Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

tyrisa
22. kvě 2011

@kacnov Ano,prý ještě tři měsíce po vysazení tělo reaguje na clostil a ovuluje,prý spostu žen otěhotnělo spíše hned po vysazení clostilu,najdi si to i na netu to tak je napsané a dr.mi to taky řekla.
@majka_3 Děkuji.....Má se prý brát 3 měsíce a pak musí být pauza,ovšem nevím jaká,já jsem brala 4 cykly,z toho první cyklus jsem měle 1tabletku denně,tak jsem vůbec nezareagovala,takže se ten první asi nepočítal.
@terioza1 je to jedno kdy,hlavně aby zabral,ať už na první,či poslední pokus.....
Rozumím Ti,vím jaké je to těžké,měla jsem mít miminko ještě před Michalkou,ale přišla jsem o něj a pak tři roky jsem se trápila,ne,že by to nešlo,ale už nebylo s kým a já jsem byla úplně zoufalá......Vím,že to máte těžší,když se snažíte o první miminko a nejde to,proto vám o to více držím palce,ať se zadaří co nejdříve.

tyrisa
22. kvě 2011
terioza1
22. kvě 2011

@tyrisa Tak to mi je lito s tim prvnim miminkem.. Hlavne, zes nasla pak toho spravnyho a mas malou 🙂 Asi to tak melo bejt... Jinak ti dekuju za odkaz, uz jsem ho procetla, ale stejne tam nepisou, jak to pusobi s tim clostilem. Ale nebudu to asi resit. Dokavad nedostanu ms. To zase budu zurit a brecet atd. Ted jsem v nadejich a rikam si, ze tehu jsem a hotovo... 🙂

tyrisa
22. kvě 2011

@terioza1 Už je to za mnou,malá mě z toho dostala,jiný lék na potrat ani není.....já bych zavolala doktorovi at ti řekne na co to vlastně bereš,to je hrozný,že jsou ještě doktoři co ti napíšou léky ani nepoví na co.....

aduskatt
22. kvě 2011

@lifinka vcera som bola 8 DC, ovulka je u mna stadard tak 17-18 den.........a teraz vcera sa diali take divne veci, ako by som ju mala uz teraz...haluz.....

aduskatt
22. kvě 2011

@terioza1 divne...ak chces otehu, clostil je idealne brat od 3 dC........

majka_3
22. kvě 2011

@tyrisa ja som tiez mala jednu tabletku denne a zabral hned na prvy krat... 🙂 co som ani neverila 🙂

veronicka33
22. kvě 2011

@dicinka1 Ahojky ako ste dopadli so spermiogramom?my máme íst v utorok,tak uvidíme 🙂

tyrisa
22. kvě 2011

Holky,já jsem te´d dělala pořádek v pracovně a našla jsem dokumenty z porodnice i účtenku za epidural a lejstro z českého statistického úřadu i účtenky za kočárek a dudlíky....taková nostalgie.... 😵

veronicka33
22. kvě 2011

@majka_3 hm no niekto sa má 🙂 ale dúfam že aj my sa budeme mat a to čoskoro 😒 gratulujem nech je všetko tak ako má byt 🙂

terioza1
22. kvě 2011

@aduskatt me rekla 5.-9. den clostil a 10.-12.den estrofem. Co ja vim, jak se to bere... 😀 Beru to tak, jak mi je receno, ale moje dr je asi jedna z nejlepsich, vsichni si ji chvalej a ja k ni taky presla, jen tomu nejak nerozumim - tomu vsemu 🙂 Snad vi, co dela...

majka_3
22. kvě 2011

@veronicka33 dakujem 🙂 inak to bola namaha 2 roky to neslo brala som duphaston a nic no tak dali mi clostil a dr. i hovori ze bude hned babo 🙂 ale neverila som tomu....tak som brala na 5DC potom som bola na folikulometrii a bol folik 18mm no povedal ze este narastie a praskne no ale mne asi nestihol narast ale praskol asi este v ten den alebo na druhy bo som mala bolesti ale nevenovala som pozornost no spravila som test pred ms a test negativny ...no den ms meskala a spravila test a bol duch 🙂 tak to bolo radosti a prekvapenia 🙂
BABY vsetkym vam drzim palce.. 😉 😉 😉

aduskatt
22. kvě 2011

@terioza1 nehadam sa, ona vie..............poznam par baba, ktore uzivali od 5 dna a bolo im to na dve veci, ked presli od tretieho, ostali tehu........mne v CARe tiez kazal od tretieho.........je to zakladatel asistovanej reprodukcie a najlepsi odbornik na slovensku.....samozrejme netvrdim tym, ze tvoja Dr nema pravdu.asi ma nejake dovody, preco ti kazala od piateho dna..drzim palce

dicinka1
22. kvě 2011

@veronicka33 mal slabši spg,ale otehotniet sa s tym da..nerobili nam podorobny..takže 66% pohyblivost..a celkovy počet 16,5 mil

daisyna
22. kvě 2011

@jika10 Zlato, nesmíš tu mrchu pouštět k vám...zabouchni dveře, zamkni a hotovo! Určitě vám to letos vyjde, uvidíte, zasloužíte si to ♥!

