Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lucianak
20. únor 2012

@kessica Asi máš pravdu, ale ešte vyskúšam, ak dôjde ms, budem merať bt a objednám si ovu mikroskop. Takže urobím taký výskum, že ak stúpne bt, tak urobím test a ak neprebehne ovu, tak cinknem dokine.

kessica
20. únor 2012

@lucianak ovu mikroskop ??? to prvykrat pocujem 😀 😀 😀 to kde sa da kupit a vlastne ako sa to pouziva 🙂 🙂
No lebo ja si myslim,ze na clostil treba nazor dr. 🙂

lucianak
20. únor 2012

@kessica Používajú sa sliny na zistenie ovu. vyzerá to ako rúž, a na sklíčko dáš sliny a nejako sa ti to tam zobrazí, či je ovu. Ak je ovu, tak sa ti sliny tak skryštalizujú ako papradie, ak nie je ovu, tak to budú len ako bodky alebo vlásky. skús kuk http://www.bio-obchod.sk/produkt-3516/lady-test...

kessica
20. únor 2012

@lucianak aha 🙂 🙂 no tak ked si to kupis daj vediet ako sa ti s tym pracujem bo ani cena neni zla 😉 😉 ja si meriam BT a ovu testy mam 😉 cize zatial sa na to spolieham,ale som otvorena novym veciam a skusenostiam 😀 😀

mijadave
20. únor 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................73..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m................66...............28.......................Duphaston
Kacnov....................23..........13m..............42...............50.......................Gynex
Strawbery...............27...........2r..................40...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Pancuska...............31..........2,7r...............32...............30........16............Femibion,gynex,caj gynastan,clostyl,pregnyl
Zana21...................31...........8m................31...............36......................Clostil, merional, listovka
Jania023................30............3r.................29................30.....................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
DaDenKa111.........31..........4r..................20...............33...........3........ Clostilbegyt,Pregnyl,Utrogestan,Femibion 800 Janielik87..............24...........9m................20................32......................Femigard, E, Maca, Femibion
Petulak1988..........23.........18m...............15................28.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Drndapetka...........27.............4r.................13.................33.........2..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Govinda .................31.........35m...............12................49.....................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Stella881................22..........14m..............11...............32.......................femibion,alchemilka,maca,grep. dzus
Ingris......................31..........6,5r..................7................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Veronicka33..........34...........2r....................7...............28.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Majkushka.............32...........9m..................6...............32.......................Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r.....................6...............32.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Kessica..................24.........13m.................4...............29.......................Clostil,duphaston,estrofem
Manamani1...........25...........7m..................4...............31.......................Clostil,duphaston,gravital,maca,grep.dzus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................33+2...................33+2............8.-10.4.2012.......................................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........29+5............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................24+6.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............22+4..................21+5................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............18+6..................19+0................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............17+2..................17+3................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............14+3............................................17.8.2012............12.3......
Veji......................25................8m...............13+5..................13+6..............22-28.8.2012.......................
Jeny....................30................2,5r..............10+0....................9+2.................21.9.2012...........................listovka
Ili08.....................28................5m.................5+4...........................................17.10.2012.........................listovka
Janusa_............19.................8m.................4+0...........................................29.10.2012.........................

mijadave
20. únor 2012

dievcata, rozhodla som sa... koncim... viem, ze to tu uz bolo, ale uz to takto dalej nejde... sem tam sem nakuknem, spravim Vam tabulku, no potrebujem pauzu.... ☹ vsetkym snazilkam prajem co najskor // a tehulkam krasne tehulkovanie a krasny porod... keby ste potrebovali poradit, prip. povzbudit, napiste, ak budem vediet, poradim... 😉 lucim sa....

fifitko25
20. únor 2012

Baby som 5 DC a uz ma pichá v pravom vajkovode, tam by malo byt vajko tento mesiac... Je možné, že uz rastie tak skoro? Zatiaľ som to nemala a Včera som vzala prvú tabletku clostilu....

harley26
20. únor 2012

Holky, takže hlásím, že včerejší duch byl výsledek pregnylu. Dneska 10 DPO a je sněhobílo 😢

harley26
20. únor 2012

@mijadave to mě mrzí, budeš tu chybět, ale naprosto tvé rozhodnutí chápu! At se ti daří a třeba díky odpočinku od internetu se na to nebudes tak soustředit a vyjde to ani nebudes vedet jak!

mijadave
20. únor 2012

@harley26 dakujem, si zlata 😉 aj Vy mi budete cybat, ani nevies ako... 😢 zatial nejak neviem vypnut konika 😀 chce to cas... 😉 nech sa aj Tebe cim skor zadari 😉

janusa_
20. únor 2012

Ahojte, mojej bt dnes siblo asi vcera zamrzla ci co 🙄 http://www.fertilityfriend.com/home/Janusa2/

lorreine
20. únor 2012

@mijadave Janka, rozumiem Ti a držím palce, aby si si odýchla od všetkého. Sústreď sa na seba...za chvíľu budeš krásne štíhlučká 🙂. Tak budeš myseľ upierať na nakupovanie nových vecí a odháňanie nápadníkov 🙂

martina.an
20. únor 2012

ahojte dievčatá,hoci sem píšem prvý krát,ale čítavam Vás pravidelne,tak sa musím podeliť s Vami o radosť a hlavne Vás povzbudiť,lebo nikto iný si nezaslúži bábenko tak ako Vy.Viem presne,čo prežívate.Ja som brala clostil. aj s prestávkami asi 2 roky a vôbec mi nezaberal a naposledy po 3 mes. pauze mi dochtor povedal,že mám pekný folikul.Tak sme sa snažili,ale asi 4,5 dní pred ovulkou,čo som vôbec nerátala že by sa to mohlo podariť a keď mi MS meškala,tak som si spravila test a ten mi vyšiel,tak som vôbec nechápala a neverila tomu,minulý týždeň mi dochtor potvrdil tehotenstvo,tak ak všetko dopadne dobre,v októbri budem maminou.Ešte raz Vás chcem moc povzbudiť a prajem Vám skoré tehulkovanie ,určite sa každá raz dočkáte,myslím na Vás...

