Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

hela82
13. pro 2011

@antana123 Mne vyskocila min. mesic taky.... ale pry to byl nasledek hyperstimulacniho syndromu 😒 Podle Dr. se mame snazit do unora kdyz uz mam konecne ovu, a jestli to ani do toho unora nebudou //, tak jdeme 24.2. do CARu 🙂 My tam byli objednani uz na dnesek, ale zrusila jsem to po domluve s manzelem. Souhlasil s nazorem Dr. a asi se mu tam ani takhle pred Vanoci nijak extra nechtelo 😀

antana123
13. pro 2011

@hela82 teda snad to nebude hyperstimulace bojím ☹ to jsme na tom stejně my půjdem v březnu jak dlouho se snažíte???

hela82
13. pro 2011

@antana123 Kdyby to byla hyperstimulace tak Ti je pekne blbe, ver mi. ☹ Teplotu mas takhle uz druhy mesic, to bys hyperstimulaci fakt poznala zatu dobu... Ja mela problem i vstat z postele obcas z tech bolesti, porad jsem byla priserne nafoukla a simralo mne v podbrisku 😒 Myslela jsem ze to vyslo, ze treba budou // a ono figu. Misto toho si mne malem nechali v nemocnici 😀 Snazime se ted aktivne od zari 2010, takze to bude rok a pul kdyz pujdeme do CARu.

antana123
13. pro 2011

@hela82 teda nafouklá jsme dost a už 2 cyklus mě pořád bolí levý vaječník 😒 jinak já vysadila HA lednu2011 ale pořádně se snažíme asi od května

safirah
13. pro 2011

@hela82 taky bych zkusila zítra testnout a doufám, že najdeš// 😉 a já tě budu o víkendu následovat!!! 😀 Jej to by bylo super, kdyby nám to tak pěkně vyšlo! 🙂 Zítra dej určitě vědět 😉

hela82
13. pro 2011

@antana123 Porad te boli ten stejny vajecnik? A u Dr. jsi s tim nebyla aby se na Tebe podivala? Ono pokud by tam byla cysta a vajecnik by byl zvetseny tak to na UTZ poznaji hned...

antana123
13. pro 2011

@hela82 jo u dr.jsem byla před týdnem a nic tam nebylo 😲

antana123
13. pro 2011

@hela82 na UTZ bylo vše ok no uvidíme počkám a kdyžtak si tam zase zajdu

hela82
13. pro 2011

@safirah No byl by ten nejkrasnejsi vanocni darek jaky bychom mohli dat partnerum i sobe 😵 O kolik by byl svet veselejsi kdyby nas takovych bylo zrovna o Vanocich hodne, ze? 😵 Zatim muzu jenom snivat, uvidim zitra. Ale myslim ze to bude kruty navrat do reality 😀 Ale malinkatou nadeji diky @antana123 mam 😔 🙂

antana123
13. pro 2011

@hela82 to je dobře naděje umírá poslední 😵

hela82
13. pro 2011

@antana123 Kdyz tam na UTZ nebylo nic tak bud v klidu 🙂 Hyperstimulaci by zarucene poznala Dr. 😉 Treba Ti v tom vajecniku jenom roste mnohem vic folikul nez normalne 😉

hela82
13. pro 2011

@safirah @antana123 Holky a myslite ze clostik muze nejak podrazdit zaludek? Ja mam uz takove dva mesice se zaludkem opravdu komplikace ....Ted ho sice uz neberu ale cokoliv snim tak mi je tezko a boli mne brisko v oblasti zaludku. . 😕

antana123
13. pro 2011

@hela82 no snad ano díky 😉
@hela82 jo ten žalůdek mě trápí až ted a jsem dost nafouklá a každý večer mě bolí žalůdek a bolí mě strašně hlava denně ☹

