Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
14. lis 2011

@janielik87 maju to s nami tazke, no aj my s nimi 😉

janielik87
14. lis 2011

@mijadave presne tak, ale to je asi normalka... 🙂 No ja kukam na fotky z leta...a je to tak, ze mi treba schudnut, tak sa idem na toto teraz asi upnut :D Od tej nasej "povedenej" svadby som len priberala a priberala a pomohli mi aj stresy v skole, robote a teraz hormony...cize som krasne zagulatena...nebyvalo. Idem s tym daco robit konecne. 🙂 Mozno aj to pomoze k otehu.

mijadave
14. lis 2011

@janielik87 ano, presne, aj ja som pocula, ze ked zeny so sebou zacali nieco robit, tak sa zadarilo 😉

janielik87
14. lis 2011

@mijadave no tak dajme tomu sancu, lebo je to nejake zle....som sa fakt ze opustila...a sustredila len na jednu vec...:/ :/ :/ ach jaj

mijadave
14. lis 2011

@janielik87 ano, aj ja som tym presla... ale teraz sa pomaly zacinam zmierovat s tym, ze asi z toho nic... 😒

veji
14. lis 2011

@janielik87 ochhh boze moj,nesmut prosim ta! hoci ja som na tom dnes uplne rovnako........dnes mala prist mrcha, tak som si z cirej zvedavosti rano urobila test.vysledok: SNEHOBIELY! no som zdrvena. teraz zase cakat kym ta hnusna mrcha pride, potom cakat kym skonci a potom cakat, cakat a cakat...... na porazenie. tiez mam chut to cele vzdat, ale v nocnom stoliku mam este jednu krabicku clostilu, tak ju pouzijem. a ked sa to nepodari, tak si asi dame pauzu na par cyklov.

mijadave
14. lis 2011

@veji to ma mrzi... ☹ tak nech teda cim skor dorazi a cim skor zbehne 😉 ja viem, to cakanie lezie asi kazdej z nas uz krkom.... ale nic ine nam neostava... 😉

petra273
14. lis 2011

@veji nevěšte hlavu holky, byla jsem na tom úplně stejně....3 cykly s clostilem, napotřetí píchnutý pregnyl a nic ☹ vkládala jsem do toho veškeré naděje. Noa teď po dvouměsíční přestávce, když jsme se s doktorem domluvili, že po novým roce nás někam pošle, se zadařilo. Povede se to i Vám, nebojte 🙂

hela82
14. lis 2011

@janielik87 Jeee, to mi rikas z duse. Potrebuji nejakou dobrou zpravu jako sul! O mesic jsem objednana na vstupni vysetreni do CARu, tak jsem zvedava jestli tam vubec budu moct jit. MS si dela co se ji zachce.... prisla pozde a jestli ta dalsi prijde nacas tak to vychazi primo na termin vysetreni v CARu 😒

veji
14. lis 2011

@petra273 no dufam ze mas pravdu.

petra273
14. lis 2011

@veji určitě, já vím, psychika je hrozná potvora....jak na to nemyslet, že jo? ☹ já byla přesvědčená, že to prostě vyjít musí, ale na druhou stranu jsem taky "stará koza" 😀 takže trochu pochybnosti byly...Jak dlouho se snažíte?

veji
14. lis 2011

@petra273 snazime sa 8 mesiacov, 3 cykly s clostilom. ja mam sice "iba" 25 rokov. ucite si povies ze mam este cas..... ale asi nemam ked uz v takom mladom veku mam problem otehotniet.

petra273
14. lis 2011

@veji tak to si na tom úplně stejně jako já...myslím, že v dnešní době je to jenom pohled doktorů, si myslí, že si tělo pomůže samo...ale věk není záruka, že se to povede..Nezoufej, povede se to. Když nic, tak máš určitě mladší vajíčka než já 😀

veji
14. lis 2011

@petra273 co z toho ze su mladse ked su lenive ako vsi!!! 😉

petra273
14. lis 2011

@veji 😀 doktor mi říkal, že vajíčka jsou schopný oplodnění pouze 3-4x v roce...to je sakra málo...vyjde to, uvidíš!!

mijadave
14. lis 2011

dievcata, lucim sa, hlavy hore 😉 bude lepsie, musi.... budem tu zas zajtra, tak pa a pekny zvysok dna 😉

aidule
14. lis 2011

@petra273 Velká gratulace k mimískovi!!! AŤ je vše v pořádku a užijete si spolu krásné a pohodové těhotenství a poté i celý život 🙂 🙂 😉 !!!

