Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

majkushka
2. led 2012

@lorreine krasne gratulujem

strawbery
2. led 2012

@majkushka fuuuha, tak držím moc palce,aby mrcha nedorazila

majkushka
2. led 2012

@strawbery aj tebe tak isto , a ty už nebereš nič teraz žiadne lieky ? na podporu ? ja mam od dnes utrogestan

strawbery
2. led 2012

@majkushkadakujem, beriem......od piatku beriem duphaston ......ten mám do nedele,no a minulý cyklus mi mrcha prišla na 4tí den po dobratí...takže mrchu nečakám potom vo štvrtok o týžden

jeny
2. led 2012

@lorreine jeej tak si sa dockala 🙂 tesim sa ze tentokrat je to uz ok a dufam ze uz si tehu budes uzivat bez pocitu strachu
@strawbery a kedy sa chystas testovat? az ked mrcha nepride alebo skusis skor?

strawbery
2. led 2012

@jeny budem testovať až v ten štvrtok, ak mi nedorazí mrcha...ak vydržím..... ty sa ako cítiš?

jeny
2. led 2012

@strawbery celkom dobre, nic zvlastne sa nedeje ako kazdy iny mesiac tak nie som velky optimista....ja sa chystam testovat v pondelok to by som bola 12dni po iui tak to by uz nemal byt ani pregnyl v tele len neviem ako to dovtedy vydrzim 🙂 este k tomu ked mam plny šuflik tehu testov 😀

strawbery
2. led 2012

@jeny ouuu, že plný šuflííík 😀 ...no pekne, tak to sa nečudujem, že ta to bude lákať skôr.......no, tak aj ked sa cítiš normálne to neznamená,že sa nič nedeje .........držíííím päste

jeny
2. led 2012

@strawbery no objednala som si naraz 30ks testov ze nech mam na dlhsie tak dufam ze neminiem vsetky iba na tento cyklus 😀

jeny
2. led 2012

@strawbery inak sme na tom rovnako 4 dpo takze by som mala tiez vydrzat aspon do stvrtku netestovat 🙂 ale to u mna nehrozi...budem stastna ak vydrzim do pondelka 😀

strawbery
2. led 2012

@jeny tak to by aká haluz bola,keby si ich všetky minula 😀 ....to čakanie veruuuu

strawbery
2. led 2012

@jeny inak, ja už som 6DPO...všimla som si, že v tabulke je chyba ....musím mijadive napísať

antana123
2. led 2012

@jeny
@strawbery
jsem na vís zvědavá chtělo by to zase // 😀

strawbery
2. led 2012

@antana123 aj ja som zvedavááááá........no a ako prvé zajtra na teba 😉 ....si zlatáááá cica

lorreine
2. led 2012

@jeny
@antana123
@strawbery
@majkushka Dievčatá, ďakujem. Dúfam, že bude všetko ok. Držím vám palečky, aby ste tiež našli // a to v rekordnom čase 🙂

antana123
2. led 2012

@strawbery no uvidíme jsem smířená i s tím že tento měsíc z toho nic nebude.....spíš sem zvědavá jestli mi napíše utroš nebo mě nechá tak at se mi to pořád děje každý měsíc tentokrát nebudu testovat dřív jak po několikadenním zpoždění

antana123
2. led 2012

@strawbery radši at to ani nevím že to zase odchází

strawbery
2. led 2012

@antana123 súhlasím s tebou s tím netestovaním......veru, aj ja dúfam, že ti ten utroš dá a určite tam niečo bude...verím tomu,neboj

antana123
2. led 2012

@strawbery díky jsi zlatá 😵

mijadave
2. led 2012

@lorreine no vidis, z celeho srdca blahozelam a hned Ta dam do spodnej tabulky 😉
@strawbery ahoj, prepac, chybicka se vloudila, opravime 😉
@antana123 neboj, pekne narastu, zajtra daj vediet, ako si dopadla... 😉

manamani1
2. led 2012

BABY 30DC A MOJ OVU TEST JE POZITIVNY, ROBILA SOM SI HO PRETO, LEBO CITIM ZE NIECO "NESEDI", MALA TO NIEKTORA Z VAS?

antana123
2. led 2012

@mijadave díky dám ale až večer jdu na 15:30 😉
@manamani1 a těhu test jsi dělala????někdy je ovu test pozitivní u těhu???

mijadave
2. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Lenka7791.............29.........13m.............48.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Kacnov....................23.........13m..............42.............51..........................Clost.,
Janielik87..............24...........8m..............37..............31.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m............32..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............30..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............30..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Petulak1988..........23.........18m..............28..............26...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová Strawbery...............27..........2r..................28..............35............6..........Clostil, pregnyl, duphaston Jeny.........................30.........2,5r...............23...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............22...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Majkushka.............32...........7m...............19...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Zana21...................31...........8m...............18...............29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m..............18...............30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m...............14................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28..........1r.................13................29.......................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r...............13................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m..............12................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Jania023................30............3r................10................32........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................26+2..................26+2................10.-12.4...............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........22+5............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............17+4.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............15+4..................14+6................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m.............11+6...................12+2................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m..............10+2...........................................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r............. 7+3............................................16.8.2012.............16.1.
Veji......................25................8m................6+5....................6+0..............22-28.8.2012.........26.1.

mijadave
2. led 2012

@manamani1 na ovu testik sa nespoliehaj, ja som mala na nom dve krasne dialnice a na tehu testiku ani ducha.... a samozrejme to tehu nebolo ☹ ovu testik treba pouzivat len na to co bol urceny, teda na ovu... 😉
@antana123 jasne, budem cakat, drzim pasticky 😉

manamani1
2. led 2012

BABY NA 30DC POZITÍVNY OVU TEST🙂))))

manamani1
2. led 2012

@mijadave moja ale na 30DC?

cuculik1
2. led 2012

@strawbery tak dnes sa kyret nekonal a to som dosla do nemocnice uz so zbalenou taskou.... hcg uz pekne klesa, tak mam vyckat do konca tyzdna a iba v pripade ak mrska nedojde mam prist, samozrejme aj ked dojde treba odkontrolovat, ci v maternici neostanu nejake zvysky.... rano som tam sla ako uzlik nervov, teraz uz lepsie a verim, ze to "odide" samo aby sme sa do toho mohli pustit iba s mesacnou pauzou

mijadave
2. led 2012

@manamani1 ano, ja som robila ovu testik v termine ms, ja mam kratsie cykly, teda na 28DC 😉

mijadave
2. led 2012

@cuculik1 moja, to som rada, ze si nemusela na kyret, tak nech cim skor dorazi ms 😉

manamani1
2. led 2012

@mijadave a takto isto ti svietili krasne ciarky?