Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jeny
9. srp 2010

brunca krásne testiky! na ktory den cyklu si mala ovulku? ja beriem clostyl uz 9 mesiacov!! postupne mi zvysoval davku lebo foliky mali vzdy max 16mm no naposledy mali 30mm! no netusim ci vobec praskaju...no dnes mam 27DC a uz citim mrchu v kostiach, v krizoch aj vo vajecnikoch takze zase z toho nic nebude, no pri prvej dcerke nam po 2 rokoch snazenia pomohol clostyl uz na 3ti mesiac a teraz nic ☹

brumca
9. srp 2010

@jeny ahoj 🙂 aj ja som brala teraz treti cyklus Clostil...brala som ho pol tabletky rano a pol tabletky vecer...akurat tento cyklus som nebola na folikulometrii, tak neviem ake boli foliky a ani kedy presne bola ovulka, boli sme odcestovani...sledovala som si len ovu hlien. Drzim palce aby vam to v dalsom cykle vyslo, lebo aj nam sa to podarilo vdaka Clostilu 😉 inac mna v case mrchy tiez dost bolelo podbrusko.

lilik
9. srp 2010

@makovicka53 ahoj volala som a moc ma dr nepotesil, myslela som si ze mi iba povie aby som zasa nasadila clostil od 5DC, ale on mi povedal, aby som prisla na sono, ze sa musi pozriet ci je vsetko v poriadku a preco som zacala krvacat. takze v stredu som u nho ako na koni, bo dnes som si nemohla dovolit neprist do prace a zajtra zas ordinuje v l. osade ci kde...

lilik
9. srp 2010

@brumca krasne testiky, tesim sa s tebou na stvrtok urcite to bude nadherny pocit ked ti to potvrdi dr. juuj to bude uzasne... 😵 uz aby sa tie virusiky nalepili na nas vsetky

petasllov
9. srp 2010

@makovicka53 clostil som teraz našťastie nestihla brať, len mi ho predpísal, ale už ho nebolo treba. mala som začať od budúceho mesiaca.
ale pred tromi rokmi sa nám podarilo otehotnieť po prvom užití, takže super. 🙂

petasllov
9. srp 2010

@karing teraz nám to trvalo len 3 mesiace a bez clostilu, nestihla som ho už užiť, mala som ho predpísaný a mala som začať užívať v ďalšom cykle, no ale chvalabohu nie je treba. 😵
na inseminácii sme neboli, otehotnela som prirodzene

makovicka53
10. srp 2010

@lilik ....no teda,,,neboj nic to nebude prisla ti normalne mrcha...ved nie vzdy to vyjde na 1x hmm?hlavu hore bude vsetko ok 😉

makovicka53
10. srp 2010

@petasllov ...jaaj tak to si mooc rada...moc gratulujem....kiezby to chcelo vyjst na 1X aj u mna 😵 ...ja som dnes 26 dc a v noci mavam bolesti akoby na mrchu tak uvidim....kocom tyzdna ak nedojde skusim testnut

makovicka53
10. srp 2010

@brumca ..a ty mavas kolko dnove cykly ked pozeram ze na 28 dc si uz mala ducha hmm?....juuj tesim sa moc s tebou a vo stvrtok sa ozvi ked dojdes od dr. 😉

brumca
10. srp 2010

@makovicka53 ahojky 🙂 tento rok, ked uz mi nabehla mrcha prirodzene som mavala cykly od 28-33 dni...ja som proste nevydrzala a testla uz na 25DC a bol tam tienik, na 28DC uz bolo vidiet slabsiu ciarku 😉

makovicka53
10. srp 2010

@brumca ...ahaa no to mas tak ako ja...ja tiez po uzivani duphastonu mam cykly 31-32....predtym som mala 28...ja chcem tiez testnut na 28 dc...ci sa podarilo al nie....ale mam coraz viac citlivejsie prsia a v noci som mala bolest vajecnikov...

makovicka53
10. srp 2010

@brumca ...ake testy si si robila?

brumca
10. srp 2010

@makovicka53 tak aj ja som mala velmi citlive prsia a v case mrchy ma dost bolelo podbrusko...a kolky DC si? 🙂 testovala som Mamatestom, citlivost 10.