@lifinka Teta, nepřeskakuješ ty týdny nějak 😀 ? To snad není možné, jak rychle se suneš 🙂! Jo a 2.6. jdu také na kontrolu 😉 !

tyrisa
22. kvě 2011

@aduskatt Já jsem taky brala 5-9DC,nestraš,že to je k ničemu...☹

daisyna
22. kvě 2011

@tyrisa
ženy, klíííd, já jsem toho důkazem, že od 5.dc to není k ničemu.. Brala jsem clostil první měsíc 5.-9. DC po jedné tabletce a otěhotněla hned ten první cyklus.. Neměla jsek k tomu nic - myslím tím utroš atd..

tyrisa
22. kvě 2011

@daisyna To je hezký...gratuluji,ale je to hnusný,když spousta holek to bere 5-9DC a někdo napíše,že ostatním to bylo na dvě věci.....Navíc i v příbalovém letáku je napsáno 5-9DC a ten 3-7DC je v případě časné ovulace tu to máte:
V případě neplodnosti závisí dávka a trvání léčby na citlivosti (schopnosti reagovat) ovarií. Pokud má pacientka pravidelnou menstruaci, doporučuje se zahájit léčbu 5. den cyklu (nebo 3. den cyklu v případě časné ovulace / pokud je folikulární fáze kratší než 12 dní/). U pacientek s amenoreou lze léčbu zahájit kdykoli.

terioza1
22. kvě 2011

@aduskatt ja to nemyslela spatne, jak to asi vyznelo 🙂 Nechtela jsem ti ukazovat, jak je moje dr dobra - to ne. 🙂 To je prave to, proc ja nemam rada psaci vzkazy - nepoznas ton hlasu a vyzni to treba, jako kdyz to myslim jinak nez to opravdicky myslim 🙂

jika10
22. kvě 2011

@daisyna Kocko, ja zaviram, zamykani a stejne je to k nicemu .... Asi kdyz vetram, tak sem vzycky supne, nekde se schova a pak potvora vyleze 😒 No jo, to ti soudruzi v NDR, co ja s nima udelam 😀

jika10
22. kvě 2011

Holky nevim, jestli to k necemu bude, ale ja brala clostika jak od 5 DC prvni mesic zkouseni a od druheho mesice 3 DC, brala jsem clostik dohromady 6 cyklu v kuse a mimco stale nikde. Podle me je to trochu loterie a osud. Pokud je ti to mimco v tu dobu souzeny, tak zustanes tehotna i kdyz si o tebe manza pretre jen trenyrky a kdyz ti souzeny ten mesic neni, tak muzes po sexu skakat v obyvaku dve hodiny po usich a stejne to k nicemu nebude. Jo hold si kazdej tu frontu na mimco musime vystat sam

Ale hlavu vzuhu, mame rok plodnosti a ja verim, ze se nam to vsem povede 😒

aduskatt
22. kvě 2011

@tyrisa ja som nepovedala, ze to je k nicomu.asi vasi lekari vedia, co robia...len castejsie je od tretieho..ak vam dali od piateho, asi mali nejaky dovod 🙂

aduskatt
22. kvě 2011

@terioza1 ja som to ani nijako zle nevzala🙂)

tyrisa
22. kvě 2011

@jika10 Krása ta poslední věta....hlavně ten optimistický smajlík na konci 😀

tyrisa
22. kvě 2011

@aduskatt tvůj názor....akorát je blbé když tu píšeš,že tvůj doktor,nejlepší odborník na slovensku ti to předepsal 3-7DC a tak je to správně,......Dávkování je individuální,protože některé holky to berou třeba 2-6DC.......bohužel pro tebe,nejčastější dávkování clostilbegytu je 5-9DC,můžeš se o tom přesvědčit sama v diskuzích,fórech a v tom příbalovém letáku,jestli ti tvůj pan doktor nejlepší odborník předepsal užívaní 3-7DC asi k tomu měl důvod 😀

terioza1
22. kvě 2011

Myslim si, ze kazda to mame jinak.... nekdo 5.den zacina, nekdo 3.en, nekdo 2. .... Havne holky, aby se to povedo, ne? At to bereme jakejkoliv den... Ale porad me tam zarazi ten estrofem. Nikde to nemuzu najit... proc zrovna ten... 😠

lienkapp
23. kvě 2011

no dnes som bola na odbery. O tyzden uvidime čo ďalej. Neviem aky je postup. Už mam za sebou 3 cyklus a to s 3x1 tbl. denne. Potom sa ozvem a snad uz budu aj vysledky SPG.

jika10
23. kvě 2011

@tyrisa No jo, unava z celeho dne na slunicki. Samozrejme ze tam mel byt jiny smajlik 😀

jika10
23. kvě 2011

@nathali Kocko, prosim o napsani do tabulky 1 DC, PC 31 dnu snazeni 18 mesicu 😒 A vlastne ted uz clostika brat nebudu, tak nevim, jestli mezi Vas jeste vubec budu patrit 😒

tyrisa
23. kvě 2011

@jika10 Stane se 🙂 Mě ta věta povzbudila,ale jen do té doby,než jsem došla na konec 😀