Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
5. led 2010

wera:četla sem že někomu se LH z moče vytrácí pomaleji a někomu rychleji..

kikinka222
5. led 2010

kkamca-ahoj teda ty ovulační testy vypadají snad všechny pozivivně.ale nejvíc asi ten 16dc.já mívám taky pořád dvě čárky i když ovulaci nemám ale pak pozitivní test vypadá že testovací čárku mám mnohem výraznější než kontroloni a hlavne musí vylést hned třeba zároven s tou druhou.pokud čekáš na výsledek 10min tak bych to spis brala jako negativní test.aspon tak to mam u sebe.uvidís co teplota udělá zítra ale pokud si dnes 19.dc a teplota stoupla tak ovulace byla nejspis vcera.tim padem ten 16dc mohl byt test fakt pozitivní.a co čípek nebo ovulační hlen?podle toho to můžeš taky poznat. 🙂

kkamca
5. led 2010

kikinka222:ahoj
10 min nečekám vylezlo to asi cca 3 až 5 min po vložení do moči.
čípek nesleduji--neumím.A hlen bych řekla že byl..egg ale jen asi 2 dny.Dnes to nepoznám.

kikinka222
5. led 2010

kkamca-no když se blíží ovulace tak se začne čípek otevírat až se otevře uplne.v den ovulace se pak uz zase zavírá a když už je zavřený uplne tak je po ovulaci. ale chce to cas a trpelivost já jsem to taky nepoznala hned.taky jsem si měřila teplotu,ta je asi nejspolehlivější.

kkamca
5. led 2010

no já si upřímně nedovedu představit..jak si tam někde šmatám..
já i ten hlen sleduju jen z papíru 😀
Uvidim zítra pokud se teplota udrží--je asi po ovu..

kikinka222
5. led 2010

no jo kdyz se pořád nedaří tak zkouším všechno.ale už toho mám taky někdy dost.pořád čekání na ovulaci a pak zase nic a ms dorazí.jak dlouho se snazite??

kkamca
5. led 2010

kikinka222:no už 3.5 roku se snažíme..
A můžu ti říct,že už toho mám plné zuby.

alienka24
5. led 2010

kuk, jen přidám reakci k tomu čípku, já to teda párkrát zkoušela amusím říct že teda poznám velký kulový jestli je otevřenej nebo zavřenej 🙂 😅

kikinka222
5. led 2010

3.5roku?to my se snažíme rok a pripada mi to jak večnost.a v čem je problém u vás?chodite už do nějakého centra nebo chces aby se zadařilo přirozene?

kkamca
5. led 2010

kikinka222:nechodím zatím do žádného centra,ale chystám se ..Už je doba,
Doky si myslí že když šlo jedno přirozeně ,půjde i druhý--a furt mi omílá,že sem ještě mladá (30 let)
Mi nepřijde,čas neskutečně letí a klukovi bude v květnu 7.
Musim prostě něco vymyslet a hlavně najít odvahu se někam objednat.

alienka24
5. led 2010

no my pomalu spějeme k hranici 3let od vysazení HA 🙂 ale ten první rok moc neberu jako nějaké snažení nebo tak něco

kkamca
5. led 2010

alienka24:taky doba..koukám že si od Liberce..přemýšlím jestli se neobjednám k vám do gennetu,to mám nejblíž

kkamca
5. led 2010

jdu chystat véču dojdu déle .. 🙂

alienka24
5. led 2010

gennet si tady hodně chválí, já pokud budu muset tak půjdeme taky do gennetu 😉

kikinka222
5. led 2010

kkamca- a prvni se zaražilo po jaké době?no já bych šla hned někde ale momentálně jsem ve stavu přemluvit přítele aby šel na spermiogram protoze jinak nás nikde nevemou.tak jsme si dali jeste limin 3měsíce ale kdyz se nezadari tak prý snad pujde ale jsem zvedavá.vy jste byli na vyšetření spermiogramu?celkem me zajima jak to probiha.jestli se tam musi nejak objednavat a nebo muzem rovnou prijit.a jestli to neco stoji.

