Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bambul7
30. dub 2012

@panisnazilka poznam to. u mna co si pamatam, ovu sama od seba snad nikdy ani nebola. Odkedy som prvykrat dostala mrchu, tak som nevedela, co je normalny cyklus. tak snad sa este podari to bejbinko a potom nech si robi, co chce 🙂
@kacule34 neber to tak tragicky. poradis si 🙂

lorreine
30. dub 2012

@milacik3 Ahoj, mňa si sa síce nepýtala, ale pozerala som na tie fotky....ono záleží, kedy čiarka vybehla...ako dlho si čakala na výsledok ráno? Pokiaľ nemáš ms ani žiadne špinenie, tak by som na Tvojom mieste skočila na krv...to je naistejšie. HCG tam bude alebo nie.
Inak ale test vyzerá pozitívne...je možné, že si to ráno len prehliadla, pretože test nebol suchý? Ja som mala tiež pozitívny test až po zaschnutí. Predtým tam bol nepatrný duch a potom viditeľná čiarka.

milacik3
30. dub 2012

@lorreine no ked si spetne na to spominam ked som prihliadala na svetlo tak som tam videla slabucku ciarku ale tak to som si myslela ze to je len nacrtnute kde ma byt ta ciarka a neriesila som to odlozila som test a isla prec...takze neviem kedy ta ciarka sa zvyraznila...ale nie je to urcite duch lebo tu ciarku vidim aj z 1 m. To urcite by som isla na krv len ....asi by som si este aspon jeden test zopakovala aby som tam nesla zbytocne...len teraz ja uz nemam si kde kupit test tak pockam do stredy...
dik za odpoved

lorreine
30. dub 2012

@milacik3 Určite na teste niesú žiadne "značovače", kde má byť čiarka...takže pokiaľ tam bola slabučka aj ráno, je to pozitívny test. Mrkni napríklad do mojho alba a tam uvidíš, že moja tiež nebola ani po zaschnutí nejaká "dialničná". Ale je jasne viditeľná. A Tvoja je porovnateľná s tou mojou po zaschnutí. Strašne držím palečky 🙂

bambul7
30. dub 2012

@milacik3 mi nejako neskoro tvoj prispevok v upozorneniach dalo.. takze.. ono test by sa sice udajne nemal po tych 10 minutach uz brat do uvahy, ale mne sa tiez stalo, naposledy ked som cakala babatko, ze som sklamane odlozila test, akoze je negativny a cuduj sa svete on negativny nebol 🙂 Takze ak testnes v stredu, tak by z ducha uz mohla byt svetla ciarka . a ked, tak na krv. ak si vysadila progesteron, tak sup s nim naspat 🙂

milacik3
30. dub 2012

@bambul7 dakujem hej hned som si ho dala naspet...i ked len dnes 1 tabl. to nevadi...a mam brat denne 2 tabletky?urcite vyskusam este test v stredu alebo vo stvrtok...a na krv pojdem bud piatok alebo za tyzden 🙂 bodaj by to bola pravda...

@lorreine dakujem ti pekne... 🙂 mam zmiesane pocity neviem co si mysliet...ale snad je to pravda...myslela som uz tyzden ked som mala ,,priznaky,, rozne ze asi to vyslo ale....uvidim potom neskor ci to je pravda... este to berem z rezervou ze...co ak je to omyl ten test...uvidim neskor dik

bambul7
30. dub 2012

@milacik3 velmi drzim palceky. si mi dodala nadej nechtiac, ze este to nie je stratene. ja som dnes testla, ale ako pises, 10.dpo moze byt velmi skoro. len ma to pospinenie trosku zmiatlo.
dufik si davaj rano a vecer po jednej tabletke (tak si ho asi aj mala). a doktor ti potom povie, co dalej 🙂 babatku to pomoze, hlavne ak spinis trosku. ak by ti vysiel test a neprestanes spinit, tak chod na gyne, lebo dost mozne ti k tomu daju aj ascorutin este . velmi drzim palce 😉
A k omyl testu.. oni omylom neukazuju pozitivne vysledky. ale velakrat sa stane, ze zena testne, ma ducha a potom dorazi mrcha, lebo z nejakeho dovodu sa vajicko poriadne neuhniezdilo a tehotenstvo neprosperovalo a tak ako prislo, tak odislo. je to tzv. biochem. tehu a prave preto sa pred ocakavanou mrchou neodporuca testovat, aby sa predislo sklamaniu. u nas je to ale na mieste, lebo treba cim skor pomahat s dufikom alebo utrosom 🙂

milacik3
30. dub 2012

@bambul7 aha dobre dik za radu 🙂 su teraz sviatky takze..to je take no narv mozem asi ist jedine piatok alebo buducu stredu...lebo pondelky nerobia...vsak uvidim...pripadne zavolam doktorke
ano to mas pravdu mi co sme na liekoch sa musime stale sledovat... :-/

mamartinka
30. dub 2012

Baby asi blba otazka ale spitam sa.Ten Clostil je vlastne na otehu?Lebo ja budem brat uz 3 balenie posledne a tehu niesom ani potom nic necitim.Dakujem.

