Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alzbeta.hod
11. led 2010

děkuji za podporu, budu tu večer, teď jedu s mamkou do města, tak si jdu ještě dáchnout

alzbeta.hod
11. led 2010

děkuji vám.... už jsem nedoufala že to někdy uvidím

smoulinkalenka
11. led 2010

ahojte kočky tak ja dnes končím s clostilom ešte večer posledná tbl a hopsasa na snaženie....juuuj dúfam,že sa to podarí... 😅 v piatok idem k Dr. 11DC na kontrolu folikov a ako som na tom s ovu...

alzbetka GRATULUJEM a nezdá sa Ti to je tam poriadna druhá bakuľka....aj ja už ceeeem...

wera
11. led 2010

alžbet to je úžasné sú tam krásne dve čiaročky, moc moc gratulujem 🙂

a aj my ostatné si poprosíme poslať trochu toho tehu vírusíku 😀

wera
11. led 2010

neboj šmouli aj mi sa dočkáme 🙂 🙂 🙂

jane86
11. led 2010

Já Vám teda posílám těhu bacílky tak chytejte....... 🙂 🙂 🙂

wera
11. led 2010

ďakujem jane, dúfam že sa na mňa poriadne prilepil 🙂 🙂 🙂 teda táto téma začína byť riadne plodná 😀

smoulinkalenka
11. led 2010

bože ja mám pocit, že kde sa pozriem tam sú pozitívne tehu testy

alienka24
11. led 2010

jeeee alžbětko to je paráda 🙂 moc a moc gratuluju 😉 😉 hlavně at čárečka sílí 😉

sofokleska
11. led 2010

ahojte,tak to je ale dobra sprava alžbet gratulujem....ja som bola dnes na gynde pre dalšie balenie clostilu sice mrcha ešte nedorazila,ale mala som volno v praci.sestra na gynde mi dala papier na spermiogram tak vo štvrtok to tam musim zaniesť nema s tim niektora skusenosť ?v čom s te to brali? bo sestra mi hovorila ze to nesmie byt umelej nadobe ale v sklenenej a ja mam len same velke flaštičky....a ešte to udržať v spravnej teplote,ach jaj☹

wera
11. led 2010

sofokleska a nepýtala si sa či náhodou nemajú nejakú nádobku? my sme boli na spermiu aj s drahým osobne... a čo sa týka správnej teploty tak si to môžeš hodiť aj do podprsenky 😉

misha1009
11. led 2010

alžbět, také se přidávám k velké gratulaci! Výborná zpráva takhle při pondělku 🙂

sofokleska
11. led 2010

hej pytala ale mala len umele.....a to zevraj nemoze byt.no hej ale ako tam dam taku velku falšku napr od vyživi zatial mam to ako krajne riešenie ☹

wera
11. led 2010

sofokleska tak skús zbehnúť do obchodu a pohladať nejakú menšiu flaštičku, určite tam nejakú zoženieš 😉 prípadne ak si z väčšieho mesta tak možno v nejakých domácich potrebách tiež zoženieš dobrý rozmer 🙂

jane86
11. led 2010

sofokleska. My jsme vzorek odebírali doma, ale u MUDr. nám dali lahvičku, ale myslím, že zrovna byla umělá....

sofokleska
11. led 2010

skusim ešte pobehať po meste,sned niečo najdem....dakujem vam 🙂

mucuka
11. led 2010

alžbetka gratulujem, dufam, že každá z nás sa dočká tých dvoch čiaročiek.

nanulik
11. led 2010

ahojky tak som si dala test. a hádajte čo mi vyšlo? samozrejme negatívny 😒 čo sa dá robiť.
aj keď chcem ešte skúšať, niekde v hlbke duše cítim že vlastné dieťa mať nebudem. na druhú stranu rada sa budem starať o dieťa, ktoré nemá vlastnú mamu, alebo nejaká p... ho nechce. mám aspon v tomto takú malú nádej, že aj ja raz budem mama. Síce nie biologická, ale lásku a opateru môžem dať aj dieťaťu, ktoré neporodím. samozrejme že ešte budeme skúšať.
Nejako som sa zafilozofovala 🙂 . PAPA

bobi3
11. led 2010

sofokleska, mne nádobku dal priamo doki... bola z umelej hmoty a hlavne sterilná...

nanulik, to mi je ľúto, ja mám presne také isté pocity... že ja mamou nikdy nebudem... no nejako som to v sebe po takmer dvoch rokoch snaženia už spracovala 🙂 je predsa toľko iných vecí na svete, ktoré môžu spraviť človeka šťastným... viem, možno je to slabá náplasť, no aj bez dieťatka sa dá žiť... a ver, že krásne 🙂 no každopádne skúšajte ďalej, my sme to tiež ešte nevzdali... 😉

makula24
11. led 2010

Ahoj holky,gratuluji nálezkyním 🙂
A chtěla jsem se zeptat,jestli jste měly tak po braní clostíku hustý bílý výtok?Děkuji za odpovědi🙂

slavulilienka
11. led 2010

ahojte babule...som tu dlhšie nebola, bo sme nemali prístup k netu...menili sme dodávateľa, tak to dlhšie trvalo...ale som späť...však ste radi.. 😀 , lebo ja som...
bobi, nany....hlavne sa nevzdávať...myslieť pozitívne....a mimochodom všetko len to naj v Novom roku, aby bol pre nás všetky hlavne plodný.. 😉

wera
11. led 2010

jeeej ahoj slavuli 🙂 ako sa darí?

nanulik&bobi hlavne to nevzdávať! verím že po dlhej a tŕnistej ceste určite príde vytúžený cieľ 🙂 hlavne treba myslieť pozitívne! 🙂

bobi3
11. led 2010

jéj, ahoooj slavi, vítame ťa späť 🙂 ja som tiež clostíčky trošku zanedbala, potrebovala som sa dať dokopy po neúspešnom IUI... no už som späť, zregenerovaná a vyrovnaná 🙂
a čo máš nové?

weri, neskúsiš zajtra ďalší test? BT ti praje...

wera
11. led 2010

bobi neviem... rozmášľam že počkám aspoň do stredy-štvrtku a podľa teplotky uvidím či testnem... 🙂

alienka24
11. led 2010

ahoj holky, tak jsem dneska měla pěkný volný den, byla jsem po nákupech, pak u kamarádky na kafíčku a pak jsem jela na jumping a krásně se vyhopsala 🙂 endorfiny jsou prima 😀 😀 no a začíná mě krapet pobolívat podbřišek, tak doufám že je to dobré znamení že rostou..... 🤐 😅

misha1009
11. led 2010

ahoj ali 🙂
já dneska dobrala poslední clost., nakoupila ovu testy a snaženíčko může začít 🙂

alienka24
11. led 2010

misha....ahojky, no já začínám bejt zvědavá co mi ve čtvrtek řekne na gyndě, jestli tam něco teda bude nebo ne 😉 😎

wera
11. led 2010

nebojte babulíky určite nejaké folíky narastú po clostíku 🙂

misha1009
11. led 2010

budu držet pěsti, aby bylo 🙂 já se budu spoléhat na svou teplotu, ikdyž zatím je docela divoká, tak uvidíme 😒