Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

terioza1
30. srp 2011

@mijadave ja si to myslela.... 🙂 I tech 37je peknejch .-)

aduskatt
30. srp 2011

@terioza1 no jo, to aj mne povedali, a asi za pol roka....a to bolo po 5 rokoch snazenia.....ale teraz je to uz dlhsia doba.......ale tak snad

terioza1
30. srp 2011

no nic zeny, jdu se psychicky pripravt na sex - at ten muj ma taky radost - ne, ze by se mi nejak chtelo........ ale tak, chudak, uz to nemel asi 5dni .-D Tak papapapa a doboru noc

terioza1
30. srp 2011

@aduskatt zadari se.. jen tomu verit 🙂

aduskatt
30. srp 2011

@terioza1 bru noc🙂)) si uzite

maminka142
30. srp 2011

@mijadave prečo rano? Je to tak lepšie? Ok, hned zajtra rano si ju dam 🙂 Kedysy ked som užívala HAK, tak tiež mi odporučili rano 🙂

mijadave
30. srp 2011

@terioza1 ano je, no je to pokles, ale nevadi, este je dost hore, uvidime, co bude rano... 😉

dievcata, idem sa hodit do vane s dobrou knihou a potom sup do postele, takze dobru nocku vsetkym 😉

mijadave
30. srp 2011

@maminka142 ono je to vraj lepsie rano si to davat, tak mi to hovoril dr... ale preco, to neviem... 😉

elys
30. srp 2011

@kacnov ahoj. presne na toto som sa pytala mojho dokyho, ze ktory den mam brat ako 1DC, ked prve dva mam len spinenie a na treti sa spusti zabijacka. tak mi povedal, ze hned od spinenia.ak je to vlastne este aktualne, teraz som prisla z roboty domov a citam celodenne prispevky, nechcem nic zameskat 😀

kacnov
31. srp 2011

@elys takže když včera jsem začala špinit krvácení se rozběhlo až v noci tak kdy mám teda začít brát clostil?? mám jet od 3 dne 😨 😨 to jsem z toho jelen ☹ ☹

nathali
31. srp 2011

dobre ranko 🙂
ja dnes nejak nemozem spat sice ma zobudil priatel ale uz sa mi nechce naspet do postele tak som vas prisla pozret ze ako sa mate? 😉

zana21
31. srp 2011

@kacnov mě zase doktor řekl, že 1DC je pokud máš krev do 9 hodin ráno. Tak asi co doktor, to názor 😒

kacnov
31. srp 2011

@nathali ahojky fajn jak ty? sice jsem dnes dostala mrchu ale dnes bude užastný den 🙂)

nathali
31. srp 2011

@kacnov ja mam teraz volno tak som doma a tesim sa aspon s toho lebo v praci je to dost na nervy ☹ to ma mrzi ze ms prisla ☹ ale tak snad nabuduce uz nepride

kacnov
31. srp 2011

@nathali 🙂 díky jsi hodná no po pravdě pro mě je to uspěch že konečně chodí sama že nemusím vyvolávačky 🙂 takže mi to jako moc nevadí že dorazila-tento měsíc chceme jít s manžou na IUI tak nevím jak to zvládne :-/ doufám že v pohodě furt se mě ptá jak to je atd no nervozní chlap 😀DDD

elys
31. srp 2011

@kacnov ahoj. uz ani neviem presne ako mi to doky vysvetlil, ale povedal, ze to spinenie, ktore najpv zacne, je uz vlastne spustenie odlupovania stien maternice a preto sa povazuje za prvy den. ja mam ten isty problem ako ty, preto som sa ho na to pytala. ja som dostala 1.8. o 10-tej vecer slabunke spinenie, tak som to zobrala ako prvy den a clostil som zacala brat 3.8. no a ovu bola 17.8. vsetko v poriadku.

