Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

emily76
31. bře 2010

ahoj babulky.. ja som tu len nakukla, ale neda mi.. v auguste 2008 som po dlhom marnom snazeni o babatko dostala clostilbegyt a mali sme prist na kontrolu folikul.. lenze, vyslo to presne na vikend medzi sviatkami, takze sa nedalo prist ani o den skor ani neskor.. a ked sme sa uz konecne dostali na sono, tak mi dr povedal, ze podla vsetkeho to tam vyzera tak, ze ovulacia uz prebehla.. ale ze tam mam este jedno vajicko.. tak ze sa mame este posnazit a ak by mi vysiel po mesiaci pozitivne tehu test, mame prist na kontrolu .. inaz, ze mam zase zacat uzivat lieky.. a nam sa to podarilo na prvy raz.. 😵 A na sone ked dr pozeral, tak len hovoril.. toto je v poriadku.. aj to druhe je v poriadku....normalne som zacala dufat, ze uz dalej pocitat nebude.. a naozaj.. zastavil sa... sam sa divil, ze po prvom cykle som otehotnela a hned s dvojickami.. ale po tom dlhom snazeni a 2 potratoch sme boli vsetci stastni.. teraz maju nase zazraky skoro 11 mesiacov.. a ja som za ne vdacna... tehotenstvo bolo bezproblemove, narodili sa v 38. tt a obidvaja su zdravi.. a ja mam 158 cm...

bobi3
31. bře 2010

emily, to je krásne 😵 a hlavne moc moc povzbudzujúce pre nás všetky... blahoželám!!! takže ty si tiež taká mini? koľko si pred otehotnením vážila ? a v pohode si tehotenstvo zvládala? no teda, a hneď dvojičky... to je bomba 😉

makovicka53
31. bře 2010

soldi...takze mi to urobi aj moj gynekolog...dobre chapem?ja som myslela ze musim ist do nejakeho reprod. centra...vsak sa uvidi co mi povie doki dalej🙂...a teba co trapi ak sa smie opytat

soldi
31. bře 2010

makovicka, neviem, ci to robi aj gynekolog, musis sa ho na to opytat.
no, mna momentalne trapi hlupe pravidlo o fotkach 😀
ale ak sa pytas na moj zdravotny stav, tak som taka klasika- pred uzivanim hak pekne pravidelne cykly, po uzivani hak, dlhe nepravidelne cykly 😅 🙂

makovicka53
31. bře 2010

😀 tak kasli na pravidla...no nabuduce ked tam pojdem sa opytam...takze sa tiez snazis otehotniet ci riesis tie cykly?..naco uzivas hak...lebo ako pozeram cykly ti to len rozhadzalo

jerryjanka
31. bře 2010

ahojte
no poviem vam dnešné IUI bol asi najhorší zažitok odkedy sa snažime
nielen že mi musel prichytiť krčok kliešťami lebo sa mu vyšmykoval, ale nemohol sa dostať cez krčok tak to nasilu tam rval no trvalo to asi 15 minut skoro som od bolesti odpadla -
ale mame to za sebou
tak uvidime čo ukaže krvička o 14 dni

soldi
31. bře 2010

makovicka, vsak neuzivam 🙂 brala som "len" tri roky. netusila som, co mi to porobi s cyklom 😅
a ked som kaslala na pravidla, tak ma mazali a mazali 😒
vlastne riesim cykly, a keby som pritom otehotnela, tak sa vobec nenahnevam 😀

jerry, to mi je luto, ze si si musela vytrpiet tolko bolesti, to nie je spravne 😔
ale verim, ze vajicko a spermosi sa dohodli a Ty uz si tehu 😵 😵 😵

jerryjanka
31. bře 2010

soldi - no neviem - uvidime 14.4 idem na krv

aspasia77
31. bře 2010

No, jerryjanka, dufam, ze ta bolest stála aspon za to a konecne sa podari. 😉 Drzim palceky. Velmi, velmi.
Ja som druhy cyklus po dobrani clostilu. Dnes som bola na UTZ 18 DC a vraj jeden folik sa mi vytvoril 24mm.Tak nám kazal sa snazit hlavne dnes.Ked som sa ho opýtala ci praskne tak povedal, ze nevie..Tak to som nepochopila.Predpisal mi duphaston..Od dnes by som ho mala brat, ale zacnem az od piatku. Predpísal mi aj clostil na dalsi cyklus a to trikrat denne.Brala som dvakrát..Uff..to teda bude

jerryjanka
31. bře 2010

aspasia dakujem
3x1 to je v pohode ja som teraz brala 5x1 denne 🙄

aspasia77
31. bře 2010

Jerry a bravala si aj duphaston? Neviem prečo mi ho dal. To je obrovská dávka..Ako si sa citila? Ja mám návaly, strašne som nervozna a uzkosti mávam..Samozrejme, musim vydržat.. 😉

soldi
31. bře 2010

aspasia, niekedy dievcatam foliky nepraskaju, vtedy sa picha este pregnyl. skus ist na kontrolny utz, ci praskol 😉

jerry, ja moc verim, ze to vyjde, vsak preco by nemalo 🙂 a este bol aj spln, co je super, vtedy je vsetko silnejsie a inteznivnejsie
jerry, vsimla si si novy nazov sekcie?
a toto si videla?
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/otazky-pre...

aj toto je dobre:

