Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

majushkab
28. únor 2012

@kessica tak vidíš super správa,že foliky rastu 🙂 a ozaj by bolo dobre ,aby ste pár dní dali pauzu zo snažením nech aj spermijky sú kvalitné 😉 aký je to liek ten estrofen...mne dal dufík lebo som si pytala,ale ešte ho nemám brať ,až v druhej polke cyklu mi vravel od 1.3 🙂

ika84
28. únor 2012

ach jaj, este len druhy den beriem clostil a uz som si vcera vecer poplakala, bezdovodne samozrejme 😀

manamani1
28. únor 2012

@kessica Bolestiiiiiiiii jedna radooooost.au 😖

majkushka
28. únor 2012

@manamani1 a graf daj

manamani1
28. únor 2012

@majkushka graf??? to nemyslis vazne??? 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/38998a
testy oba su dnes!

majkushka
28. únor 2012

@manamani1 tu je moj a už mam aj po bolestiach tak som zvedava čo bude zajtra
http://www.fertilityfriend.com/home/3ac84b

fifitko25
28. únor 2012

@kessica super folik gratulka. 🙂 ja som bola Včera a mala som 3 Foliky nalavo 24 mm a napravo 12 a 13 mm, ale pregnyl mi uz kvôli tomu veľkému dal 😉

manamani1
28. únor 2012

@majkushka moze byt z toho ovulkovsky graf,nie?

majkushka
28. únor 2012

@manamani1 s toho tvojho ano myslim kedy ideš k dr ?

manamani1
28. únor 2012

@majkushka ja som myslela, z tvojho..ze naznaciti po 2 dnoch ovulku?ja? v piatok!

majushkab
28. únor 2012

@fifitko25 ahoooj budeš brať aj utrogestan?ak áno kedy ho začínaš brať? 😉

majkushka
28. únor 2012

@manamani1 strasne som zvedava ako bola ovula , uvidime podla teploty hihi v piatok ideš na folikulku ano ? u nas sa nerozprava na tuto temu , ani vobec sa nič mm nepýtal proste len bol s.. a hotovo a asi je to lepšie 🙂

fifitko25
28. únor 2012

@majushkab ahoj, Budem brat utros od 17 DC vtedy uz bude po ovule a do 28 DC a potom Uvidíme.... 😉

zusanna
28. únor 2012

@kessica Ahoj, teším sa s tebou-takže zatiaľ je všetko ok, parada-k tej sliznici-dr ti povedal že je nizko,ak ano, tak si kup z lekarne Femibion-na planovanie tehotenstva, sliznica bude potom oko, máš v tom aj vitamínky anič tým nepokazíš-ja som mala sliznicu tiež nizko ale po braní femibionu to bolo na1tku...držím prsty nech to tentoraz víde 😉

angelika_2
28. únor 2012

Babuľky beriem dufik aj clostil aké máte s tým skúsenosti? od ktorého dňa cyklu to beriete a ako dlho? pomohlo či? 🙂

jania023
28. únor 2012

@kessica moja ked mas na 12dc folik 18mm tak do 19dc este 7dni nevydzri najviac 2-3dni..to mas co za dokiho? 😕 a kedyy mas brat ten estrofem a v akych davkach ..mas 1 alebo 2mg?

jania023
28. únor 2012

@angelika_2 ak si tehu tak ano alle najpr sa k nemu dopracovat 😀 dufik sa dava na 1-2dpo nie skora pokracuje sa cca 10dni a potom test ak je pozitivny tak pokracujes a ked negat tak vysadis a o mesiac to iste a tak dookola 😉

angelika_2
28. únor 2012

@jania023
nie som tehu veru, ja clostil mam brat od 2DC, a ten dufik od 15DC ...a napadla ma jedna vec, ja keď mám zistenú vrodenú tromboliozu môžem brať do toho tie hormóny???? 😕 😕 😕

jania023
28. únor 2012

@angelika_2 v tom ti neporadim 😒 clostil sa zvykne brat od 3-7dc alebo 5-9dc preco beries od 2dc?

jania023
28. únor 2012

@angelika_2 o tom tehu som myslela tak ze ked si tehu tak ti dufik pomoze a ked nie tak ti moze pomoct k tehu a potom na udrzanie tehu ho budes brat cca do 12tt

lana28
28. únor 2012

Ahojte, ja tiez beriem clostil od 2dc, a duphaston od 15 dc.......

angelika_2
28. únor 2012

@jania023
ja vôbec neviem, prečo mi to tak naoordinovala, myslíš že je to zlé???? ☹

fifitko25
28. únor 2012

@angelika_2 clostil beriem jednu tabletu denne od 3 DC do 7 DC, namiesto dufíku mám utroš a treba ich brať po ovule, najčastejšie okolo 17 DC, tie sú potrebné na udržanie prípadneho tehu. Inak dufík je divný liek, vyvoláva ešte divnejšie stavy, u mňa úzkosť, nervozitu, stále som plakala a bolel ma žalúdok z neho 😒

angelika_2
28. únor 2012

@jania023
jaaj tak 😀 bliiiik 😀 😀 😀 a z to clostilu môžem čo očakávať??? 😖

angelika_2
28. únor 2012

@fifitko25
jemin toho sa aj ja obávam ☹ božee kto ma doma vydržííí 😀 😀 ☹ mne naordinovala clostil od 2DC do 6DC a ten dufik rano aj vecer po tablete.

fifitko25
28. únor 2012

@angelika_2 z clostilu ti narastú folíky 😉 a nie jeden, možno aj viac 😉

angelika_2
28. únor 2012

@fifitko25
🙂 a ty si už skúsenejšia, ako prebehne po bratí tých liekov moja ďalšia kontrola? ona skontroluje folíky ako rastú a tak, lebo sa tomu moc ete nerozumiem ...

angelika_2
28. únor 2012

@fifitko25
namiesto dufíku máš utroš? lebo ti nerobil dobre však? to je niečo asi podobné, keď ti bolo z toho zle, potom si to hneď vysadila, ale si utekala k Dr. aby ti predpísal niečo iné? ale ako dlho si sa tak trápila s tými depkami z toho lieku?

fifitko25
28. únor 2012

@angelika_2 neviem, ako ti doktorka povedala príjsť, ale u mňa to bolo takto: prišla mrcha, začala som užívať clostil 3-7 DC. Potom na 12 DC som išla k dokimu, urobil mi sono odspodu - pozrel a zmeral folikuly. Tam uvidel, koľko ich je a či sú dosť veľké, aby už praskli. Ja som mala vždy už veľké na 12 DC, dostala som injekciu pregnylu - látka, ktorá pomôže ovulácií a teda prasknutiu vajíčka, vtedy je potrebné sa najviac snažiť 😉 no a od 17 DC si dávam utrogestan dve tabletky na noc vaginálne - to je hormón progesterón potrebný na udržanie tehu. Niektoré ženy majú duphaston. mávam 29dňové cykly, utros beriem do 28 DC a potom testujem. Ak nič, vysadím utros a do 3 dní príde mrcha. a takto sa to opakuje, u mňa už 4krát....

jania023
28. únor 2012

@angelika_2 ovu a ja som mala dost bolavu 😀 tak si aspon mozees byt ista ze bola 😀