aidule
14. lis 2011

@veji Zdravím! Je pravda, že člověk by to neměl vzdát, i když psychika po neúspěších tlačí k něčemu jinému. Nám 1.IVF taky nevyšlo, zkusili jsme 2 cykly s clostilem a vnitřně jsem začala opouštět myšlenku, že se nám to druhé dítko ještě někdy zadaří. No a téměř před rokem jsem si jen tak náhodně udělala testík a na něm // (to bylo 15.12.2010-vidím to jako dnes 😀 ) a dnes máme doma již skoro 3měsíční Natálku!!! Fakt, že tento problém řešíš v tomhle věku je naopak velkým plusem, lepší dřív než pozdě!!! Svědčí to o tvé zodpovědnosti a ne zbrklosti 😉!!! Tak hlavu vzhůru, určo to vyjde, budu držet pěsti!!!!!!!!!!!! 🙂 😉

veji
14. lis 2011

@aidule jeeejj, dakujem za povzbudenie. ja viem, musi sa to podarit, ved som mlada, zdrava, tak preco by nemalo? 😉 len skoda ze to nacasovanie ktore sme si vysnivali sa uz asi nepodari 😒 musim sa prestat sledovat, mozno to pomoze 🙂

govinda
14. lis 2011

ahojte 🙂
tak až teraz sa mi podarilo sem prísť 😠
nie kočky, netestovala som, lebo teplota klesááááááá, takže to akosi nemá význam. aj keď včera a predvčerom som mala také predmrchovské bolesti a dnes žiadne 😠 . Som si myslela, že mrcha dorazí čim skôr, nech čím skôr začnem nový cyklus a ono ma to snáď bude naťahovať 😠 😀

monny89
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jania023
14. lis 2011

@monny89 odomna mas jeden 😉

monny89
14. lis 2011

@jania023 děkuji moc 🙂

manamani1
14. lis 2011

Babenky, clostik asi zaberáááááá....mám pozitiv pomalicky ovu test, aj hlien zacal, aj ked bolesti ziadne, a kazdy vravel, ze pri clostile je ovulka, na nevydrzanie☹(((

veronicka33
14. lis 2011

Ahojte dievčatá no takže s manželom to je už akosi ok 🙂 a ráno o 4:10 BT 37 a mám nenormálny hlien musela som si dat intimku a to som 20DC nechápem 😉

govinda
14. lis 2011

@manamani1 no pomaličky bude pozitívny, ešte deň dva a bude pozitívny. Ja som pri clostile nemala nejako brutál bolestivú ovulku, ale pri sexíku, kedy už folík mal 24 mm, tak to už bola sila 😠 😀
@veronicka33 som rada, že sa ti to dalo s polovičkou dokopy 🙂 Niekedy fakt treba pevné nervy a niekedy aj zaťať zuby 😀

veronicka33
14. lis 2011

@govinda dakujem to ano ale ja som taká výbušná,a citlivá povaha no baran čo k tomu dododat 🙂 a možem mat tak neskoro ovu?alebo čo to može byt aj ma pobolieva lavý vaječník ale to aj ked som bola 12 DC 🙂

govinda
14. lis 2011

@veronicka33 hm, no ja bez clostilu mám ovu aj 50 DC, takže ja som už zvyknutá na všetko 😀 . Grafík nemáš? A keď si bola ten 12DC, mala si aj hlienik?

veronicka33
14. lis 2011

@govinda No práveže ano a teraz zase ale nerobila som si ovu test a ani nemerala BT až dnes ráno a mala som 37 🙂 ale ja už takto nemávam nikdy vždy iba okolo toho 12,13,14 a takto nie tak netuším žeby sa to nejako pomýlilo? 😀 a ty si písala že si mala nízku sliznicu a čo si na to užívala?čo ti pomohlo?lebo raz som mala 4 neskor 9 atd no málo ☹ a možno aj to je problém že nemožem otehu ☹

govinda
14. lis 2011

@veronicka33 no škoda, že si ani testík nerobila alebo aspoň BT nemerala, lebo takto môžeme len hádať, že ovu bola 12DC 😒 . Ja som mávala nízku sliznicu, ale čo ju nakoniec spravilok, netuším. Beriem kvapky Valovič do ovu, prípadne predtým som pila alchemilku, ale nič špeciálne som na sliznicu nebrala, tak neviem 😒 . Ale veď sliznica 9mm pri ovu je dobre 😉