alienka24
5. led 2010

pokud máš doporučení od lékaře tak to nic nestojí, pokud nemáš tak to stojí různě podle zařízení kam na to půjdete ale roymezí je tak 500-1000Kč
u nás byl Matěj na spermiu loni nejak v březnu a nedělalo mu teda nějaký problém tam jít, naopak mi řekl že mu to nevadí a že to udělá rád aby kdyby byl problém u něj já nepodstoupila všechny možný vyšetření vlastně zbytečně

kikinka222
5. led 2010

alienka24 -a to jste se tam nějak objednávalli nebo ne? slysela jsem ze to jde provést i doma a pak tam zavést,ale asi bude lepší to udelat tam a kdy se pak dozvíme výsledky?

alienka24
5. led 2010

jo musíš se objednat, a matěj teda odebral vzorek doma, páč máme gennet 5minut od baráku takže to tam jen donesl hned na osmou jak byly domluvený a ve 12 byly výsledky

kikinka222
5. led 2010

hmm tak to vypadá že je to rychlovka,a co výsledky dopadly dobře??ten muj se mozna bojí že to nedopadne moc dobře nevím.i když říká že je to určite OK.je pravda ze u me dr.zjistil že nemam ovulaci takze byl problem na me strane á ted ji konečne mám zajím 3měsíce.ale pouze s práškama tak se bojim vysazení tech prásku ze zase nebudu fungovat ☹

alienka24
5. led 2010

jojo naprosto v pořádku je matěj, jsem ráda, aspon o starost méně 🙂 no ono je to občas těžký se trefit, anebo i třeba můžeš mít špatné prostředí v pochvě a ono to spermie zahubí, furt těch důvodů proč to nejde je stále hodně 😒
no a chlapská ješitnost je problém no, ale to musí tvůj přítel/manžel vyřešit a poprat se s tím 😉 😎

alienka24
5. led 2010

no a bát se nemusí, ono pokud to fakt není uplná katastrofa tak hodně pomůžou vitamíny a další spermio může být uplně jiný a dobrý, a pak taky i stres to hodně ovlivňuje 😉

wera
5. led 2010

kiki ja by som na Tvojom mieste poslala drahého na spermio čo najskôr, aby ste si boli na 100% istý že on nemá problém a aby si prípadne aj zbytočne nebrala lieky... ja som si tiež myslela že bude ťažké prehovoriť môjho drahého ale na moje počudovanie to zobral tak, že keď musí tak musí.... teda aby sa aj on pričinil a ak by bol problém aj u neho aby sme to hneď aj liečili... v centre to porebehlo úplne hladko a rýchlo, objednali sme sa a hneď o pár dní sme tam už aj boli a trvalo to celé asi necelú hodinku aj s čakanímna výsledok, ktorý našťastie dopadol dobre čo sa týka kvality aj kvantity spermijok len sme mali pomenej objemu... tak mi môj doki navrhol že budúci mesiac ak sa teda tento nezadarí pôjdeme do caru na IUI... joj a u nás je poplatok niečo cez osem euro...

wera
5. led 2010

kamči tak tak treba veľa veľa snažilkovať a uvidíš že sa trafíte aj do ovulky 😉

alienka24
5. led 2010

a hlavně pokud chcete mimčo oba tak by neměl být proti 😉

makula24
5. led 2010

Ahoj holky,omlouvám se,že sem vstupuju,ale chci se jen zeptat,jak velký by měli být folíky než prasknou?
Teď jsem brala 1.cyklus Clostík a dneska jsem byla na UTZ a byli tam 3 folíky - 223mm,222mm,220mm.

Díky za odpověď

nana.76
5. led 2010

makula24 ja kdyz byla na ultrazvuku a mela jsem foliky 21mm tak uz mi pichali pregnyl tak si myslim ze tak nejak je to akorat 🙂

alienka24
5. led 2010

no říká se že folikul praská od 20mm-26mm

makula24
5. led 2010

nana.76 : a když mě ho nepíchla,není to špatně?7.1.jdu znova na UTZ,nevím,jestli je nějaká šance,že by to vyšlo

alienka24
5. led 2010

no tak by folíky měli prasknout znova a to ona pozná podle toho dalšího utz

wera
5. led 2010

makula ahoj 🙂 a jasné vitaj medzi nami a kľudne sa pýtaj 🙂
nevadí že Ti nedal pregnyl, mali by prasknúť aj samé, ale doki mi pre istotu dá aj pregnyl aby sa uistil že praskne... takže na Tvojom mieste by som dnes a najbližšie tri dni snažilkovala aby to vyšlo 🙂