mijadave
13. pro 2011

@hela82 to si vystihla, mohlo by sa uz unavit 😉 ked by si bola tehu, nie je podmienka, aby BT rastla, u mna ostavala zhruba rovnaka, no zaklad je, ze mi neklesla pod ciaru 😉

hela82
13. pro 2011

@mijadave @antana123 Kez by tomu tak bylo i u mne 😅 Zatim se ale snazim klidnit, pri posledni delce cyklu 35 dni je jeste velmi vysoka pravdepodobnost ze MS dorazi do konce tydne... Ale i tak! Za // bych dala i vsechny vanocni darky co mne cekaji 😀

mijadave
13. pro 2011

@hela82 pocuj a aku mavas zvycajne dlhu lutealnu fazu (od ovulky do ms)? lebo BT mas celkom peknu a uz si 14DPO, lutealka byva 14-16 dni 😉

hela82
13. pro 2011

@mijadave Dobra otazka, nevim 😀 Ja jsem totiz ovu namerila teprv podruhe. Poprve to bylo minuly mesic - a to jsem mela nepouzitelne foliky (prerostle po hyperstim.syndromu), a ted podruhe 😵

mijadave
13. pro 2011

@hela82 jaj, no tak ostava len cakat, no vyzera to dost slubne 😉

strawbery
13. pro 2011

Ahojte kočky, nestíham dočítať -mám dosť bolesti ako minulý mesiac pri clostile........držím vám moc palce ....tým čo su po ovu, aj pred ovu.........myslím na vás babenky moje všetky....ja idem na utz v piatok......to budem 11DC...posielam úsmev 😀

mijadave
13. pro 2011

@strawbery dakujeme, aj ja Ti drzim pasticky, nech foliky pekne rastu 😉 daj vediet v piatok, ako si dopadla 😉

strawbery
13. pro 2011

@mijadave dakujem moja ........jasné, že dám vedieť 🙂

mijadave
13. pro 2011

@strawbery budem cakat, hoci v piatok mam ja trosku hektiku, lebo musim na kontrolu na hematologiu a ocne a k tomu ma synator doma party so spoluziakmi, ako on hovori, bude mat prvy krizik na chrbte 😀 😀 😀 ale snad sa sem dostanem 😉

antana123
13. pro 2011

@strawbery držím palce at pěkně narostou 😉

jania023
13. pro 2011

Mna uz svrbia prsty na testovanie pomoooooc 😠

lorreine
13. pro 2011

Holky, tak som dnes zasla do Gennetu na krv, zajtra si mam volat pre vysledky, Len, aby som mala tehotenstvo potvrdene aj z krvi. Az potom bude utz...teraz by aj tak nebolo nic vidiet 🙂
@hela82 Dakujem pekne 🙂

manamani1
13. pro 2011

@strawbery ja som dnes bola, to som 10DC a nic moc, mali 8mm a to maju mat vraj okolo 14mm.

mijadave
13. pro 2011

@manamani1 to sme tu mali viacere podobny problem... problem u doktorov je, ze oni si myslia, ze vsetky budeme mat ovulku presne podla tabuliek... ale ved moze mat zena aj posunutu ovulku, nemusi ju mat na 13DC, moze ju mat aj 15DC alebo 20DC 😠 neboj oni este mozu dorast... ja som tiez bola zufala a nakoniec dorastli 😉
@lorreine tak zajtra cakam, ze sa ozves, ze je to potvrdene 😉

lorreine
13. pro 2011

@mijadave Teeeda, ja tiez dufam. Teraz som citala na nete nejak0 veci o falosne pozitivnych testoch a nejak neviem, co si mam mysliet. Som "len" 33.DC a minuly cyklus som mala cyklus 34....no dozviem sa zajtra 🙂

antana123
13. pro 2011

@lorreine na zítřek držím pěsti ale určo bude vše ok 🙂
@jania023 chtěla by si tetovat jo???kolik jsi DPO??

jania023
13. pro 2011

@antana123 iba 6dpo takze este hodne skoro