makovicka53
10. srp 2010

teraz som 26 DC....pregnyl som pichala uz 11 DC a vcera som dobrala duphaston....ten tenky test je mamatest?

makovicka53
10. srp 2010

@brumca ..teraz som 26 DC....pregnyl som pichala uz 11 DC a vcera som dobrala duphaston....ten tenky test je mamatest?

brumca
10. srp 2010

@makovicka53 a este jeden test bol Rapiclear, lebo som nemala Mamatest 🙂 ale ukazal mi rovnaku ciarku na 30DC a ako Mamatest na 27DC...cize Mamatest je taky citlivejsi 🙂

makovicka53
10. srp 2010

@brumca ....no budem musiet zajst do lekarne...pockam este 2 dni a skusim..

brumca
10. srp 2010

@makovicka53 ano ten tenky je Mamatest, byvaju dva testy v jednom baleni 🙂

makovicka53
10. srp 2010

@brumca .....super takze skocim si tam a uvidime 🙂....i ked najradsej by som to nechala az ked mi bud meskat...ale ta zvedavost juuuj...

brumca
10. srp 2010

@makovicka53 ved ta zvedavost aj u mna vyhrala, tiez som si hovorila, ze vydrzim kym bude meskat,ale nevydrzala som 😀

makovicka53
10. srp 2010

@brumca ..no vidis oplatilo sa...zajdem a kupim si ho a je super ze su tam dva 🙂 a vo stvrtok ides na krv?ci utz?

zuzanka7834
10. srp 2010

ahojte kocky!
@jeny a chodite aj do nejakeho centra alebo len u svojho gyndosa? ja som ani netusila, ze clostil sa moze brat nepretrzite 9 mesiacov... nemozes byt hyperstimulovana?
@makovicka53 vypada to na tehu? kedy budes testovat? oznac mi potom meno, ked budes pisat vysledok, aby som si ho tu nasla 🙂

brumca
10. srp 2010

@makovicka53 no objednal ma az na 12:30, predtym nemal volne a hovoril, ze sa nato pozrieme, cize asi bude robit ultrazvuk 🙂 hej je fajn, ze su tam dva testy a stoja nejak do 3eur...ten Rapiclear bol jeden a stal 3eura. Ale ten Mamatest nemavaju vsade, ja som ho u nas zohnala az vo stvrtej lekarni 🙂

makovicka53
10. srp 2010

@brumca ....no to uz vydrzs no nie?hlavne ze si si ty ista ze to vyslo...a asi to pozre utz mozno potom aj krv zoberu...a ty chodis do CAR?Ved to budem musiet aj ja pobehat lekarne... 😉 ...ja som zvykla kupovat si v bille, pri pokladni ho mavaju ale co ja viem ci je dobry...ked som raz bola tehu tak mi to ukazal...

makovicka53
10. srp 2010

@zuzanka7834 ....ahojky..juuj keby ja vedela ci to vypada na tehu...testovat budem na 28 DC...uvidime , ok dam vediet 🙂

zuzanka7834
10. srp 2010

@makovicka53 a to bude kedy? uz teraz sa tesim 🙂

hencidlo
10. srp 2010

caute zienky, no ja som bola dnes na krv, vysledok bude zajtra tak na to stale, myslim ze sa nemozem sustredit na robotu, ale mam taky pocit ako keby mala prist mrcha tak neviem....... ☹

@makovicka53 si viem zivo predstavit ako sa citis chudatka moje nechty..... 😀 , ale prajem ti aby sa ti zadarilo a bola si uz tehu 😉

@brumca tak nech ti to vysetrenie dopadne na 100% ok, az sa mozeme s tebou uz aj oficialne tesit ..... 🙂

@zuzanka7834 ja chodim do Heliosu v Martine, ale tam mi povedali, ze clostik mam brat najviac 3 mesiace potom aspom mesiac pauza a zas 3 mesiace potom pauza.... lebo vraj sa mozu robit aj cysty a tak. 😅

makovicka53
10. srp 2010

@zuzanka7834 ...vo stvrtok cca....mam 28 DC...uvidim lebo ja mrchu dostavat tak okolo 31 DC....

makovicka53
10. srp 2010

@hencidlo ...velmi pekne dakujem no bodaj by si mala pravdu