mijadave
20. únor 2012

@lorreine dakujem, si zlata 😉 co sa tyka chudnutia, mm je zlaty, od vcera na mne moze oci nechat, vraj aku kocku ma doma... 😀 aj dnes rano vravel detom, ze mame doma novu maminu a ze aj nejako podrastla, vraj vyzeram vyssia 😀 a vcera mi vraveli kamosky, ze aj ich mm si vsimli, ze som zhodila, tak nech sa ma opytaju, ako to robim... 😀 aspon nieco, vie ako ma utesit, lebo dnes mam slzy na krajicku od rana, nejak sa to snazim spracovat... no mam pocit, ze ma dnes rozplace aj zlomena ceruzka... 😉

kessica
20. únor 2012

@fifitko25 ty ako beres clostil 4DC do 9DC ??? 😉

nativanativa
20. únor 2012

@martina.an jeeeeej tak isto ako aj ja , gratulujeem 🙂

kessica
20. únor 2012

@mijadave moja nebudem ti vraviet,ze zachvilku budes tehulkovat,alebo nemysli na to a pride to 😉 lebo viem,ze to neni lahke a snazilkovanie bez uspechu je velka zloba na psychiku . . . Moja slnko svieti rovnako pre kazdu z nas 😀 vies ako to myslim 😉 cize nevesaj hlavu a bud nadalej nase slniecko 😎 😎 posielam velke objatie 😀

mijadave
20. únor 2012

@kessica dakujem, objatie doslo 😉 ja viem, ze bude lepsie... par dni si dam tu pauzu, spracujem to a budem sem za Vami znova chodit, len potrebujem pauzu... 😉

jerry23
20. únor 2012

@elys tak my sa snazime asi 5 rokov, ci je to len, alebo dlhaaaa doba neviem..xixi..ale neriesime to radikalne, resp. nestresujeme kvoli tomu..xi...vsetko je tak ako ma byt, ako pises vlastne aj ty...tak si len drzme palce...resp. tebe uz ich drzal niekto predo mnou, ked uz cakate..xixi

elys
20. únor 2012

@mijadave Janulka moja drz sa,dúfam ze sa dusicka rychlo uzdraví.

elys
20. únor 2012

@jerry23 urcite ti ich podrzim teraz ja a posielam virusik,drzkajte sa a vela lubkajte,to je na snazilkovani to najkrajsie

martina.an
20. únor 2012

@nativanativa
Ďakujem,aj ja gratulujem,ja som teraz cca 7t. a termín okolo 13.10.,tak nech nám to dobre dopadne... 🙂

mijadave
20. únor 2012

@elys dakujem 😉 si mila 😉

veronicka33
20. únor 2012

@mijadave Ahojky tak to ma mrzí, ☹ ale asi to bude pre teba najlepšie ty vieš ako sa cítiš 😒 dnes mi dorazili Ovu testíky tak budeme testíkovat a uvidíme ako na tom som ☹ dnes len chodím po lekároch bola som na krv na štítnu a na sono idem až 20teho marca a na kontrolu 23.tak uvidím ako dopadnem ya v stredu idem ku gynde 😒

jerry23
20. únor 2012

@elys virusik?...tak ale pozor....ziadne prechladnutia..xixi..ale nie,srandu si robim...dakujemeeeeeeeeeeeee...

fifitko25
20. únor 2012

@kessica 3 až 7 DC, ale mrcha mi prišla až vo štvrtok večer, takže som o deň posunutá 🙂 doki vravel, že na tretí deň po riadnom krvácaní a vo štvrtok došlo len také slabšie špinenie, až v piatok sa rozbehla

iinka
20. únor 2012

@mijadave všetko bude dobré, neboj, držím palce..aj ja som teraz v pauze s meraním BT, tak sem tam nakuknem sem že čo nové🙂

janusa_
20. únor 2012

@mijadave to mi je luto ze koncite, ale niekedy clovek potrebuje jednoducho vypnut 😔 vsetko dobre prajem 🙂

majkushka
20. únor 2012

@fifitko25 aj ja som ho nasadila 4 DC a tiež som dnes už citila vaječniky tak uvidime

majushkab
20. únor 2012

@lucianak
@kessica dievčatá ja som mala taký ovu test ja konkretne ladytester je to vlastne mini mikroskop ozaj vyzerá ako rúž...no ale mne vždy ukazovalo len tie bodky,tak som myslela že je zlý...a raz sme s drobcom pokazili tú časť kde sa dávaju baterky 🙂 ...až potom mi dr.povedal a zistil že ja ovulku nemám teda určite nie každy mesiac ☹ ...teraz ho používam tak že si na to sklíčko posvietim normalnou baterkou ale to už nieje ono...stal 10e a dá sa používať opakovane čo je výhoda 🙂 merala som si aj bt ale to som už prestala lebo to už psycho bolo ☹