Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
28. únor 2012

@kikusik88 super!

janusa_
28. únor 2012

@ili08 zvladame to tazko ☹ jedine co ma tesi je to ze nemusim na kyret a mozme sa zacat opat snazit, dufam ze to vitazneho konca

kikusik88
28. únor 2012

@manamani1 veru som zvedava co z toho bude...

majushkab
28. únor 2012

@kessica no neviem ,ale skôr si myslim že je dosť veľky na 12DC veď normalne zvykne byť ovu na 15-16DC a často krat aj neskôr,tak malo by to byť ok si myslím 😕 ale mohol ťa dať aj skôr na usg pre istotu mňa zvykol davať každy druhy deň aj teraz hundral že mi to zle vychadza lebo bol vykend a podľa toho mi daval pregnyl 😉

angelika_2
28. únor 2012

@majushkab
aky je rozdiel medzi clostilom a pregnylom oproti tomu dufiku? 😕

mijadave
28. únor 2012

@kessica na 12DC je to krasa 😉

janusa_
28. únor 2012

@kessica ja som mala na 12DC len o 1mm vecsi folik

majushkab
28. únor 2012

@angelika_2 no neviem mala ti dať kontrolu a kontrolovať ako tie foliky rastu ...ja som vždy mala prisť k dr.keď pride ms a keď nepride 5dní počkať testovať a tak prísť vždy prišla 😒 a potom na 10DC 12DC a tak pokym mi nepichol pregnyl a potom čakať a dookola to iste ,ale teraz mi už dal aj dufík 😉

majushkab
28. únor 2012

@angelika_2 no clostil je nato aby rastli foliky a ten pregnyl je injekcia aby bola ovu a dufik je vlastne nato udržanie tehu keď sa zadarí 😉

majushkab
28. únor 2012

@janusa_ ahoj budem držať aby si sa opäť zaradila medzi tehuľky 😉 snáď nas bude viacej 😉

angelika_2
28. únor 2012

@majushkab
aha takže je ked nemam ovu tak mne ten pregnyl chyba jednoznacne, lebo načo mi je podla mna dufik ked ovu neprebehne 😠 ☹

angelika_2
28. únor 2012

@janusa_
klobúk dole, ja som tiež po potrate ale už vyše 2 rokov ....od vtedy sa nám nedarí byť tehu ....dúfam, že v marci budeme všetky tehuľky, čo si dáme pod stromčekom krásny darček 🙂 😀 😉

kessica
28. únor 2012

@majushkab no ja si myslim,ze bol nakloneni tomu pregnylu skor na dalsi cyklus bo asik chce este kuknut presne ako to chodi s tou mojou ovulkou,lebo minuly cyklus mi vravel,ze sa mu moc nezdalo bo 12DC som bola na kontrole a folik bol 20mm a 15Dc zase som bola a folik nenarastol cize a vyzeralo to tak,ze ovu neprebehla no a teraz vravel,ze je to krajsie 😉

kessica
28. únor 2012

@mijadave heeej tak to som rada . . . Bo som sa bala,ze je maly sice on ma ukludnil,ze je to skvele ,ale no ved vies snazilka je snazilka 🙂

kessica
28. únor 2012

@janusa_ heej tak supis ma ukludnujete baby 🙂 🙂

majushkab
28. únor 2012

@angelika_2 mne daval vždy aj pregnyl po clostiku ,vravel mi že pre istotu aby si poistil ovu,ale čo som sa tu dozvedela od báb tak nie všetky mali aj pregnyl ta ovu by mala prebehnuť aj bez pregnylu keď som to spravne pochopila a ten dufik je určite dobry ale musí sa brať až po ovulke 😉

janusa_
28. únor 2012

@majushkab raz sa k vam zaradim 😉 urcite 🙂

@angelika_2 2rokyyyyy? 😔 obdivujem ta ze mas silu sa snazit.. 😔 drzme si palce navzajom,🙂

mijadave
28. únor 2012

@kessica jasne ;) neboj, naozaj je to supis ;)

nic dievcata, lucim sa, idem trosku hodit sa do citania knizky, ktoru mam rozcitanu vyse 3mesiacov a vychutnat si vecer, ze som sama, bez mm a bez deti... trosku zrelaxovat 😉

majushkab
28. únor 2012

@kessica keď to každy doki ináč vraví 😒 ,ale myslim si že veľkosť foliku je dobra a je aj dobre že chce zistiť či ovulka bola 😉

kessica
28. únor 2012

@mijadave juuj tak si to uzi . . . keby sme susedky uz som u teba s falskou vinka 🙂 😀

kessica
28. únor 2012

@majushkab No sak bo vravel,ze ma sleduje len druhy cyklus a chce zistit ako to mam s ovulkou 🙂 takze si myslim,ze ked pridem v pondelok dufam,ze bude uz po uspesnej ovulke 🙂 😀 😀

majushkab
28. únor 2012

@janusa_ ano všetkým sa podarí 🙂 a potom si budeme písať koľko sme pribrali,že už sa nemôžme vyspať a tak 😀 😀 😀

angelika_2
28. únor 2012

🙂 @janusa_
mám,lebo stále verím, tiež neviem síce dokedy 🙂 ale tu na MK ma držia žienky nad vodou 😀

@majushkab
ale moja Dr. podľa mňa nevie, kedy prebehne ovu, lebo ked sa jej nato pýtam, neodpovie mi ...tak usudzujem, že sama nevie...lebo mi vraví, že niektoré ženy ovulujú len 3 x do roka ....a mne to naordinovala od 15DC no to je asi risk keĎ sa to ma brať po ovulke a pritom nevieme kedy nastane.... 😨 😨 😨

janusa_
28. únor 2012

@majushkab 😀 nestras ma s priberanim uz odteraz 😅 😉

mijadave
28. únor 2012

@kessica moja, rada by som Ta privitala, no mas to ku mne kusok daleko 😀

janusa_
28. únor 2012

@angelika_2 presne tak mk je velkou oporou su tu uzasne zeny ktore dokazu podporit a podrzat .-)

kessica
28. únor 2012

@manamani1 no a co ako s ovu ? 😀 😉 ides k tomu dr. ? 😉

kessica
28. únor 2012

@mijadave No ale sak raz dame vsetky stretko dake no nie ? 😀 😀 😀 bola by sranda 😀

angelika_2
28. únor 2012

@janusa_
ani nevraav 🙂 som taká štastná, že sa tu nájdu také super žienky 😉

manamani1
28. únor 2012

@kessica ty sa furt chichoceš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...mám predmrchovské bolesti,neviem, čo to je....a k dokimu az v piatok idem!