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clano......

jerryjanka
31. bře 2010

aspasia - no z clostilu som mala rovnake priznaky ako ty
a duphaston ano vždy ked bol clostil bol aj dufik
aj teraz ho mam brať akurat teraz až 15 dni vkuse normlane ho mavam len 10

soldi novy nazov som si všimla - no jeden lepši jak druhy 😀 tie temy idem kuk

nana.76
31. bře 2010

pekny vecer holky tak zae jen na skok jen chci nahlasit ze mam IVF za sebou.dnes mi dali do briska dve embryjka jedno je osmibunecne a to druhe sestibunecne tak doufam ze se aspon jeden bojovnicek udrzi 🙂 jinak se tu opatrujte a mejte se krasne.

jerryjanka
31. bře 2010

nana držime palce riadne všetky
a prečo ti nerobili PK nevieš?

nana.76
31. bře 2010

mela jsem jen tridenni kultivaci a embryolozka rikala ze jim bude lepe u me ze se dobre vyviji 🙂 tak uvidime jak to vsechno dopadne 🙂 snad dobre

jerryjanka
31. bře 2010

nana určite to dopadne dobre
ked ti tu všetky držime palce 😵

nana.76
31. bře 2010

jerynka dekuji moc 🙂

jerryjanka
31. bře 2010

nana už by si si to zaslužila prešla si si dlhu nie ľahkú cestu

zuzu1111
31. bře 2010

ahojte babule, jerry verím, že o 14 dní napíšeš, že si našla //....nana76 tebe tiež veľmi prajem, aby ti to už konečne vyšlo 😉

jerryjanka
31. bře 2010

zuzu dik - normalne by som najradšej vydržala netestovať
ale to asi nehrozi som testomaniačka 😀

hencidlo
31. bře 2010

caute baby, ako vidim sa tu toho dost udialo, kym som tu nebola.

Jerry super drzim palcek nech sa to podari a aj vam ostatnym 🙂 🙂 🙂

pajinka111
1. dub 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 23tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 18tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 13tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 14tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 9tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r..............2d.............1cl..............14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 7tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 7tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 5tt

snažilky:
zakupanda..................33let...........1d.................43DC(29DPO)..........3x1................12měsíců,calibrum
zuzuli.............................?let.............?d.................39DC/20DPO/...........?CL.................17měsíců
kkamca........................30let...........1d.................38DC/11DPO/...............0cl..................dlouhodobě
Slavulilienka...............33r..............2d.................35DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro..................26let...........0d.................33DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana............................33let...........2d.................30DC..........................0cl.....................33mesic
misha1009..................26 let..........0d...............27DC..........................0 cl..................17 mesiacov
ka 131.........................27let............0d...............27DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov
pajinka111................38let............1d................26DC/10DPO/...........2x1cl................34měsíců,KYS.LIST,UTROGESTAN,PREGNYL bobi3...........................32let..........0d..................25DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 23DC..........................2x1cl...............8mesicu
jerryjanka....................27r.............0d.................14DC............................5x1cl................2roky..po lsk
sofokleska...................24r.............0d................ 12DC..........................0cl.................20mesiacov
sliver............................28r..............0d.................11DC ..........................3x1tbl...............11 mesiacov
nela00.........................32 let..........0d..................10DC...........................2x1cl...............22mesiacov

weja
1. dub 2010

ahojte,
Jerry super, držím palce, aby to vyšlo 😵 bolo by to parádne odškodnenie tej bolesti, čo si si musela vytrpieť... 😒

pajinka111
1. dub 2010

Ahojky
tak já dnes takto.. http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
teplota sice stoupá,ale dělala sem si testík a bílej jako sníh ☹ ,takže opět nic..

bobi3
1. dub 2010

krásne ránko 🙂

páji, to si 10DPO? to ešte nemusí byť nič vidieť, takže kľud!!! 😉 teplotka stúpa, to je dobré znamenie, verím, že sa to podarilo, moc ti to prajem 😵

bobi3
1. dub 2010

je tá tabuľka ok? lebo ja som dnes ešte len 24DC 😕

pajinka111
1. dub 2010

bobi- no jsem teprve 10dpo ,když sem čekala dcerku byl test negativní i několik dní po vynechání ms,ale to sem taky neměřila teplotu a ovulka byla určitě později a na utz byla i malá menší než měla být..
no myslím že z toho opět nic nebude..už tomu fakt nevěřím ☹

bobi3
1. dub 2010

paji, presne viem o čom hovoríš, ja už tiež občas neverím, hlavne keď má doraziť mrcha a všetko vyzerá tak, že sa to možno aj podarilo... no ona vždy nakoniec aj tak dorazí 😠 a cítiš sa ako?

simasla
1. dub 2010

Ahoj pajinko, promiňte, že vám sem vstupuju - od té doby, co jsem se tu tenkrát ptala na clostík, tak se na Vás občas juknu. Chtěla jsem tě jen uklidnit a povzbudit - jsem dneska také 10DPO - spíš si myslím, že 9DPO a dělala jsem testík - Mamatest a také bílo. Co jsem tím, ale chtěla říct, no že grafík máš nádherný a ještě to nic neznamená, např. já věřím, že se třeba ještě 2 čárky ukážou - další testování mám v plánu v neděli. Tak držím palečky, aby Vám to vyšlo.
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9