milacik3
30. dub 2012

@bambul7 a budem ti drzat palce aby toto bol tiez tvoj vytuzeny mesiac 😉

milacik3
30. dub 2012

@mamartinka je to na ovulaciu....a nezarucuje ze zena otehotnie...ale pomaha pri ovulacii

bambul7
30. dub 2012

@mamartinka ako pise @milacik3 tak clostil nie je na otehu. clostil je na stimulaciu vajecnikov a teda dopomaha k tomu, aby rastli a dozrievali folikuly a zvysila sa pravdepodobnost ovulacie. Tehotenstvo je subeh tolkych veci a taka zalezitost prirody, ze ani keby si mala na minutku naplanovany sexik, tak ti nikto nezaruci, ze z toho bude prosperujuce tehotenstvo. obvykle sa za tie tri cykly podari otehotniet, ale zial, stava sa aj to, ze nie... liek na otehotnenie totiz nie je. bodaj by ale bol... to by sme boli uz vsetky snazilky v tom 🙂

bambul7
30. dub 2012

@milacik3 dakujem, zlaticko. verim, ze snad 🙂 strasne som ten test hypnotizovala, ale strasne sa bojim aj toho, ze sa zopakne min. mesiac. vtedy tiez bolo vsetko tak super a i tak to nepomohlo

milacik3
30. dub 2012

@bambul7 vsak to spravis pre to vsetko...a nakoniec...sa tesis a sklamanie pride...je mi z toho na nic...nechapem preco to takte na svete funguje....cele je to naopak... ☹
ja verim ze sa ti to podari z clostilom....proste musi a hotovo !! 😅

bambul7
30. dub 2012

@milacik3 neviem, neviem.. to spinenie sa mi o nieco zhorsilo. skor to sipim na mrchanu. zajtra koncim s duphastonom ... minuly mesiac bolo presne toto iste. zacalo to spinenim na 9.DPO a pekne krasne o 4 dni som mala mrchu ako sa patri... 😒

milacik3
30. dub 2012

@bambul7 😒 hm..dufam ze tento mesiac to bude ine....drzim ti palceky...

bambul7
30. dub 2012

@milacik3 dakujem... najradsej by som uz bola tehu, alebo po liecbe... nech viem, na com som a jednoducho sa s tym zmierim s pocitom, ze som spravila vsetko, co som v ramci svojho presvedcenia urobit mohla...

dadanr
30. dub 2012

@bambul7 nebolo to v tom. Dopadla som tak, že čakám dvojičky. 😀 😀 Dobré čo. Som zvedavá komu clostil tiež takto zahrá do kariet. 😀 Mňa obdaril teda riadne. 😀

dadanr
30. dub 2012

@kacule34 veď ja ho aj cez pošvu beriem. Ale prestalo to už mi nie je zle. teda nie z neho. 🙂

bambul7
30. dub 2012

@dadanr dvojita radost, no 🙂 nech ide vsetko, ako ma a nech sa coskoro z dvojiteho balenia tesite 🙂

isabellaa
30. dub 2012

@milacik3
ahoj, ako vidno uhniezdenia na hliene? vdaka

kacule34
30. dub 2012

@dadanr to je fajn 😉

kacule34
30. dub 2012

@bambul7 eště vydrž, moja

isabellaa
30. dub 2012

@dadanr
ahoj, dvojicky super, aj ja by som ich chcela 😀 , vzdy som po nich tuzila 😉 drzim palce nech sa Vam dari a pekne rastu

isabellaa
30. dub 2012

@milacik3
s oneskorenim som si precitala tvoje spravy o testovani, ja na tvojom mieste testujem aj zajtra a urcite beriem dufika pre udrzanie, drzim palce nech je vysledok pozitivny a vsetko ok 😉

isabellaa
30. dub 2012

@kacule34 ta lekarka to je fakt kr..., no neviem co by som robila na tvojom mieste...ale mne tiez lekar povedal, keby som mala 18mm tak mi pichne, ale nebolo... tak sup do perin, urcite to praskne az na dve ciarky 😀

isabellaa
30. dub 2012

inak baby, dnes som bola taka nervozna, uplne vynervovana, teraz vecer uz je to lepsie, ide totiz o to, ze som 28dc, 4dni po vysadeni dufiku, mrcha nikde, test biely ako lalia ale stale mam ten hlien, ja fakt neviem co sa deje, zeby prisla mrcha az nejakych 6dni po duphastone? a ovulka vobec neviem ci bola, takze ak bola, ani nveim ktory den po nej by som bola, bt nemeriam/asi by som zinfarktovala 😀 co si o tom myslite?

dadanr
30. dub 2012

@isabellaa ďakujem. Bol to šok ale už sa spamätávame. Aj dcérka sa teší na deti. Teraz si už myseľ zamestnávam tým, aby bolo všetko ok. Donosiť dvojičky nie je až také samozrejmé. 😒

isabellaa
30. dub 2012

@dadanr ty to zvladnes 😉

kacule34
30. dub 2012

@isabellaa snad ano, moja. Dakujem 🙂