elys
31. srp 2011

@kacnov akurat citam, ze uz mas ms od dneska.. ja ju tiez ocakavam, BT isla dole. a tiez chceme ist na IUI. to je nahodicka 😀

nathali
31. srp 2011

@kacnov tak aspon ze sa na tu ms nehnevas 😀 no to vies chlapi sa boja takychto veci ale urcite to dobre dopadne drzim palceky aby si onedlho hlasila // 🙂

lenca_acnel
31. srp 2011

@mijadave Neboj, že bys mě vystrašila, já už jsem zvyklá na horší věci (když ti doktorka řekne - máte v hlavě nádor asi je nezhoubný, ale s jistotou to budem vědět až po magnetické rezonanci, to jsou pak šoky 😉 ), takže já jsem spíš nervózní sama o sobě, že jdu k dr. Za půl hoďky běžím na vlak a pak k dr., tak se ho na to zeptám. 🙂

ivussska
31. srp 2011

Holky jsem dnes 23 DC a ovulka byla 17 DC, od včerejška mám takový hustý bílý výtok, myslíte, že by to mohl být nějaký z příznaků? Nikdy jsem ho takhle neměla... 😒

elys
31. srp 2011

@ivussska tazko povedat... po siestich dnoch je este skoro na priznaky, ale bodaj by. este radsej pockaj a nesustred sa na to, lebo ti z toho zacne sibat ako nam

elys
31. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad...............28..........2.5r..............45..........32.............35..... Clost., Duphaston
Elys.........................29.........1.5r..............31...........30.............14.......Clost., Calibrum
Jeny.......................30...........2r.................31..........33........................Clost., Duphaston
Veronicka33.........34...........19m........ ...30...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Lorreine..................28.........1.5r..............26......................................Listovka, Forgravid
Mijadave...............35.........20m...............26...........21............12......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Zana21...................30..........2m..............26..........33.............12......Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m..............25...........30........................Kontryhel
Petra273...............37...........5m...............21..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............20..........28..............6.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt................35............6r................17...........34........................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............16.......................................Clost.Listovka,Utroš
Kacnov..................23.........12m.................1..........28........................Clost.,
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................7+6............................???..................Listovka

mijadave
31. srp 2011

ahojte 😉 tak bt sa zatial drzi... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 no jak som sa dusovala, ze vydrzim netestit do piatku... nevydrzala som... 😠 a trebalo mi to? nie, zas bol snehovobiely... 😠 uz sa sama na seba zacinam hnevat... ale co narobim... 😉

@lenca_acnel jasne, tak sa drz 😉

elys
31. srp 2011

@mijadave ahojky. tak to je super ze sa drzi. ja uz som definitivne pod ciarou http://www.fertilityfriend.com/home/373c4b ale neva, dalsi mesiac pred nami. este dostat ms a idem na dalsi clostik. aj mna lakal TT ale odolala som, aspon som usetrila 😀

mijadave
31. srp 2011

@elys hej, no mne sa takto vzdy drzala a potom na 13-14DC sup ho dole... ☹ ale topiaci sa aj slamky chyta a stale si hovorim, ze tt mohol byt biely, no ved aj suseda mala biely a aj kamoska a jedna uz ma babo a druha ho caka - z negativneho tt 😀

aduskatt
31. srp 2011

@mijadave a ja som si davala vecer🙂))ja som mala jeden hnusny vedlajsi ucinok, tak som si dala vecer, aby som to najhorsie prespala🙂

valinka30
31. srp 2011

@ivussska Ano, je to těhu příznak.

mijadave
31. srp 2011

@aduskatt jasne, ak si mala zle vedlajsie ucinky, tak aj ja by som si asi davala vecer... 😉

ivussska
31. srp 2011

@elys mě už z toho šibe právě 🙂 Mám clostík první cyklus, tak moc doufám, že se zadaří. Kdy myslíš, že se objevují první příznaky?

ivussska
31. srp 2011

@valinka30 Děkuji aspoň malinkatá naděje ve mě je 😉