telče 🙂 Ale jinak s prací je to tady mizerný, já dojíždím denně 60 km.

Měj se taky fajn, hezky se vyspi a zítra ahoj 🙂

Dášo, krásnou dovolenou 😵

michamicha
2. črc 2009

leni, se pak někdy stavíme až pojedem za tchánama 😀 😉

dasa.77
2. črc 2009

Lenco,dekuji.Tak se tu mejte a za dva tydny,at tady vidim same// !!!!!!!!

lenka_bohousek
autor
2. črc 2009

Tak ještě naposledy nakukuju a závidím Dáše, ta se bude mít. A Dáši, ty // chci taky vidět od tebe 🙂

Míšo, určitě se stavíte, až pojedete za tchánama, to bude super 🙂

Tak a dobrou a opatrujte se.

vendulak
3. črc 2009

Ahojte holky, zdravím vás při pátku a Dáše taky přeju moc hezkou dovolenou a krásně si ji užij!!! 😉